Novinky na blogu

50. 000 návštěv na blogu

15. září 2013 v 12:14 | Danna

Zase se ozývám po nějaké době... Nyní k tomu mám opravdu důvod, který je dalo by se říci přímo slavnostní! A jaký, že? Ti pozorní z Vás (nebo spíše ti, co sem ještě občas zavítáte), si mohli všimnout, že NÁVŠTĚVNOST BLOGU PŘESÁHLA 50. 000, což je vážně neuvěřitelné číslo, pokud přihlédnete k tomu, že se zde už pěknou řádku měsíců neodehrává vůbec nic. Nebudu ani říkat, že tento blog letos oslavil 4 roky trvání, jelikož to by vzhledem k jeho nemalým pauzám nebylo asi přesné tvrzení, takže tedy: letos uplynuly 4 roky od chvíle, kdy byl tento blog založen - to už zní lépe. Co dodat? Upřímně mě překvapuje, ale jsem velmi ráda, že to tady stále navštěvujete, také si vážím toho, že mé spřátelené stránky si mě doposud nevymazaly. Děkuji, já se pokusím blog trochu aktualizovat, tak uvidím, jak to dopadne.
Co říkáte na právě vysílané nové epizody, já jsem z nich naprosto nadšená! Danna.

Foto zdroj: osobnosti.cz

Čas na aktualizace!

19. srpna 2012 v 15:54 | Danna

(avatar by Tina11)
Jak asi víte, tento blog nebyl nějaký čas aktualizovaný a tak jsem si řekla, že je čas to tady trochu zaktualizovat. Jelikož se stále natáčejí další a další série K11, je jasné že i osudy našich hrdinů se mění - některé postavy nám odcházejí, jiné zase přicházejí... A právě tomu bylo nutné přizpůsobit i tento blog.
Takže jsem tedy doplnila dva nové herce a postavy - Katrin Hess alias Jenny Dorn, která je nejnovější součástí dálničního týmu a herce Tillberta Strahl-Schäfera alias Jochena Bonratha, který od 9. série nahradil v této roli Jonu Muese.
Dále jsem musela také doplnit informace do rubriky Postavy o osudech dalších postav, konkrétně - H. Herzberger, O. Sturm, S. Gerkhan a A. Schäfer-Gerkhan, u kterých se udály nové a zásadní skutečnosti.
Tak to je součet těch nejdůležitějších změn co se na blogu udály, snad jsem na nic nezapomněla:) Danna.

Přes 40.000 návštěv

11. srpna 2012 v 19:33 | Danna

Je to neuvěřitelné, ale je to tak! Návštěvnost tohoto blogu přesáhla už 40.000, a to i přestože se tady dlouhou dobu téměř nic neděje. O to větší byla pak má radost, když jsem koukla na ukazatele návštěvnosti. Co k tomu dodat? Snad jen děkuji všem, kteří tento blog i přes jeho malou aktivitu stále navštěvujete a sledujete to málo článků co se zde nyní objevuje. Moc si toho vážím a doufám, že blogu zachováte svou přízeň i nadále:-) Abych nezapomněla tento rok uplynuly tři roky od jeho založení a tahle skvělá návštěvnost - ještě jednou díky Danna.

Foto zdroj: osobnosti.cz

Nová Sb dostávají šanci!!!

