Designy

Design č.37

19. srpna 2012 v 21:20 | Danna

Název: Rhein in Flammen
Od: 19. 8. 2012
Do: ?
Charakteristika: Ano, je to tak! Tento blog po více jak roce oblékl nový design! Jsem tomu sama ráda, už to opravdu chtělo změnu. Snažila jsem se alespoň trochu dohnat nějaké novinky a články, které jsem zameškala, jediné co zde snad už scházelo byl právě nový kabátek blogu v podobě designu, takže konečně je tady!
Jak jste určitě mnozí poznali, fotky použité na designu pocházejí z epizody 14. série - Rýn v plamenech (Rhein in Flammen). Zde Semir s Benem museli kvůli šrotování služeních vozů ve velkém, na chvíli vypomáhat říční policii. Já vím, léto nám sice pomalu končí, ale myslím, že vydat se na plavbu kolem světa s našimi hrdiny, prostřednictvím tohoto designu, není nikdy pozdě, co říkáte?
Chtěla jsem po té tlumené modré, která dominovala minulému designu, použít nějaké pestřejší barvy, které by to tady trochu oživily. Tentokrát jsem tedy použila námořnickou tmavě modrou barvu a doplnila pestrou červeno - oranžovou barvou. Myslím, že je to po těch světlých barvách příjemná změna.
Co dodat? Doufám, že jste s novým designem alespoň trochu spokojeni a těším se na Vaše komentáře.
A ještě jedna malá novinka! Pokud jste si všimli v menu pod záhlavím obrázku, tentokrát v podobě kotvy, není tam jen tak náhodou! Kliknutím na něj se totiž dostanete zpět na úvodní stránku, takže se nemusíte složitě vracet na zpátek přes všechny možné rubriky, které jste si předtím prolistovali. Budu ráda, když toto vylepšení uvítáte, jelikož od teď se stává součástí každého designu.
Design by: Danna (webmiss)
Požité fotky Zdroj/Source

Design č.36

11. srpna 2011 v 16:15 | Danna
Název: Cyberstorm
Od: 11. 8. 2011
Do: 19. 8. 2012
Charakteristika: Jak vidíte blog opět téměř po měsíci oblékl nový kabát. Je laděn spíše ve studených barvách protože i počasí tomu odpovídá a tak se mi prostě nechtělo tvořit letní design.
Použité fotky pocházejí z epizody 14. série jménem Kybernetická bouře. Barvy jsou tedy tlumená modrá, světle šedá a bílá.
Doufám, že se Vám design, který blog celkem osvěžil, bude líbit. Těším se jako vždy na Vaše komentáře.
Design by: Danna (webmiss)
Požité fotky zdroj: vyfocené z videa na youtube.com

Design č.35

14. července 2011 v 17:07 | Danna

Název: 2 years online
Od: 14. 7. 2011
Do: 11. 8. 2011
Charakteristika: Asi jste si nemohli nevšimnout, že je zde nový design, pokud samozřejmě patřítte mezi pravidelné návštěvníky tohoto "kobřího" blogu.
Po světlých pastelových barvách, kterými oplýval minulý design, jsem měla chuť vytvořit zase něco více dramatičtějšího, akčního, no prostě ala Kobra 11. Takže na fotkách můžete spatřit vyzbrojeného Semira s Benem. A barvy jsou tudíž - černá, hnědá a tmavě žlutá, která i tak trochu zachovává nádech blogu do letního období...
Já jako vždy doufám, že se Vám dess bude líbit a budete tu spokojení. Nezapomeňte nový design okomentovat:-)
Design by: Danna (webmiss)
Požité fotky zdroj: vyfocené z videa na youtube.com, dadakobra11.blog.cz

