Tom Beck

Tom Beck live in Köln!

6. srpna 2011 v 11:19 | Danna
Je to už nějaká ta chvíle co jsem na youtube narazila na tyhle živá vystoupení Toma Becka, nicméně teprve teď jsem se konečně dostala k tomu je přidat na blog. Tady jsou! A Vy jejich prostřednictvím můžete nahlédnout do Kolína nad Rýnem, kde se tahle povedená show v Tomově podání uskutečnila...Videí z tohoto koncertu je tam celá řada, ale vybrala jsem jenom nějaké. Určitě je zhlédněte, protože stojí za to! Tom byl ve skvělé formě a dokázal, že se na jevišti umí pohybovat stejně dobře jako na plátně.

Foto zdroj: youtube.com

Tom hostem rádia Gong

17. června 2011 v 14:25 | Danna
T. B. v rádiu:

T. B. videoklip k písni " Drive my car":

Tom Beck se nedávno objevil v rádiu Gong. Rozpovídal se zde o své roli vrchního komisaře Bena Jägera v kultovním seriálu Kobra 11, kde hraje už od roku 2008. Především byla ale řeč o Tomově druhé vášni, kterou je v jeho životě bezesporu muzika. Zpěvák s nedbalou elegancí totiž před časem vydal své debutové album, ze kterého už stačil nahrát dva videoklipy první k písni "Sexy" a druhý nejnovější k písni "Drive my car"(za upozornění na tento videoklip děkuji Andrejovi). Druhou z jmenovaných písní pak dokonce posluchačům rádia zahrál přímo ve studiu na kytaru.

Videoklip Toma Becka!

16. června 2011 v 11:58 | Danna

Nevím, zda je to pro některé z Vás až tak úplná novinka, ale pro mě ano! Dnes jsem totiž narazila na zřejmě nejnovější videoklip Toma Becka, který jak jistě víte se kromě herectví věnuje také hudbě.
Klip byl vytvořen k jedné z písní z nového Tomova alba, které nedávno vyšlo. Konkrétně se jedná o píseň s názvem Sexy, právě ji můžete na albu zaslechnout jako třetí v pořadí.
Co se týče videoklipu doporučuji určitě zhlédnout jelikož má zajímavý děj. Můžete zde vidět Toma jak vyrazí k holiči pro nový střih vlasů. A jak se tato jeho proměna nakonec vydařila? No myslím, že o tom už dostatečně vypovídá název písně...

Foto zdroj: videoklip na youtube.com

Tom Beck - debutové album

21. února 2011 v 14:46 | Danna
Jistě všichni víte, že představitel seriálového dálničního policisty Bena Jägera, herec Tom Beck je také zpěvák, no a to co jsme všichni dlouho očekávali je tady - Tom vydává svou debutovou desku!
Jestli chcete Toma slyšet zpívat, tak můžeže podívat třeba sem, kde najdete nejen videa z jeho koncertu, ale i fotky.

myfavouritekobra11.blog

myfavouritekobra11.blog

Seznam skladeb: 1. Higher, 2. Sit Tight Here With Me, 3. Sexy, 4. Carry On, 5. Drive My Car, 6. Life´s Too Short, 7. Let Us Live, 8. Useless, 9. Going With The Flow, 10. Melt Away, 11. Barenaked Ladies, 12. Spread Your Wings, 13. Look Me In The Eyes, 14. Whiskey And Wine, 15. Alive

Zdroj: amazon.de

Videa z koncertu Toma Becka!

10. února 2011 v 19:39 | Danna
myfavouritekobra11.blog
Jistě víte, že Tom Beck se kromě herectví věnuje také zpěvu, o jeho pěvěckých kvalitách se mohli přesvědčit i někteří z jeho fanoušků. Konkrétně ti co navštívili jeho nedávný koncert. Ten se konal letos 27. ledna v německém Kolíně. Chtěli by jste se tam také podívat a slyšet Toma naživo? Vědět jaká tam vládla atmosféra? A nebo si prostě jen plnými doušky užít parádní koncert? Nyní máte možnost, tedy alespoň prostřednictvím těchto krátkých videí, které se objevili na youtube.

Přeji pěknou podívanou

- video1 -

- video2 -

- video3 -

myfavouritekobra11.blog

Tom - Lambertz Monday Night 2011

2. února 2011 v 23:21 | Danna
myfavouritekobra11.blog
Mám tu pro Vás další novinku týkající se fanoušky zbožňovaného seriálového Bena Jägera alias Toma Becka!
Tato novinka je opravdu super čerstvá, jelikož pochází z tohoto pondělí, kdy se Tom jako proslulý milovník a zdařilý návštěvník večírků, zúčastnil akce s názvem Lambertz Monday Night 2011, kde nechyběla ani módní přehlídka a Tom, aby nezahálel a nezůstával pozadu, tak také ochotně pózoval před fotoaparáty fotachtivých reportérů... No přesvědčte se sami:-)
myfavouritekobra11.blog

Tom Beck - Sit tight here with me

2. února 2011 v 19:00 | Danna
myfavouritekobra11.blog
Na youtube se objevilo nové video s Tomem Beckem. Asi Vás nepřekvapí, že v tomto povedeném videu Tom opět předvedl své hudební umění. Společně s kytaristou Dennisem Hormesem zde totiž představil song s názvem "Sit tight here with  me", což ve volném překladu znamená "Seď tady se mnou". Jde o melodickou skladbu, která se snad zalíbí každému, ale posuďte sami...


myfavouritekobra11.blog
A ještě pár fotek z výše uvedeného videa...

