Kobra 11 - Novinky

Kobra 11: Premiérové epizody již dnes!

31. března 2014 v 19:57 | Danna
Ano, ano...Jistě nemusím dlouze psát o tom, že právě dnes večer (už za chvíli) opět budeme moci sledovat epizody Kobry 11 na tv Fanda, které se ještě u nás nevysílaly. Konkrétně se jedná o jednu premiérovou epizodu 17. série, protože ještě před ní by měla běžet repríza epizody Milovaný nepřítel ze 14. série. Od příštího týdne nás čekají hned dvě premiérové epizody za sebou. Asi není co víc dodat, snad jen pěknou podívanou všem, kdo budou sledovat nová dobrodružství Semira a Bena.

Kobra 11: Nové začátky

29. září 2013 v 16:47 | Danna

Jak praví titulek článku, máme se nač těšit... Seriálová senzace Alarm für cobra 11, u nás známá pod jednoduchým názvem Kobra 11, totiž vpadne na televizní obrazovky s novými příběhy! Čeští i němečtí diváci se proto mohou těšit na dobrodružství dálniční policie, která ještě neměli možnost vidět. Pro české fanoušky seriálu to konkrétně bude premiérová 17. série, ta odstartuje pilotním filmem jménem Anděl smrti, již toto úterý na tv Fanda. Německé televizní obecenstvo se zase může těšit na zbrusu novou 18. sérii Kobry 11, začne ji vysílat televize RTL ke konci příštího měsíce. V jejím průběhu se například rozloučíme se skvělým a dlouholetým komisařem, Benem Jägerem a přivítáme novou dálniční posilu - komisaře Alexe Brandta, na kterého jsem už velice zvědavá.
Nevím, jak Vy, ale já se nemůžu dočkat. Kobra 11 mě neustále něčím překvapuje.

Foto zdroj: youtube.com

Kobra 11 na RTL

15. srpna 2012 v 17:36 | Danna

Jistě už pro mnohé z Vás není žádnou novinkou, že již od počátku tohoto září začíná na německé televizi RTL zbrusu nová série, dnes kultovního seriálového trháku Alarm fur cobra 11. Mělo by se jednat o 17. sérii (staffel 32) v pořadí. Jak je zvykem i tuto sérii zahájí pilotní film s názvem Anděl smrti. Kromě stálých součástí dálničního týmu se zde opět střetneme i s mistrem všech záhad, Sturmim v podání Olivera Pochera. Naneštěstí to bude naposledy co si vychutnáme bláznivé kousky v jeho podání, jelikož Sturmi má být v tomto pilotním filmu zabit. To není ale zřejmě zdaleka vše, co se v tomto piloťáku a vůbec celé sérii odehraje... Zkrátka nechme se překvapit.

Foto zdroj: youtube.com

Vysílání 15. série přerušeno!

3. srpna 2012 v 18:49 | Danna

Ano, zřejmě Vás tato zpráva nijak nepotěší, ale ani nepřekvapí. Vysílání epizod 15. série Kobry 11 se zřejmě přerušuje - od příštího týdne je totiž na programu Kybernetická bouře, jedna z epizod 14. série. Proto si zřejmě budeme muset, jak už bývá zvykem, zase nějakou dobu počkat na její pokračování. Aby se nám to čekání alespoň trochu ukrátilo, přidávám krátké video k epizodě s názvem Špatná banka, která měla teď následovat. A jak tak koukám na to video tak bude rozhodně stát zato.

Video k epizodě Špatná banka, 15. série:


(Doufám, že Ben bude brzy opět fit).

(avatar by Liden)

Kobra 11 se vrací na obrazovky

26. června 2012 v 18:16 | Danna

Jistě už jste nejspíše všichni zjistili tu skvělou zprávu, ale přece jen, kdyby to někomu uteklo - NOVÉ EPIZODY 15. série seriálu K11 budeme moci sledovat už tento čtvrtek na tv Nova od 21:55 hodin. Jako první první budeme moci shlédnout epizodu s názvem Pro život přítele. Nevím jak vy, ale já jsem už moc zvědavá na nová dobrodružství našich hrdinů.
avatar by Liden

Kobru 11 střídá Víkend

6. září 2011 v 14:05 | Danna

Ano, pokud jste se už dnes dívali do programu tak Vás tato zpráva jistě nepřekvapila... Premiérové epizody seriálu Kobra 11 jsou totiž opět přerušeny, střídá je pořad Víkend, a sice už od dnešního večera. Kdy se na obrazovky tv Nova Kobra 11 vrátí není nejspíše jasné, ale v dohledné době to určitě nebude.
Co dodat není to poprvé a zřejmě ani naposledy, co byly epizody Kobry 11 takto nečekaně přeloženy na později, a tak si na zbytek 15. série budeme muset ještě nějakou dobu počkat... Jedno je ale jisté, pokračování se určitě dočkáme.

