Květen 2013

Trailer 2013

8. května 2013 v 20:21 | Danna |  Videa - Trailery

Narazila jsem na aktualní trailer Kobry 11! Je k epizodám, které jsou v Německu vysílány tento rok, pravděpodobně se tedy jedná o trailer k 18. sérii (staffel 33). Možná jste ho již někteří viděli (pokud ne, stojí to za to). Nicméně zde rozhodně nesmí chybět. Trailer najdete zde

Foto zdroj: youtube.com

Co je nového...?

1. května 2013 v 15:17 | Danna |  Webmiss

... u mě asi nic, je to pořád stejné - hodně práce, málo času. Ale ve světě Kobry 11 se toho odehrálo opravdu dost! Jak asi víte začali nám vysílat nové epizody 16. série. Avšak tím největším překvapením je, že dlouholetý a velmi oblíbený parťák Semira Gerkhana Ben Jager v podání Toma Becka opouští seriál. Na jeho místo nastoupí nový hrdina, kterého si ztvární herec jménem Vinzenz Kiefer.
Co k tomu dodat? No to je vážně studená sprcha... Nečekala bych, že Ben odejde, ale co se dá dělat, změna parťáků už zkrátka ke Kobře 11 patří, hlavně že Semir zůstává...
Vím, Ben byl skvělý a chápu že mnozí z vás si možná myslí, že bez něj už to nebude ono... nicméně podle mě je příliš brzy na to hodnotit, vždyť novou posilu dálničního týmu jsme ještě ani neviděli v akci, třeba nás mile překvapí, uvidíme... Já jsem zvědavá na jeho příchod do seriálu, charakter jeho postavy a tak vůbec prostě se těším, jsem ráda, že seriál pokračuje:)
To je zatím ode mě vše, prostě jsem neodolala a musela jsem vám sem tyhle novinky napsat (i když už to všichni určtě víte).
Užívejte přicházející jaro. Danna.

(avatar by Tina11)