Design č.34

11. června 2011 v 21:35 | Danna
Název: Second chance...
Od: 11. 6. 2011
Do: 14. 7. 2011
Charakteristika: Po nezvykle dlouhé době je tu opět nový design, který je už zdárně vyletněný, protože léto, volno a radovánky u vody už klepou na dveře.
Fotky pocházejí z epizody Osobní strážce ze 13. série a v seriálu zachycovaly usmiřování Semira s Andreou, proto název Second chance - druhá šance, která tu má dvojí smysl - nejen druhá šance pro Semira s Andy, ale i pro další fungování blogu.-)
Barvy jsem vybrala lososovou a tlumenou modrou, které jednak korespondují s barvami obleční Semira s Andy a zároveň jsou i letní.
Takže doufám, že se Vám dess líbí a bude na Vás při návštěvě blogu působit příjemně. Těším se na komentáře.
Design by: Danna (webmiss)
Požité fotky zdroj: vyfocené z videa na youtube.com, obrázek záchranný kruh - shop.jachting.info

Design č.33

25. února 2011 v 11:45 | Danna
Název: Ben & Kim & Semir
Od: 25. 2. 2011
Do: 11. 6. 2011
Charakteristika: Předchozí design mě rychle omrzel a tak, když jsem měla čas a tvořivou náladu, tak jsem vyrobila nový. Snažila jsem se ho udělat do webového stylu, tak snad se povedlo. Já osobně jsem s ním velmi spokojená, tak jsem moc zvědavá, co mu říkáte Vy?
Barvy jsem vybrala zastřenou modrou a červenou, a potom bílou a odstíny šedé. Tím pádem má dess působit zároveň elegantně a střídmě, ale také energicky, právě díky pestrým barvám.
Menu jsem tentokrát umístila nahoru na stránku a menu sloupec se vrátil vedle stránky To je asi vše, co jsem k němu chtěla říci...
Těším se Vaše komentáře, samozřejmě pište jak kladné ohlasy, tak i kritiku.
Design by: Danna (webmiss)
Požité fotky zdroj: vyfocené z videa na youtube.com, brush - crazy-sims-lowe.blog.cz

Design č.32

16. února 2011 v 14:49 | Danna
myfavouritekobra11.blog
Název: Erdogan Atalay & Tom Beck
Od: 16. 2. 2011
Do: 25. 2. 2011
Charakteristika: Bloček má opět nový kabát, tentokrát čokoládově hnědý, mně osobně se tyto hnědé tóny velmi líbí a i s designem jsem celkem spokojená, tak jsem zvědavá, jak se zalíbí Vám. Takže ho jako vždy nezapomeňte okomentovat:-).
Motivem jsou aktuální hlavní hrdinové seriálu, tedy jejich představitelé Erdogan a Tom a toto foto pochází z reklamní kampaně pro Kia Sportage, že jim to sluší?
Design by: Danna (webmiss)

Požité fotky zdroj: gogokobra11.blog.cz

Design č.31

30. ledna 2011 v 20:42 | Danna
myfavouritekobra11.blogNázev: Action hero
Od: 30. 1. 2011
Do: 16. 2. 2011
Charakteristika: Nemohli jste si nevšimnout, že blog opět převlékl kabát... Chtěla jsem, aby byl zase trochu jiný, než jeho předchůdci, a to jak barvou tak stylem, takže jsem přesouvala, měnila co se dalo:-)
Takže, nezvykem je to, že se "záhlaví" nachází v menu sloupci - k tomu mě ispirovaly designy mého zlatého Sb Pavči, tak jsem si řekla, proč to jednou taky nezkusit!
Barva je světle šveštková a čistě bílá, která evokuje stále ještě zasněžené počasí.
S výsledkem jsem celkem spokojená, je to zase něco nového, takže snad tento design zaujme i vás a vytvoří na blogu příjemné prostředí:-)
Jako vždy nakonec přidávám důležité sdělení a sice - těším se moc na Vaše názory a komentáře, tak mi je nezapomeňte napsat...
Design by: Danna (webmiss)
Požité fotky zdroj: osobnosti.cz