17. července 2011 v 15:08 | Danna

Ano, přesně tak! Jak říká titulek tohoto článku, rozhodla jsem se po dlouhé době opět otevřít Spřátelení blogu a dát šanci Vám, kteří by jste měli zájem stát se novým Sb tohoto blogu.
Hlavním důvodem je to, že v posledních měsících některé z mých spřátelených stránek definitivně ukončily svou činnost... Proto mám pocit, že teď je ta správná chvíle získat nové blogové přátele:-))
Pevně doufám, že se nějací zájemci najdou, a já tak narazím na nové zajímavé stránky. Takže kdo má zájem ať neváhá a zapíše budu ráda. Musím ale upozornit, uvidím podle počtu zapsaných, ale kdyby Vás bylo mnoho tak nemohu vzít všechny, jelikož bych Vás z časových důvodů nestíhala navštěvovat. A jistě uznáte, že to by pak celé spřátelení ztrácelo smysl.
Kdo tedy chce ať sem zapíše, stačí si jen přečíst podmínky a vyplnit následující údaje:
(avatar by Tina11)
Líbí se ti můj blog? Chtěl/a by jsi spřátelit bločky? Zapiš se sem...
Ale, nejdříve si prosím přečti těchto pár bodů:
- Předpokládám, že když se chceš spřátelit s mým blogem, který je věnovaný pouze seriálu Kobra 11, tak tě tento seriál alespoň trochu zaujal
- Také doufám, že můj blog budeš alespoň občas navštěvovat a zanecháš smysluplný komentář. Netoleruji komentáře typu "obíhám"!
- Nebudeš sem psát žádné vulgární nebo jinak urážlivé výrazy
- Spřáteluji hlavně s bločky o seriálu Kobra 11 a o jiných seriálech
- Ale, pokud máš blog o nějaké celebritě anebo o čemkoliv jiném tak se také zapiš, když mě tvůj bloček něčím zaujme, vůbec nevadí, že není zrovna o seriálu
- Když se rozhodneš svůj blog zrušit, budu ráda, když mi dáš vědět
- Prosím, nepiš mi sem žádné dlouhé řetězáky, já je stejně dál neposílám
- Pokud mi nebude spřátelení z nějakého důvodu vyhovovat napíši ti na blog, že spřátelení ukončuji
Jestli souhlasíš, zapiš se sem a já se ti přibližně do týdne ozvu. Když se neozvu tak nespřátelím.
=) Do komentářů napiš:
1. přezdívku/jméno
2. adresu tvého blogu
3. o čem tvůj blog je...
4. proč chceš spřátelit...
!K TOMUTO ČLÁNKU PIŠTE POUZE ŽÁDOSTI O SPŘÁTELENÍ!

2 roky trvání blogu!!!

13. července 2011 v 21:52 | Danna
Připadá Vám to neuvěřitelné? Přijde Vám to jako by to bylo včera? Že nevíte o čem právě mluvím? No, přece o nedávném výročí, kterého se tento blog nedávno "dožil"... Přesně 10. července 2011 uplynuly totiž 2 roky co se ocitl v tomto blogovém světě!
Zatímco minulý rok proběhl v poklidu, tento byl tedy jemně řečeno perný. Tudíž se objevily "mezery", kdy blog nebyl plně aktivní a musím přiznat, že dokonce byly i chvíle a časové vytížení, které mě dováděly k myšlence, že se už dalšího roku nedočká... Ale nebojte se, naštěstí opak je pravdou a můj "kobří" bloček a s ním i já jsem stále s Vámi. Proto mi dělá nemalou radost pohled na ukazatele návštěvnosti (v posledních dnech ukazuje dech beroucí čísla), na němž je vidět, že ani Vy drází čtenáři a návštěvnici jste na tento blog nezapomněli a i přes neaktuaktualizace, které tu letos proběhli jste jej navštěvovali.
Děkuji Vám a pevně doufám, že společně vykročíme dále...
Danna

Je to marné...

25. února 2011 v 14:11 | Danna
UPDATE 27.2.2011: Mám velkou radost - už mi jdou vkládat obrázky a i opět dělat odstavce pomocí enteru, jediné co mi snad už nefunguje je vložení odkazu. Tak jen doufám, že už mi to půjde pořád a doladí i poslední chybičky. Takže hned jak budu mít čas, můžete se těšit na novinky!!!

HURÁÁÁ!!!