Foto mix č.4 - Tom Beck

28. října 2010 v 7:52 | Danna

myfavouritekobra11.blog

myfavouritekobra11.blog

Foto zdroj: fdb.cz

Tom Beck ve filmu Holky to chtěj taky 2

19. září 2010 v 14:02 | Danna
myfavouritekobra11.blog

Všichni asi dobře víte, že Tom Beck se objevuje mimo Kobry 11 především v romantických filmech od Rosamunde Pilcher nebo Ingy Lindström.
Možná vám ale uteklo, že si zahrál také ve druhém pokračování známé teenagerovské komedie s názvem Holky to chtěj taky. Na scénu v níž Tom vystupuje se můžete podívat - zde.
A ještě pár fotek....

Tom - Seat kitesurf worldclub 2010

23. srpna 2010 v 14:16 | Danna
myfavouritekobra11.blog
Tom Beck není jen zdatný herec, zpěvák, tanečník  a šermýř, ale nyní už i fanda adrenalinových sportů jak se ukázalo.
Na konci června tohoto roku jsme jej totiž mohli zastihnout na mezinárodním setkání či soutěži  Seat kitesurf worldclub, kde si na vlastní kůži vyzkoušel tento nevšední vodní sport za podpory zkušených kolegů Maria Rodwalda a Tobiase Wiggerta.
Jak si Tom dokázal poradit a jak vše probíhalo se můžete podívat zde.
(Nějaké fotky z této akce jsem již sice viděla u svých Sb Máji a Diddlinky. Nyní jsem však vypátrala toto podařené video, a tak jsem prostě musela udělat několik fotek).

Tom Beck o K11...

2. srpna 2010 v 18:13 | Danna
"Celou svou první sérii jsem musel v roli Bena dokazovat, že nejsem navoněná padavka, ale že se dokážu do fyzicky náročné práce pořádně opřít," nastiňuje Tom vývoj své postavy.
"Tanec je sport jako každý jiný a pro kaskadérské kousky je to výborná fyzická průprava," pokračuje.
"Natáčení je pořádná fuška, hlavně po fyzické stránce. Snažím se dělat veškeré kaskadérské kousky sám, takže už jsem si uštědřil řadu modřin. Ale jinak si myslím, že při mně zatím štěstí docela stojí," míní Tom.
"Nikdo v Evropě se nemůže chlubit takovou popularitou. Myslím, že je to kombinace akce, dramatu a komedie, co láká k seriálu diváky," míní Tom, který by rád zůstal v Kobře 11 až do doby, dokud diváky neomrzí.
"Je to skvělá práce. Navíc s Erdoganem si náramně rozumíme i mimo plac. Haštěšíme se snad jen, když je nějaké mistrovství Evropy. Jdeme sice do hospody na zápas spolu, ale je to taková němcko-turecká válka, která bývá s přibývajícím alkoholem zajímavější a zajímavější," dodává s úsměvěm poslední šťavnatý kobří přírůstek.
myfavouritekobra11.blog
Info zdroj: Tv magazín
Foto zdroj: osobnosti.cz

Tom Beck v Roseinheim cops!

31. července 2010 v 17:21 | Danna
Podařilo se mi najít na youtube video s Tomem Beckem v jiné roli. Mělo by se jednat o nějaký německý seriál s názvem Rosenheim cops, já tento seriál vůbec neznám a bohužel se mi o něm nepodařilo zjistit ani žádné bližší informace. Vypadá to, že se Tom objevil pouze v jedné z jeho epizod a sice v epizodě s názvem Tod kam auf kufen.
Tak jen doufám, že vám tento nedostatek informací vynahradí, alespoň tyto povedené fotky, které jsem z videa vytvořila.

myfavouritekobra11.blog

Photoshoot č.4 - Tom Beck

9. července 2010 v 17:29 | Danna
A je tu další povedený photoshoot s nejnovější tváří seriálu, hercem Tomem Beckem. Tentokrát v barvách black and white a navíc jak jste si určitě stačili povšimnout nechybí Tomovi fešácký klobouk...

myfavouritekobra11.blog
myfavouritekobra11.blogFoto zdroj: vyfocené z videa na youtube.com 

Tom Beck v seriálu Pobřežní stráž!