Foto zdroj: osobnosti.cz

Překvapivé zprávy k 16. sérii

10. srpna 2011 v 14:34 | Danna
Tak to je šok! Asi jen těmito slovy lze posat nové informace ohledně 16. série, které jsem se před nedávnem dozvděla... V pilotním filmu této nenojvěší série Kobry 11 se totiž odehrají opravdu nevídané věci. Myslíte si, že tento seriál už po tolika letech natáčení nemá čím překvapit? To je omyl! Nová série odstartuje na RTL již 15. září. Jak je zvykem odstartuje ji pilotní film, který tentokrát ponese název 72 hodin strachu.
Kromě obvyklé dávky napětí a silničních honiček, ale přinese i hořko-sladké novinky. Vy, kteří se chcete nechat překvapit raději nepokračujte ve čtení následujících řádek. Podle všeho totiž do velké rodiny dálniční policie přibyde nový člen, bohužel jiný zase ubyde... Nejdříve tedy ta veselejší zpráva, Semir po letech objeví svou nemanželskou dcerku jménem Dana:-)) A to méně veselé, tým zřejmě přijde o svého dlouholetého člena, a sice o oblíbeného tlouštíka Horsta Herzbergera. Jak a proč ze seriálu odejde to zatím nevím, ale když pomyslím na konce Semirových parťáků tak je to nejspíše více než jasné... Kdo a jestli někdo nahradí Dieterova kolegu netuším. Otázkou je zda se ovšem Hotte vůbec nahradit dá.

Za tyto informace vděčím majitelce jednoho z mých spřátelených blogů, Lucce. Děkuji.

K11 na Voyo.cz!

10. srpna 2011 v 13:31 | Danna

Ano, premiérové epizody 14. a 15. série Kobry 11 můžeme nyní sledovat i na internetu! Konkrétně na stránkách Voyo.cz, kde kromě Kobry lze sledovat i další seriály jako například historický seriál Tudorovci či známý komediální sitcom Ženatý se závazky.
Je to určitě dobré pro ty diváky a divačky, kteří K11 z různých důvodů nestíhají sledovat v televizním přenosu. A tak se nemusíme bát, že bychom nějakou tu epizodu z dálniční policie prošvihli...
Portál Voyo.cz naleznete ZDE

Vysílací čas nových epizod je znám!

26. června 2011 v 12:05 | Danna

A je to tady! Konečně jsme se dočkali... Jinými slovy už je jasné, kdy se začnou u nás vysílat nové epizody 14. a 15. série. Jestliže jste se včera dívali na reportáž v pořadu Volejte Novu, kterou jsem zde před týdnem avizovala, tak to pro Vás není žádná novinka. Takže tedy pro ty co to ještě nevědí, Nové epizody můžete sledovat OD ÚTERÝ 12. 7. 2011 VE 21:05 HODIN NA NOVĚ
Co dodat? Snad jen, že tohle budou opravdu akční letní měsíce:-))

Foto zdroj: osobnosti.cz

K11 ve Volejte Novu!

18. června 2011 v 13:12 | Danna

Dnes jsem se rozhodla po dlouhé době sledovat pořad Volejte Novu. Hlavním důvodem bylo, abych se konečně dozvěděla, kdy přesně začnou vysílat nové epizody Kobry 11. Bylo řečeno to samé co už víme-v létě.
Avšak to není všechno! Už příští týden se totiž do tohoto pořadu chystá reportáž o Kobře 11, kde budou zřejmě řečeny podrobnější a přesnější informace o vysílacích časech, o tom co nového nás zde čeká i o tom co se nezmění...
Nevím jak Vy, ale já už se moc těším! Ti naši dálniční šrotovači mi už dosti chyběli:-))
Foto zdroj: fdb.cz

Nové epizody Kobry 11 na RTL!!!

2. února 2011 v 19:34 | Danna
myfavouritekobra11.blog
Mám pro Vás jednu nečekanou novinku ze světa Kobry 11! Jak už titulek napovídá RTL začne zanedlouho vysílat nové epizody Kobry 11. Přesněji od 10. března 2011. Jedná se asi o šest epizod. Ty z Vás, kteří mají tento program tato zpráva určitě potěší a my ostatní si zkrátka budeme muset počkat na ty slíbené premiérové epizody, které ještě u nás nebyly odvysílány. Snad přijdou na naše obrazovky již brzy.

Info zdroj: cobra11-fanpage.de
Foto zdroj: osobnosti.cz

Nové epizody už příští rok!