... ano, nejspíše je naprosto marné doufat, že se něco změní... Myslím tím, problémy a komplikace, které nastaly společně s příchodem tzv. "nových vylepšení" na blogu. Jak jsem již několikrát psala díku tomuto "povedenému vynálezu" mi nejdou vkládat obrázky do článku, ale to není ani zdaleka vše co mi tady teď nejde!
Jenom ve zkratce NEJDE: vkládání obrázků do článku, mezery mezi odstavci, vkládání odkazů, články v rozepsaných se sami od sebe vymazávají. A aby toho nebylo málo tak, když jsem klikla na záložku nový článek objevil se mi zde úplně nějaký cizí článek, který jsem nikdy nenapsala a navíc ještě z roku 2008, což je opravdu moc zajímavé zvlášť, když vezmete v úvahu fakt, že můj blog funguje od roku 2009??? Musím říci, že tohle tomu všemu nasadilo korunu a pohár přetekl! Přesněji řečeno mně došla trpělivost!
Navíc jsem byla na blog.cz, abych zjistila co této "novince" říkají ostatní uživatelé a musím konstatovat, že absolutní většina z nich (tedy alespoň podle komentářů co jsem četla), je mírně řečeno s těmito změnami hrubě nespokojena, podle mého se není vůbec čemu divit, mnozí mají totiž podobné či totožné problémy jako já! Také jsem se od některých dozvěděla, že snad v každém prohlížeči je teď s blogem nějaká závada, prostě vždy prý něco nefunguje... Něco v prohlížeči je zřejmě i příčina nevkládání obrázků do článku, ale já se v těchto věcech vůbec nevyznám, a i kdyby ano nebudu něco mazat a instalovat aby mi pak zase nešlo něco jiného!
Zkrátka a dobře z naprosto jednoduchého blogování se tvůrcům podařilo udělat naprosto nepochopitelnou věc, na kterou byste potřebovali přinejmenším jeden tlustý slovník, aby jste jí přišli na kloub!
A konečně co to tedy znamená pro tento blog??? No, ač se mi tomu nechce věřit tak nejspíše konec nebo alespoň prozatimní neaktivitu, pokud to tedy někdy dají do pořádku, v což už asi nedoufám...:-(( Ale jak jsme se právě přesvědčili, tady je možné všechno... Tak uvidíme...
Nicméně v tuto chvíli se s Vámi s mrzutostí loučím, ale nevidím jiné východisko... Téměř dvouletou práci se mi na jiné stránky převádět v žádném případě nechce a tady s tímto bez možnosti vkládání obrázků, odkazů a mnohých dalších věcí se pracovat doopravdy nedá!
Doufám, že mě chápete. Danna.

Vyhodnocení 2. sčítání SB

31. prosince 2010 v 0:38 | Danna

V polovině listopadu jsem sem dala v pořadí již 2. kontrolu spřátelených stránek, což zase za rok a půl dlouhé působení bločku není zas až tak moc. Takže myslím, že času na zapsání se bylo až až, vzhledem k tomu, že zítra je Nový rok!!! No a tady jsou výsledky...myfavouritekobra11.blog(Avatar by Tina11)

Kontrola Spřátelených blogů!!!

28. listopadu 2010 v 14:35 | Danna

myfavouritekobra11.blog
Nadpis mluví za vše... Rozhodla jsem se udělat v pořadí druhou kontrolu SB, což za 1,5 roku působení mého bločku není zas tak moc:-). Vedlo mě k tomu hlavně to, jak jsem Vám už nedávno psala, že nemám vůbec čas, i tento článek píšu v nadzvukové rychlosti, než odjedu. A také to, že jsem si všimla, že hodně blogů už není více jak několik měsíců aktivních. Také se omlouvám těm, kteří se v poslední době zapsali do spřátelení, ale prozatím jsem se rozhodla nikoho dalšího nepřibírat, jelikož opravdu nemám čas.
Takže kdo chce zůstat i nadále mojí spřátelenou stránkou i přesto, že teď nemám čas na přidávání článků a obíhání, tak se zapište:-)
Do komentářů napište:
1) název blogu
2) jméno
3) proč chcete zůstat i nadále spřátelení

Moc děkuji za pochopení a omlouvám se, že jsem opět nestihla nic přednastavit, ale nebojte až se vrátím, tak vše doženu a můžete se těšit i na nový design, který bude opravdu stát za to:-)!!!