Design č.30

31. prosince 2010 v 13:06 | Danna
myfavouritekobra11.blog
Název: AFC 11 / 2011
Od: 31. 12. 2010
Do: 30. 1. 2011
Charakteristika: Tentokrát sice po delší době je tu zase nový design, chtěla jsem, aby ještě trochu vyjadřoval sváteční atmosféru a zároveň i hlavně tu zimní. Tak snad se mi to podařilo:-)). Za zmínku stojí určitě i to, že se jedná o jubilejní 30. design, je to až neuvěřitelné, ale je to tak.
Barvičky jsem tentokrát použila chladnou šedivou vyjadřující mrazivé počasí a k tomu kontrastní hřejivě zlatavě hnědou... Tato kombinace tu myslím, ještě nebyla. A stránku jsem směrovala do levého rohu, aby tady byla zase trochu menší obměna.
Fotky pocházejí z epizody Bratrská láska - 14. série.
Samozřejmě opět doufám, že se Vám nový kabát blogu bude líbit a budete spokojeni.
Jenom připomínám - nezapomeňte hlasovat o fotku ledna 2011, máte na to jen dnešek a také se podívejte na výsledky kontroly SB, oba články viz. níže...
Design by: Danna (webmiss)
Požité fotky zdroj: hlavní foto - kobra11.nova.cz, ostatní fotky - vyfocené z youtube.com, vločka - predskolaci.cz

Design č.29

15. listopadu 2010 v 23:01 | Danna
myfavouritekobra11.blog
Název: Leibwächter
Od: 15. 11. 2010
Do: 31. 12. 2010
Charakteristika: Asi jste nemohli přehlédnout, že blog oblékl nový kabát... Ten minulý už tu byl více jak měsíc, takže už to tu volalo po změně:-). Použila jsem fotky z epizody jejíž název nese i tento design - Leibwächter neboli Osobní strážce.
Design je opět akčního vzezření a barevně už nese náznaky nadcházejícího zimního období - ledově světlá šedá a tmavší šedá symbolizující mlhavé dny...
Takže jako vždy doufám, že se Vám bude dess líbit a vytvoří tu prostředí sice trochu chladnějšího, ale i snad příjemného rázu.
Design by: Danna (webmiss)
Použité fotky zdroj: vyfocené z videa na youtube.com

Design č.28

9. října 2010 v 2:08 | Danna
myfavouritekobra11.blog
Název: Tag der finsternis
Od: 9. 10. 2010
Do: 15. 11. 2010
Charakteristika: Určitě Vám neuniklo, že bloček oblékl opět nový kabát a tentokrát už ten podzimní:-) Chtěla jsem zkusit dess vyrobit zase trochu jiným stylem, takže pozadí tvoří jakási koláž fotek, které jsou v sépiovém stínu a v popředí vidíme ve své celé barevné kráse Kim a její dva podřízené - Semira s Benem. Fotky jsou z epizody Tag der finsternis, neboli Den temna ze 14. série. A určitě jste si všimli, že se nám menu opět vrátilo pod záhlaví na stránku, to už tu dlouho nebylo...
Barvy jsem vybrala dle období, tedy olivovou a malinovou, které jsou, jak jsem se dočetla, jedny z in barev letošního podzimu, takže jde vlastně můj blog tímto designem i s módou :-))
Takže, co dodat na konec? Snad jen, že doufám, že se hlavně Vám návštěvníkům líbí. Těším se, ostatně jako vždy, na Vaše názory a připomínky...
Design by: Danna (webmiss)
Použité fotky zdroj: vyfocené z videa na youtube.com

