Charlotte Schwab

Photoshoot č.5 - Charlotte Schwab

15. srpna 2010 v 12:01 | Danna
Našla jsem další skvělý shoot s Charlotte Schwab, tedy naší oblíbenou šéfovou Annou Engelhardt, dnes již ale bohužel bývalou... Tento photoshoot pochází od Geriho Borna a musím říct, že to Charlotte na fotkách sluší, co myslíte???

myfavouritekobra11.blogmyfavouritekobra11.blog

Charlotte Schwab - Fantreffen 2001

6. června 2010 v 12:03 | Danna
myfavouritekobra11.blog
Tyto krásné fotky s naší ex-šéfovou Annou Engelhardt alias herečkou Charlotte Schwab pocházejí ze známe akce Fantreffen o které jsem Vám už mnohokrát psala a Vy sami ji určitě také znáte, tak jen ve zkratce pro připomenutí - jedná se o každoroční setkání fanoušků seriálu Alarm für cobra 11 na kterém samozřejmě nesmějí chybět ani hlavní protagonisté, konkrétně tyto fotky pocházejí z ročníku 2001.

Proč opustila Charlotte Schwab Kobru 11???

18. března 2010 v 8:48 | Danna
Tak myslím, že na tuhle otázku by ráda znala odpověď celá řada fanoušků seriálu Kobra 11. Jelikož Charlotte byla v roli šéfky dálniční policie, Anny Engelhardt velmi oblíbená a pro velkou spoustu lidí téměř nepostradatelná. I přesto však seriál na konci 13. série (epizoda Zrada), opustila a v roli ji vystřídala Katja Woywood coby Kim Krüger.
Ale někteří pořád nemohou pochopit, proč vlastně tahle skvělá šéfová odešla... Musím přiznat, že i mě její odchod ze seriálu dost překvapil a přesto, že už si na novou šéfku začínám pomalu zvykat tak Anna Engelhardt byla podle mého nejlepší šéfová za celou dobu působení seriálu.
Podle staršího článku z časopisu Blesk tv magazín si herečka stojí za tím, že ochod ze seriálu byl pouze její vlastní rozhodnutí, protože si chtěla po tolika letech natáčení odpočinout a volný čas trávit hlavně se svou rodinou. Ale někteří zlý jazykové přesto tvrdí, že za jejím odchodem je jiný důvod... Objevily se totiž i takové spekulace, podle kterých byla prý už její postava příliš okoukaná a na roli se vzhledem ke svému věku už až tak nehodila... Nevím, sice co je na tom pravdy, ale podle mého názoru je úplný nesmysl myslet si, že by postava její velikosti byla pro fanoušky Kobry 11 staromódní nebo dokonce okoukaná. No, bohužel už je to tak a naši hrdinové tedy v současné době šrotují auta pod jiným velením a vypadá to, že Charlottin konec v seriálu je opravdu definitivní. Ale takový byl zpočátku i odchod vrchního komisaře Toma Kranicha v podání Reného Steinkeho na konci 6. série,který se ale nakonec ke své postavě na nějakou dobu přece jen vrátil...

Charlotte Schwab

Foto zdroj: osobnosti.cz
Info zdroj: Blesk tv magazín

Charlotte fandí fotbalu!

9. února 2010 v 11:06 | Danna

Podařilo se mi najít tento nádherný photoshoot se Charlotte Schwab, který se vztahuje pravděpodobně k euru 2008. Charlotte tak chtěla zřejmě podpořit německou fotbalovou reprezentaci, přičemž sama přiznává, že se ráda dívá na fotbal a stejně jako každý se u sledování utkání také někdy pěkně rozčílí... Jak vidno tak bývalá šéfka dálniční policie neholduje jenom dálnici, ale také fotbalu:-).
Fotky jsou opravdu moc povedené, mám z nich hroznou radost, takže si je nezapomeňte všechny prohlédnout - stačí kliknout na "celý článek".

Photoshoot č.4 - Charlotte Schwab

26. listopadu 2009 v 22:36 | Danna
Další fotky se Charlote Schwab alias Annou Engelhart. Tentokrát v černobílém ladění.Foto zdroj obrázku: eliskaamisa.blog

Foto mix č.2 - Charlotte Schwab

22. října 2009 v 12:43 | Danna
Přidávám sem zase nějaké fotky s Charlotte coby bývalou šéfovou Annou Engelhart, která v této roli působila opravdu dlouhou dobu a získala si tak spoustu fanoušků:-)Photoshoot č.3 - Charlotte Schwab

8. září 2009 v 18:24 | Danna
Na těchto fotkách vypadá Charlotte, představitelka dnes už bývalé šéfové, svěží a energicky. A navíc v těchto už podzimních dnech navozují letní atmosféru:-).


Foto mix č.1 - Charlotte Schwab

19. srpna 2009 v 19:21 | Danna
Úžasné fotky se Charlotte - seriálové šéfové Anny...


Photoshoot č.2 - Charlotte Schwab

9. srpna 2009 v 13:21 | Danna
Určitě na fotkách poznáváte naši jedinečnou starou dobrou šéfovou Annu Engelhart alias Charlotte Schwab.


Photoshoot č.1 - Charlotte Schwab

15. července 2009 v 18:47 | Danna
Pro vzpomínku na naši starou dobrou šéfovou Annu Engelhart sem přikáládám tento povedený photoshoot s její představitelkou herečkou Charlotte Schwab.


Životopis - Charlotte Schwab (Anna Engelhart)

12. července 2009 v 16:00 | Danna

Charlotte se narodila 17. 12. 1952 ve švýcarské Basileji. Studovala na bernské konzervatoři. Více jak 20 let vystupovala převážně na divadelní scéně, nejen na švýcarských, ale i na německých jevištích. Mohli jsme ji vidět napřiklad v Chaosu na Gottfhardě, Faustovi, Bratru Eselovi, nebo v seriálu Místo činu. Avšak její nejznámější rolí zůstává svérázná šéfová Anna Engelhart v seriálu Kobra 11. Zajímavé je, že v roce 1996 hostovala i v Praze a to s představením hamburského divadla Thalia, kde se seznámila i s představitelem Semira Gerkhana - Erdoganem Atalayem.
Poprvé se provdala za herce Petra Simonischkeho, kterého jsme mohli vidět v seriálu Helicops. S ním se však rozvedla a vdala se podruhé za svého hereckého kolegu a režiséra Svena-Erika Bechtolfa. Z prvního manželství má dva syny.
Ráda vaří, jejím oblíbeným jídlem jsou těstoviny. Mezi její koníčky patří lyžování, plavání a fotbal. Mimo to se zajímá i o psychologii. Z jazyků ovládá angličtinu, francouzštinu, italštinu a švýcarskou němčinu.
Foto zdroj obrázku před mojí úpravou: osobnosti

 
 

Reklama