Mějte se krásně a užívejte předvánoční čas...

Danna

Nový přírůstek na blogu!

16. září 2010 v 15:00 | Danna

myfavouritekobra11.blog
Mám pro Vás novinku a doufám, že z ní budete nadšeni stejně jako já:-). Už o tom uvažuji delší dobu a rozhodla jsem se tedy, že do rozcestníku Herci přidám Olivera Pochera neboli seriálového Olivera Sturma! Nedávno jsem sem dala anketu (zde), která se týkala právě jeho, chtěla jsem zjistit jaký máte na něj názor a když odpověď byla buď, že ho máte rádi, nebo že Vám nevadí, nebylo co řešit. Mám z toho velkou radost, protože jsem si ho v seriálu coby bláznivého Sturmiho opravdu oblíbila (mohli jsme ho vidět v pilotním filmu 14. série Na konci světa a nyní i v nejnovějším pilotním filmu 15. série Atentát).
Takže přibývá jak už jsem říkala jeho ikonka do rozcestníku herci - zde, a postava do rozcestníku vedlejších postav - zde, tím pádem očekávajte novinky, fotky a články o tomto novém obyvateli blogu:-)
Ještě jen dodám, že když už jsem přidávala Olivera do rozcestníku Herci, tak jsem trochu pozměnila jeho vzhled a seřadila herce podle toho jak seriálem prošli, nikoliv už tedy podle abecedního pořadí křestních jmen, tak si je stejně všichni nejlépe pamatujeme.
Těším se na Vaše ať kladné či záporné ohlasy.
Danna
(Avatar by Liden)

!10.000 NÁVŠTĚV!

23. srpna 2010 v 22:10 | Danna
Sama tomu nemůžu uvěřit, ale je to tak... Dnešním dnem totiž překročila návštěvnost mého blogu fantastické číslo 10.000! Já ani nevím co dál říci... Jelikož jsem si nikdy nepomyslela, že budu psát článek právě s tímto titulkem, vlastně jsem ani nedoufala, že bude můj blog mít tak dlouhé trvání... Páni a já už blogařím více jak rok! No, přiznejme si, že ten čas strávený na blogu asi utíká rychleji než bychom leckdy chtěli, a přesto ho nelituji.
Tak abych tento článek po těch úvahách a údivu nějakým způsobem smysluplně zakončila, chci samozřejmě moc poděkovat všem návštěvníkům a svým spřáteleným blogům, protože bez VÁS by tu dnes tohle úžasné číslo nemohlo být!!!
myfavouritekobra11.blog

DĚKUJI

Blog news - Nový rozcestník!

13. srpna 2010 v 13:44 | Danna
Tak co k tomu dodat, nadpis je vše říkající... Ale jelikož se bývalá rubrika Ostatní, kam jsem dávala všechnu svoji grafiku i grafiku od Vás, časem nějak tak rozrostla, tak bylo třeba udělat nový rozcestník ve kterém najdete jak jinak než rubriku moje grafika a grafika od Vás...
Chtěla jsem Vás o tom jenom tak v rychlosti poinformovat, vždyť to u mě už znáte, cokoliv se "šustne" na mém blogu, hned Vás o tom musím informovat:-)
Takže snad to bude nyní i pro Vás přehlednější, protože takové krásné grafiky co už jsem od svých Sb dostala, to si prostě už zaslouží svou vlastní rubriku!

A tady samozřejmě k novému rozcestníku musí být i nový banner:

myfavouritekobra11.blog

Těším se na Vaše komentáře:-)

New banners k rozcestníkům!