Design č.27

18. září 2010 v 15:25 | Danna
myfavouritekobra11.blog
Název: Oliver Pocher
Od: 18. 9. 2010
Do: 9. 10. 2010
Charakteristika: Tááák jelikož aktuální dess tu už byl dlouho a blog už bažil po změně a tento týden jsem sem přidala nového herce/postavu - Olivera Pochera tedy seriálového ztřeštěnce Olivera Sturma, tak nový dess nemůže být s nikým jiným. Minulé designy byly hodně akční, takže to chtělo nyní zase trochu odlehčit a to myslím s fotkou Oliho jde dost dobře:-) Jinak barvy jsou už chladnějšího rázu, poněvadž tomu už i počasí odpovídá, konkrétně jsem tedy zvolila studenou světlou a tmavší modrou, doplněnou klasikou - černou. Tak snad se Vám design líbí, já jsem s ním moc spokojená, omlouvám se těm návštěvníkům, kteří Olivera nemají zrovna moc v lásce, ale prostě nový design musel být s ním:-)
Design by: Danna (webmiss)
Použité fotky zdroj: sodahead.com, poplexikon.com, brush - pajasekacka.blog.cz

Design č.26

28. srpna 2010 v 14:35 | Danna
myfavouritekobra11.blog
Název: Neue folgen!
Od: 29. 8. 2010
Do: 18. 9. 2010
Charakteristika: Jelikož předchozí design tu byl již skoro měsíc, je čas na nějaký nový, sice je mi to trochu líto, protože jsem si ten minulý oblíbila, ale změna je život:-). No a inspirovala jsem se asi největší novinkou v kobřím světě a to sice startem nové 15. série Kobry 11 už tento čtvrtek na RTL. Takže použité fotky jsou samozřejmě z traileru k této sérii. A jak jste si všimli barvičky už jsou bohužel taktéž podzimní, protože léto se chýlí neúprosně ke konci...
Jsem s dessem celkem spokojená a jako vždy jsem samozřejmě zvědavá na Vaše komentáře a názory!
Design by: Danna (webmiss)
Použité fotky zdroj: vyfocené z videa na youtube.com

Design č.25

2. srpna 2010 v 17:17 | Danna
myfavouritekobra11.blog
Název: Operation Gemini
Od: 2. 8. 2010
Do: 29. 8. 2010
Charakteristika: Se začátkem nového měsíce samozřejmě nemůže na bločku chybět ani nový design! Tentokrát jsem chtěla, aby byl dess zase trochu více akčnějšího vzezření, jelikož akčním seriálem Kobra 11 bezpochyby je!
Použila jsem fotky z epizody Operace Gemini ze 14. série, jejíž název nese i samotný design. Jsou to úžasné fotky Semira a Bena z této epizody.
Barvy jsem zvolila nebesky modrou a uhlovou černou, plus měděnou červenou, takže doufám, že zase něco trošku jiného:-).
Jinak jak jste si určitě všimli, novinkou je, že je samotné záhlaví o něco menší, než obvykle, protože sloupec s menu je tentokrát vedle něj.
Musím říct, že já sama jsem s výsledkem moc spokojená, ale důležití jste hlavně Vy - návštěvníci bločku a tak se samozřejmě těším na Vaše názory v komentářích:-).
Design by: Danna (webmiss)
Použité fotky zdroj: tv.seznam.cz, brush-monyys.blog.cz

Design č.24

20. července 2010 v 20:29 | Danna
myfavouritekobra11.blog
Název: Adventures with Alarm für cobra11
Od: 20. 7. 2010
Do: 2. 8. 2010
Charakteristika: Tak a máme tu opět nový design, co řict... Barvičky jsem vybrala světle hráškově zelenou, hořce čokoládovou a bílou. No a fotka? Semir s Tomem maskovaní v přírodě, což se skvěle hodí k letní tématice táboření, stanování atd. Já jsem s dessem celkem spokojená a co vy? Líbí se Vám? Těším se na Vaše komentáře...
Design by: Danna (webmiss)
Použité fotky zdroj: osobnosti.cz, brush-pajasekacka.blog.cz