6. listopadu 2010 v 15:52 | Danna

myfavouritekobra11.blog
Ano, nové epizody Kobry 11 se objeví na našich obrazovkách již příští rok! Bylo to řečeno v pořadu Volejte Novu. Já myslím, že je na co se těšit a už teď se nemůžu dočkat... Teda nevím jak vy, ale já nevynechám ani jednu epizodu a doufám, že jste na tom stejně!
Je to o to více skvělá zpráva, když si uvědomíte, že rok 2011 bude ve znamení seriálu Kobra 11. Nemyslíte???

 ...Semir a Ben jsou připraveni zažít nová dobrodružství ...
... společně s Námi ...
 foto zdroj: vyfocené zvidea na youtube.com

Kobru 11 střídá nový seriál!

17. října 2010 v 10:45 | Danna
myfavouritekobra11.blog
Kobru 11 vystřídá
myfavouritekobra11.blog
na televizních obrazovkách LASKO

Je to tak, Kobra 11 na čas opouští německé obrazovky! Další nové příběhy dálniční policie totiž budeme moci sledovat až na jaře příštího roku, kdy shlédneme další z epizod 15. série. Do té doby je však ještě daleko a tak se RTL rozhodla nasadit nový seriál jménem LASKO. Ten pochází ze stejné dílny jako Kobra 11. Zřejmě půjde o seriál plný napětí a bojového umění, no uvidíme co zase tito zkušení seriáloví autoři vymysleli. Nicméně fakt, že Semir a Ben na chvíli zmizí z obrazovek se tím nikterak nemění.
A o tom, že naši hrdinové ohlásili svůj prozatimní ústup opravdu stylově se můžete přesvědčit v povedené upoutávce, kterou pro nás RTL nachystala, můžete ji najít na německé fanstránce www.cobra11-fanpage.de
Další fotky z této upoutávky najdete v celém článku...

Semire, Bene na jaře 2011 ahoj! Těšíme se!

Kobra 11 na stránkách Novy!

7. října 2010 v 7:45 | Danna
myfavouritekobra11.blog
Možná už to pro mnohé z vás není žádná novinka, ale přesto to sem musím napsat, kdyby jste to náhodou někdo ještě nevěděli.
Na webových stránkách televize Nova, která nám vždy přináší nové série Kobry 11, nyní najdete  ve stránkách pořadů i Kobru 11. Můžete se tam zapojit do diskuse, přečíst nějaké články a pustit si epizody, takže tam určitě nakoukněte.

Foto zdroj: osobnosti.cz

16. série na jaře roku 2011!!!

30. září 2010 v 8:44 | Danna
myfavouritekobra11.blog
Ano je to tak! Začátkem roku 2011 by měla německá televize RTL vysílat v pořadí 16. sérii seriálu Alarm für cobra 11! Podle všeho nebude chybět pilotní film, který jak už bývá zvykem celou sérii odstartuje. V hlavních rolích opět uvidíme ostřílenou dvojku Erdogana Atalaye a Toma Becka. V dalších rolích se představí například Marco Girnth, manžel herečky Katji Woywood.
Já myslím, že je to skvělá zpráva, že se K11 i po takových letech stále natáčí, vždyť letos v březnu oslaví tento
jedinečný seriál již 15 let od svého vzniku.
Nevím jak vy, ale já si troufám říct, že neztrácí své kouzlo ani po takové době a pevně doufám, že nás čeká ještě hodně nových dobrodružství...

Info zdroj: cobra11-fanpage.de, gogokobra11.blog.cz
Foto zdroj: fdb.cz

Kobra 11 ovládla televizní obrazovky!!!

10. září 2010 v 18:04 | Danna
myfavouritekobra11.blog

Ano je to tak! Příběhy našich hrdinů z dálniční policie doslova zasypaly televizní obrazovky. U nás totiž tento seriál můžeme sledovat hned na dvou stanich - na Nově každé všední odpoledne od 15:05 běží 5. série, na kanálu Nova cinema poběží od této neděle zřejmě každý víkend dvě epizody 12. série za sebou a to od 17:35 do 19:30 hodin.
To není ještě zdaleka všechno! I slovenští diváci si mohou konečně vychutnat 13. sérii Kobry 11 ve svém jazyce. Vysílá se každé všední odpoledne  v čase 14:55 až 16:00 na tv Markíza
V neposlední řadě i německá stanice RTL svým divákům podává již 15. pokračování veleúspěné série a sice od 2. září každý čvrtek od 20:15 hodin.

Tak to byl takový "malý" televizní přehled toho, kde všude můžete v současnosti na Kobru 11 narazit. Já myslím, že je toho opravdu hodně a snad každý fanoušek tohoto úžasného seriálu si přijde na své. Co myslíte???