2. srpna 2010 v 20:01 | Danna

Ano je to tak, k rozcestníkům přibývá už třetí nová verze bannerů!
Co dodat, chtělo už to delší dobu změnu, ale znáte to, nechtělo se:-) No a dnes když jsem se pustila do tvoření nového designu mě to nějak chytilo a tak jsem začala tvořit i toto.
Použila jsem stejně jako na aktuální dess fotky z epizody Operace Gemini (14. série) a ještě i z epizody Osobní strážce (13. série), ale nebojte budou tu o hodně, hodně déle, než tento design:-).
Tentokrát jsem je udělala takové hodně střídmé a "jednoduché" - jsou tedy v černobílém provedení bez jakýchkoliv rušících popisků, takže jsou vlastně tím pádem i libovolně umístěné. Rozhodla jsem se tak protože ty minulé byly naopak příliš křiklavé a barevné, takže jsem nyní chtěla úplný opak.
myfavouritekobra11.blog
Těším se samozřejmě na Vaše komentáře - co říkáte na změnu, zda se Vám líbí více tyto nové nebo ty minulé, atd. Takže pište, pište...
A zde aby jste mohli porovnat změnu dávám odkaz na nyní už minulé banners - zde (najdete tam také i ukázku úplně prvního obrázku co zdobil rozcestníky) a ještě tady minulý banner u rozcestníku týmu 2 - zde.
A v celém článku už konečně najdete ty nové banners a samozřejmě je najdete i u samotných rozcestníků:

Propagace blogu!

21. července 2010 v 11:18 | Danna
myfavouritekobra11.blog
Nejen u svých Sbének, ale i na spoustě jiných blogů jsem už dlouhou dobu vídala dole v menu nad toplistem ikonku - propagace blogu, a tak když jsem byla v tom nastavování designu, tak jsem si řekla proč ne...
Takže jsem vytvořila svou ikonku a přidala si propagaci také na svůj blog, třeba ho tak objeví nějaký další fanda seriálu Alarm für cobra11, který o mém blogu doposud neví a já zase tímto prostřednictvím objevím také nějaký zajímavý blog, kdo ví...
Takže pokud někde uvidíte tuto ikonku (viz. vlevo nahoře), tak se pod ní skrývá můj bloček:-)

Roční výročí založení blolgu myfavouritekobra11 !!!

10. července 2010 v 7:02 | Danna
myfavouritekobra11.blog

Nevěřím tomu, ale při pohledu na dnešní datum je tomu opravdu tak! Uplynul rok od založení tohoto blogu. Když jsem přesně před rokem v tento den tedy 10. 7. 2009 klikla na adrese blog.cz na ikonku založit, tak mě v tu chvíli ani nenapadlo, že bude tento blog takto dlouho existovat, myslela jsem, že je to spíš taková zábava na prázdniny a že až přijdou školní povinnosti na blog nebude čas... Ale nestalo se tak, i nadále s příchodem školy, jsem měla stále chuť a elán do práce na tomto blogu a za to vděčím především svým spřáteleným blogům, kteří mě svými milými komentáři i nadále podporovali v blogování a také samozřejmě Vám, návštěvníkům mého blogu a fanouškům tohoto úžasného seriálu Alarm für cobra 11 - neboli Kobra 11...
Všem tedy děkuji za podporu a za hezký čas který jsem s blogem a jeho prostřednictvím i s Vámi mohla zde strávit... Děkuji
A tak už mi snad nezbývá, než mému bločku popřát ještě spousty dní života v blogovém světě a samozřejmě mu poblahopřát... Takže všechno nejlepší myfavouritekobra11.blog.cz!!!!!!!!!!

A nebylo by to výročí bez správné "výroční zprávy", tak pár čísílek nakonec:-) =)

Roční statistika 2009 - 2010:
- Počet článků:
=) 822
- Počet designů:
=) 23
- Počet Sb:
=) nyní má blog 11 Sb, za rok ho, ale také z různých důvodů 9 opustilo
- Počet návštěvníků:
=) více jak 8300 návštěvníků

Těším se na další dobrodružství s Vámi a mým blogem...

webmiss Danna

Nové uspořádání rubriky Sb...