Design č.23

9. července 2010 v 16:56 | Danna
myfavouritekobra11.blog

Název: Lovestory
Od: 9. 7. 2010
Do: 20. 7. 2010
Charakteristika: Počasí se nám konečně vyjasnilo takže je samozřejmě třeba i vyletnit design, protože ten co tu byl je příliš pochmurný na toto krásné počasí.
Použila jsem meruňkovou oranžovou, vanilko-zlatou žlutou a khaki zelenou, takže snad i tyto barvičky evokují letní období a dodávají blogu hřejivý vzhled.
Ani nemám víc co bych k němu dodala, snad jen, že použitá fotka Semira s Andy, je ta kterou můžeme vídat v seriálu na Semirově pracovním stolku... a samozřejmě aby se Vám design líbil. Těším se na komentáře...
Design by: Danna (webmiss)
Použité fotky zdroj: foto - vyfocené z videa na youtube.com, brushes - pajasekacka.blog.cz, monyys.blog.cz

Design č.22

20. června 2010 v 23:30 | Danna
myfavouritekobra11.blog
Název: Die Schwarze Madonna
Od: 20. 6. 2010
Do: 9. 7. 2010
Charakteristika: Skoro už tradičně je tu po měsíci zase nový dess. Tentokrát jsem si vzala na paškál epizodu 13. série Die Swarze Madonna neboli Černá Madonna a z ní moji oblíbenou scénku, která je na samém konci epizody. No co dodat, Semir v osušce je prostě neodolatelný:-)
Barvy jsem použila - zastřenou indigově modrou, popelavou a černou, které tu myslím, ještě nebyly. Zatím se mi ještě nechtělo volit nijak zvlášť pestré barvy, protože ani venku to zatím na léto nevypadá.
Novinkou je, že je hlavní záhlaví směrováno do strany - do okrajů a nahoře už je jen takové mini záhlaví. Tak snad se líbí, těším se na Vaše komentáře...
Design by: Danna (webmiss)
Použité fotky zdroj: vyfocené z videa na youtube.com

Design č.21

22. května 2010 v 23:51 | Danna
myfavouritekobra11.blog
Název: Die Partner
Od: 22. 5. 2010
Do: 20. 6. 2010
Charakteristika: Možná jste překvapeni, že je tu opět nový design, jelikož jsem psala, že ten co tu byl, tu bude až skoro do konce června. No, co na to říct... dnes večer, když jsem se doučila, jsem neměla co dělat a dostala jsem chuť vytvořit nový:-)
A výsledek můžete vidět sami. Možná se Vám zdá poněkud jednodušší oproti předchozím, ale to byl právě můj záměr. Po všech těch pestrých designech, které hrály barvami a byly na nich různé brushe, nadpisy a kudrlinky, jsem chtěla vytvořit něco střídmějšího, jednoduššího, lehčího a jemnějšího... a to se mi myslím celkem zdařilo.
Takže i když je tento dess střídmý musím říct, že jsem s ním opravdu spokojená. Na konec jen dodám ohrané, ale chytré věty typu: V jednoduchosti je krása, nebo Méně je někdy více...
Fotky pocházejí, jak ostatně název designu napovídá z epizody Parťáci z 11. série.
Těším se na Vaše komentáře!
Design by: Danna (webmiss)
Použité fotky zdroj: vyfocené z dvd Parťáci 11. série

Design č.20

9. května 2010 v 12:47 | Danna
myfavouritekobra11.blog
Název: Semir & Andrea
Od: 9. 5. 2010
Do: 22. 5. 2010
Charakteristika: Je to neuvěřitelné, ale tento dess je už dvacátým na mém blogu... No a jak už se stalo skoro tradicí tak plus-mínus po měsíci střídá tento jubilejní design ten předchozí.
Fotky, které jsem použila, jak jste jistě poznali, pochází z pilotního filmu 14. série Na konci světa a zachycují vyhrocený okamžik mezi Semirem a Andy. Musela jsem ho prostě udělat z těchto fotek, moc mě zaujaly tím, jak beze slov rozehrávají emoce, ale slibuji, že ten příští už bude akčnější, tenhle už je vlastně třetí v řadě se Semirem a Andreou, takže příště slibuji, že už bude zase změna:-).
No a jelikož se kvapem blíží zkoušky, tak to vypadá, že tento design tu s námi bude až skoro do konce června, tak to prosím omluvte... Tak jen doufám, že se dess líbí a těším se na Vaše názory a připomínky.
PS: snad udělá mému Sb Liden radost, že jsem zvětšila velikost písma:-):-):-)
Design by: Danna (webmiss)
Použité fotky zdroj: vyfocené z videa na youtube.com, brush - pajasekacka.blog, tapeta