Foto zdroj: osobnosti.cz

!Nepořádek v seriích!

31. srpna 2010 v 14:20 | Danna
myfavouritekobra11.blog
Jak jsem se právě dozvěděla na blogu Sb Tiny11 tak se ukázalo, že v epizodách některých serií je velký zmatek. Přesněji v zařazení jednotlivých epizod 14. a 15. série.
Tak tedy epizody Koma, Kybernetická bouře, Peníze za hlavu Kim Krüger, Den temna, Beze stopy a Krycí jméno tygr patří správně ještě do 14. nikoliv 15. série. To znamená, že 2. září na RTL začíná 15. a ne 16. série. Z toho vyplývá, že pilotní film s názvem Atentát je pilotním filmem 15. série. Doufám, že jsem vše uvedla na pravou míru a máte v tom trochu jasno.
Omlouvám za nesrovnalosti, ale vůbec jsem to netušila. Ještě jednou chci Tině11 moc poděkovat za upozornění  a informaci. Danna.

Něco o novém pilotním filmu....

10. srpna 2010 v 11:39 | Danna
Jak už je z názvu zřejmé, přináším vám bližší informace k nejnovějšímu filmu Kobry 11 s názvem Atentát. Tento film odstartuje 2. září 2010 na RTL zbrusu novou v pořadí už 15. sérii seriálu. Jak jsem již předesílala dříve objeví se zde opět i Oliver Pocher jako Sturmi.
Tak já už nebudu déle zdržovat tady je stručný děj filmu:

myfavouritekobra11.blog

pilotní film Atentát:
Naši hrdinové dostávají za úkol vyučovat dopravní pravidla na jisté základní škole. Tato zpočátku stereotypní práce se zvrtne ve chvíli, kdy začnou mít podezření, že na školu chystá atentát banda nebezpečných padouchů.
Semir a Ben chtějí zakročit, ale nemají pro svá tvrzení důkazy. Situace nabere větší obrátky, když je unesen školní autobus s žáky a Ben je později také zajat únosci.
Vypadá, to že si Semir bude muset poradit sám, ale právě v tu chvíli mu nabízí svou pomocnou ruku nám všem známý badatel záhad a mistr na průšvihy Oliver Sturm nebo-li Sturmi.
A jak to všechno dopadne? Podaří se Semirovi a jeho kolegům zachránit školáky a svého parťáka Bena? Tak na to si budeme muset ještě nějakou chvíli počkat.

Tyto informace k novému pilotnímu filmu, fotky a další novinky si můžete prohlédnout na Erdoganových stránkách

Start nových epizod na RTL!!!

2. srpna 2010 v 12:50 | Danna
Ano zřejmě je tomu opravdu tak! Na německé televizi RTL startuje nová série Alarm für cobra 11! Mělo by to být přesně 2. září 2010, dočetla jsem se to na této fanstránce, takže pokud jsem to přeložila dobře nebo tedy spíš slovník tak se máme na co těšit.
Tato nová série opět startuje pilotním filmem a to není všechno, podle informací by se měl totiž zde opět objevit Oliver Pocher, kterého si jistě všichni pamatujete jako ztřeštěného Sturmiho z pilotního filmu Na konci světa 14. série, úloha jeho postavy v novém piloťáku však ještě nebyla prozrazena.
Já nevím co k tomu víc dodat jsem z toho úplně nadšená, že jsem to sem musela hned napsat. To překládání mi dalo sice docela zabrat, jelikož němčimu neovládám, ale pokud jde o novinku tohoto typu tak myslím, že se ta doba strávená u slovníku vyplatila, co říkáte? A navíc uvidíme opět Sturmiho, no já to pořád říkám, že by ho tam mohli nechat hrát napořád:-))
Jsem moc zvědavá na vaše reakce a názory...

A ještě jedno povedené foto k filmu

myfavouritekobra11.blog

Zdroj: cobra11-fanpage.de 

Opakování Kobry 11!!!

14. května 2010 v 12:27 | Danna
myfavouritekobra11.blog
Je to tak a možná už to mnozí víte... Kobra 11 poběží na televizních obrazovkách úplně od začátku.
A to přesně od 20.5. 2010, kdy  v 9:35 odysílá tv Nova pilotní film 1. série - Bomby na 92. kilometru.  Poté jednotlivé epizody každé všední odpoledne od 14:35. Ještě připomínám, že každý pondělní večer pokračují také premiérové epizody 14. série.
Takže pokud vám to školní nebo jiné povinnosti dovolí, a chcete si nějaké epizody připomenout nebo prostě jen zopakovat určitě se podívejte...

Foto zdroj: fdb.cz
 
 

Reklama