28. června 2010 v 15:50 | Danna
Myslíte si, že herec Tom Beck může se svou vizáží hrát pouze romantické hrdiny ve filmech typu Rosamunde Pilcher? Tak to je omyl! Objevila jsem totiž na youtube.com útržek z jedné z epizod německého seriálu Pobřežní stráž s názvem In der Höhle des Löwen, volně přeloženo Ve lví jámě. A právě tady si Tom proti  všem očekáváním nezahrál romantického snílka, nýbrž pěkného padoucha!
Zajímavostí je také to, že v tomto seriálu  hraje jednu z hlavních rolí Katja Woywood, kterou vídáme v K11 coby šéfovou Kim Krüger nebo herečka Jasmin Gerat. Ta se v Kobře objevila v menších rolích.

myfavouritekobra11.blog

Tom Beck v obležení krásek...

28. června 2010 v 12:34 | Danna
myfavouritekobra11.blog
Tom Beck je zkrátka pro dámy v okolí neodolatelný...
Podařilo se mi najít dost povedené fotky Toma Becka, které zřejmě pocházejí z nějaké párty.
Jak je vidět tak Tom stejně jako seriálový Ben, dostál své role lamače dívčích srdcí, jelikož ani tady neunikla jeho přítomnost pozornosti nejedné krásné herečky. O čemž se můžete sami přesvědčit na těchto fotkách...
A není se čemu divit, protože Tom vypadal opravdu úžasně, dokázal spojit eleganci černého saka a košile s ležérním stylem oblékání, viz. rifle.

Na tomto snímku můžete Toma vidět - zleva s herečkami: Muriel Baumeister, Amirou Saleh a Katalin von Wrede...

Tom Beck v Tuning TV

11. dubna 2010 v 12:25 | Danna
myfavouritekobra11.blog
myfavouritekobra11.blog
myfavouritekobra11.blog
myfavouritekobra11.blog

Trochu jsem brouzdala na youtube a podařilo se mi najít úžasné video s Tomem Beckem. Asi nikoho nepřekvapí, že se Tom, coby představitel hlavní postavy Bena Jägera v jednom z nejúspěšnějších německých akčních seriálů vůbec - Alarm für cobra 11, objevil v Tuning TV.
Jelikož se seriál K11 pyšní velkolepými akčními scénami, létajícími auty, honičky po dálnici, výbuchy atd., takže Tomova účast zde není ničím neobvyklým, samozřejmě v pořadu byla k vidění i ukázka přímo ze seriálu, konkrétně z pilotního filmu 14. série Na konci světa.
Nejprve moderátorka Nancy udělala s Tomem malý rozhovor a posléze už jsme Toma mohli vidět u playstation jak brázdí nebezpečnou dráhu a že se do toho opravdu zabral a užil si to, se můžete přesvědčit živě v tomto videu - zde. A také na spoustě fotek, které jsem pro Vás připravila - stačí kliknout na celý článek...

Dnes slaví... Tom Beck!

26. února 2010 v 13:55 | Danna
Je to zvláštní shoda náhod, ale dnes kromě Cariny Wiese, slaví své 32. narozeniny i seriálový Ben Jäger alias Tom Beck. Tom se tedy narodil 26. 2. 1978 v Nurnbergu.
Takže vše nejlepší Tome!


Foto zdroj: Tom-zde, dort-zde

Tom Beck a jeho dablér

19. února 2010 v 19:35 | Danna

Pro zajímavost přidávám fotku seriálového Bena Jagëra se svým dvojníkem, tedy kaskadérem, který když je třeba, tak za Toma zaskakuje. A to zejména ve velmi nebezpečných krkolomných kouscích, při kterých je zapotřebí školeného profesionála. No co dodat, snad jen, že ten pravý je hezčí:-). Co myslíte?


Foto zdroj: osobnosti.cz

Tom Beck na premiéře...

11. února 2010 v 11:08 | Danna

Tohle foto pochází z premiéry filmového muzikálu Hairspray, které se Tom zúčastnil spolu se svým hereckým kolegou Erdoganem Atalayem. A protože jak víme - Tom je velký milovník hudby a proto nesměl chybět ani zde, na premiéře této muzikálové lahůdky odehrávající se v 70. letech minulého století, kde si zahrály takové hvězdy jako je např. John Travolta, Amanda Bynes, Michelle Pfeiffer, nebo Christopher Walken. Já sama tento film viděla a musím uznat, že opravdu stojí za to.
No a nakonec si neodpustím podotknout, že Tom alias seriálový jedlík Ben, opět nezklamal a nese si alespoň limonádu...:-).


Foto zdroj: osobnosti.cz

Tom Beck na Oktoberfest 2009

28. ledna 2010 v 15:29 | Danna
Našla jsem povedené video s Tomem Beckem, kde ho můžeme vidět na Oktoberfest 2009, jsou tam s ním dva moderátoři a všichni včetně Toma jsou oblečeni v krojích. Mimo to tam můžeme vidět různé pouťové atrakce jako je autodrom, střelnice atd., na kterých Tom nesměl chybět, takže se určitě koukněte - zde.
A tady jsem vytvořila něco na ukázku, takové lákadlo na výše zmíněné video:-).


(Moje tvorba - prosím nekopírovat tento wallpaper.)
Foto zdroj: video na youtube.com
 
 

Reklama