27. června 2010 v 13:58 | Danna

myfavouritekobra11.blog
Dnešní novinkou na blogu je, jak je z názvu článku zřejmé, nové uspořádání rubriky spřátelených blogů. Od jejího založení to tam vypadalo pořád stejně a tak bylo třeba ji také zrenovovat:-) zdálo se mi to moc roztažené atd., takže jsem vlastně odkazy dala pod sebe ke straně a trochu si pohrála s formátováním písma, ale žádná velká změna bijící do očí, to není... prostě jen menší úprava:-) Můžete se na to podívat zde.
Jinak jsem také ještě udělala aktualizaci Sb, ale nebojte týkalo se to jen zrušených, ukončených a nečinných blogů...
Konkrétně jsem ze seznamu spřátelení vymazala: Týna/ cobra11action.blog.cz =) zrušen, Monyszek/ moniq5566.blog.cz =) ukončen, Ventilka/ kobrickaventilka.blog.cz =) od minulého léta pozastaven a aktualizován jen minimálně... Doufám, že mě chápete, ale je jasné, že skončený blog nebo zrušený si v seznamu Sb nechávat nemá smysl.
Takže mi v seznamu zbylo 10 výborných spřátelených stránek za které jsem moc ráda a kdyby měl někdo další zájem o spřátelení tak se zapište - sem.
Doufám, že se Vám nový vzhled rubriky líbí a těším se na Vaše komentáře.

Danna

Sčítání Sb - vyhodnocení!

16. května 2010 v 12:25 | Danna
myfavouritekobra11.blog
Tak a je to tady, právě dneškem končí první sčítání sb.
Jak už jsem psala, nejdříve jsem nechtěla žádné podobné kontroly, sčítání atd. konat, ale pak jsem si uvědomila, že spřátelení má být o kontaktu mezi adminkamy, podpoře v blogování, zájmu chodit na druhého blog, ... a ne jen o odkazu na stránce. Proto jsem se rozhodla udělat toto sčítání.
Je vůbec prvním, který jsem za skoro roční působení bločku udělala a na zapsání byl měsíc, takže času opravdu hodně. Tím pádem kdo se nezapsal tu celý měsíc nebyl, takže to už taky o něčem vypovídá.
Sčítání dopadlo tak nějak podle mého očekávání a myslím, že celkem dobře. No nebudu to prodlužovat, na výsledky se můžete podívat v celém článku... =)

!!! Sčítání SB !!! (18.4. - 16.5. 2010)

18. dubna 2010 v 0:00 | Danna

myfavouritekobra11.blog
myfavouritekobra11.blog

=) Konec (=
Sčítání SB: 18. 4. - 16. 5. 2010!

- Jen na úvod zmíním, že jsem sice nejprve byla proti pořádání různých kontrol, třízení či sčítání SB, ale časem jsem názor změnila. Uvědomila jsem si, že spřátelení stránek není, nebo by podle mého názoru alespoň být nemělo, jen o tom, že máme  na sebe odkaz na stránce, ale také o kontaktu mezi blogy a jejich majiteli, o čtení článků těch druhých, psaní komentářů a vůbec podporování se v blogování... a některé stránky jsou například už dlouho neaktivní. Takže proto jsem se rozhodla toto sčítání také uspořádat.
- Musím, ale také říci, že  jsem s většinou svých Sbének po této stránce spokojená, takže nemůžu nic vytknout, proto věřím, že se zde zapíšete.
- Dalším důvodem je právě také to, že chci v menu zřídit odkazy na moje best SB, takže se nechte překvapit, doufám, že se zapíší:-).
- Kontrola potrvá ode dneška - neděle 18. 4. - neděle 16. 5. 2010, takže myslím, že je to na zapsání se času dost, přesněji čtyři týdny, tedy celý měsíc.
- Pro nová SB, která by měla zájem o spřátelení platí i nadále tento odkaz - zde.
- Bločku bude zanedlouho rok a toto je první sčítání, tak doufám, že se na mě nezlobíte.

Takže kdo chce i nadále být spřátelen ať se sem zapíše.
- Do komentářů napište:
1) přezdívka/jméno
2) adresa blogu
3) proč chcete zůstat Sb i nadále

Konečně jsem se pustila do práce!!!