Design č.19

10. dubna 2010 v 17:32 | Danna
myfavouritekobra11.blog

Název: Breezy spring
Od: 10. 4. 2010
Do: 9. 5. 2010
Charakteristika: Tak je tu po nějaké době opět nový design. Podle mě už to zase chtělo nějakou tu změnu. Tento design nese název Breezy spring, což v překladu znamená - svěží/větrné jaro. Takže jsem chtěla, aby působil sice už tepleji, jarně, ale zároveň, aby na něm byla znát pořád ještě i zima, protože nás chladné dny ještě bohužel neopustily.
Použila jsem světle kakaovou a vanilkovou barvičku, které se mi moc líbí, nejsou výrazné, spíše takové tlumené odstíny.
A fotky? Je to takový vlastně retro design, protože fotky pochází z epizody Děti slunce ze 2. série, takže to už je nějaký ten pátek, protože jak víte, K11 má nyní již 15 sérií. To, že jsou fotky staršího rázu můžete ostatně usoudit i ze vzhledu Andy a Semira.
No takže doufám, že dess splnil to co jsem chtěla - sice ještě chladný, ale přesto jarní dess, což by měly evokovat i Andreiny velké "muší" sluneční brýle.
Snad budete také s novým vzhledem spokojeni, protože tu opět minimálně měsíc pobude...
PS: chtěla bych moc poděkovat Sb Páje, protože jsem podle návodu na jejím bločku vyzkoušela přechod obrázku a povedlo se, což ostatně vidíte na designu.
Design by: Danna (webmiss)
Použité fotky zdroj: vyfocené z dvd, brush - pajasekacka.blog

Design č.18

14. března 2010 v 14:13 | Danna
Název: Koma
Od: 14. 3. 2010
Do: 10. 4. 2010
Charakteristika: Já vím, že to říkám skoro pořád, ale tentokrát už to opravdu chtělo změnu! Ten minulý design jsem tu ani tak dlouho nechávat nechtěla, ale znáte to, nebyl čas.
Takže abych uvedla můj záměr tohoto designu - chtěla jsem aby vypadal webově a aby už dýchal jarní atmosférou (i když to tedy venku na jaro zatím zrovna dvakrát nevypadá), tak doufám, že se mi tento záměr aspoň trochu povedl.
Tyto úchvatné fotky, které můžete na designu vidět, jsou z nejnovější 14. série K11 a tedy i z nejnovější epizody Koma, kterou tento týden odvysílalo RTL. Fotky jsou opravdu nádherné, hlavně se mi líbí ty s Andy a Semirem, především jejich výrazná emotivnost...
Jinak barvičky jsem použila lila-švestkově fialovou a tlumenou hráškově zelenou, jsou už tedy veselejší jak by jaro mělo být, ale zároveň nejsou ještě tak moc pestré, protože přece jen venku je zatím ošklivě a pestré barvičky si schovávám na léto.
No co dodat, doufám, že se Vám dess líbí stejně tak moc jako mně, protože ho tu plánuju nechat nějakou tu dobu:-). Těším se na Vaše názory a komentáře.
Design by: Danna (webmiss)
Použité fotky zdroj: fotky-koma - vyfocené z videa na youtube.com, brushes - pajasekacka.blog.cz, tapeta
 
 

Reklama