4. dubna 2010 v 20:17 | Danna
nofbup

Jak už jsem jednou psala, že sem chci dát kromě jenom výpisu epizod u jednotlivých sérií (jak můžete najít zde, v rubrice K11-série), i stručný popis a obsah každé epizody, tak nyní jsem s tím konečně začala. Původně jsem to měla v plánu hned jak jsem blog zakládala, ale znáte to, skutek utek, a tak se do toho pouštím až teď.
No není to taky žádná sranda, poněvadž Kobra už má 14 sérií a 15. se už vysílá v Německu, k tomu ještě dvě série týmu 2, takže to tedy dělá něco už přes 250 epizod... Tím chci říct, abyste byli trpěliví a chápali, že jednotlivé epizody, budou přibývat postupně.
Ke každé musím totiž napsat popis a stručný obsah (který si píšu sama, takže jde o vlastní výtvory-články:-)) a ještě udělat speciální obrázek se štítkem ke každé epizodě, to znamená dávat do pc jednotlivá dvd K11, najít vhodný okamžik a "vyfotit" ho, poté obrázek upravit a dotvořit kompletně článek.
Takže jak říkám není to legrace a práce na chvilku. Ale chci, aby tu všechny epizody takto byly, protože jsou to vlastně příběhy našich hrdinů z Kobry, kvůli kterým jsme si je tak oblíbili, takže tady být prostě musí.
Založila jsem proto už i příslušnou rubriku, s názvem, jak jinak, než Epizody, také samozřejmě tím pádem i rozcestník této rubriky, kde si podle série vyberete a prohlídnete epizody, které do ní patří. Ještě dodám, že tím ale neruším rubriku Série, kde najdete pouze výpis názvů jednotlivých epizod u sérií, tuto rubriku najdete i nadále zde.

Zatím jsou k dispozici pouze epizody 1. a 2. série, takže to můžete prozkoumat, protože podle této šablony budou vypadat i epizody ostatních sérií.
Tuto novou rubriku najdete tady, takže se tam nezapomeňte podívat:-).
To je zatím asi vše, co jsem Vám k této velké a stále mnou odkládané novince chtěla říct. Snad jen, že se budu snažit ji průběžně doplňovat a co nejdříve ji zkompletnit.
Těším se na Vaše připomínky a komentáře, doufám, že až bude tato rubrika jednou celá kompletně hotová budete ji rádi navštěvovat, protože jak vidíte bude s ní ještě hodně práce a dřiny:-)...

Danna

Nový vzhled rubriky K11!

4. dubna 2010 v 1:27 | Danna

nofbup

Jak vidno už z nadpisu článku, rubriku K11 jsem nově vzhledově uspořádala. Co dodat, chtělo to podle mě změnu. V této rubrice nebyl banner jako u ostatních menu rubrik, ale malinkaté obrázky Semira. A tak jsem k ní také vytvořila nový banner, myslím, že to vypadá lépe. No posuďte sami - stačí kliknout nahoře v menu na rubriku K11.
Pro lepší posouzení zde dávám vedle sebe náhled jak minulého, tak i nynějšího vzhledu této rubriky:

myfavouritekobra11.blog

- minulý vzhled rubriky K11...
myfavouritekobra11.blog

- aktuální vzhled rubriky K11...

!!! 5000 NÁVŠTĚV !!!

13. března 2010 v 16:08 | Danna
Já nevěřím vlastním očím právě dnes 13.3. 2010, tedy něco málo přes devět měsíců od založení blogu, ho navštívil přesně 5000. návštěvník!!! V něco takového jsem ani nedoufala, když jsem svůj bloček zakládala...Vlastně jsem si ani nemyslela, že mě bude blog tak dlouhou dobu bavit...A dnes má 14. spřátelených blogů a ještě snad také nějaké ty pravidelné návštěvníky.
Já nevím, co mám ještě dodat...Snad jen...

DÍKY VŠEM A PŘIJĎTE ZAS.


webmiss Danna
Foto zdroj obrázku před mojí úpravou: pajasekacka.blog
 
 

Reklama