Srpen 2012

Video: Hottův odchod (72 hodin strachu)

30. srpna 2012 v 12:49 | Danna |  Videa - Ze seriálu
Jak už nejspíše všichni víte, v pilotním filmu natočeném k 16. sérii s názvem 72 hodin strachu seriálu Kobra 11, jej opustila jedna z jeho význačných a do té doby stálých postav... Ano, mám na mysli Hotteho Herzbergera - věčného dietáře a přesto se stále korpulentní postavou, který byl pro každou legraci a svého parťáka Dietera, ač mezi nimi byly občasné drobné roztržky, nikdy nenechal na holičkách. Nicméně smutné konce oblíbených postav se už v K11 za dobu jejího dlouholetého trvání staly nechtěným zvykem, a proto není divu, že tímto způsobem ze seriálu odešel také Hotte, který ale i tak zůstane v mysli fanoušků seriálu stále jeho součástí.
V tomto videu si můžete v podobě obrázků připomenout Hottův odchod ze seriálu...

(Velká škoda, Hotte byl v seriálu Kobra 11 opravdu podařenou postavou...)

Avatary od Andreje

30. srpna 2012 v 12:48 | Danna |  Grafika - Od Vás
Ano, jak napovídá název článku, dostala jsem několik velmi povedených avatarů od jednoho z mých spřátelených blogů - gogokobra11.blog.cz. Majitel blogu Andrej si dal s avatary opravdu velkou spoustu práce, která se vyplatila - moc se podařily. Věnované avatary mi udělaly radost a na blogu je určitě využiji. Vy je tak postupem času budete moci vídat u jednotlivých článků. Nicméně myslím, že je vhodné je zde nyní umístit všechny pěkně pohromadě a s Vámi se o ně podělit.
Andrejovi ještě jednou děkuji.

(avatars by Andrej)
Avatary - Kim Krüger:


Fotky k 17. sérii!

24. srpna 2012 v 0:22 | Danna |  Fotky - Ze seriálu
Přináším ještě pár fotek z epizod 17. série, které pocházejí z tohoto traileru, ten byl vytvořen právě ke zmíňené sérii. Ta začíná na německé televizi RTL už začátkem následujícího měsíce. No a tady je malá ochutnávka v podobě těchto povedených okamžiků již nyní.


Trailer k 17. sérii!

23. srpna 2012 v 22:17 | Danna |  Videa - Trailery


Konečně se na youtube.com objevil dlouho očekávaný trailer k nejnovější 17. sérii, která již za pár dní odstartuje na RTL, konkrétně 6. 9. 2012. Nezbývá než říct, že tahle série (alespoň podle uvedených záběrů), bude stát rozhodně za to - bude zde spousta napětí, akce, dramatických okamžiků a mnoho dalšího. Je se určitě na co těšit, ostatně podívejte se sami.

Foto zdroj: youtube.com

Hlášky - epizoda Znepřátelení bratři 5. série /č.2

23. srpna 2012 v 22:17 | Danna |  Kobra 11 - Hlášky
Kontext: Semir s Tomem pronásledují prchající vozidlo. Semir řídí a Tom se mu snaží radit, aby dával větší pozor, ale Semir mu nevěnuje pozornost a jede si po svém...:

Tom: Támhle dej pozor, kdyby někdo vyjel zprava...
Semir: Nikdo nevyjede!

Když v tom se vyřítí nákladní tahač a narazí do nich...

Tom: Pozooor!!!
Tom: Kruci!... nikdo nevyjede, jenom náklaďák!
Semir: Odkud se tam vzal...???
Tom: Nó zprava!

Semir Gerkhan & rodina

23. srpna 2012 v 22:17 | Danna |  Seriáloví příbuzní hlavních hrdinů
Vrchní komisař Semir Gerkhan je v seriálu Kobra 11 od jeho počátku. Od té doby se toho v jeho životě hodně změnilo - kromě proměny parťáků, se oženil s půvabnou sekretářkou Andreou Schäfer. Proto není žádným překvapením, že se později tento seriálový manželský pár stal rodiči a má dnes, tzn. v 17. sérii, společně dvě dcery - Aidu a Lale. Avšak Semir v 16. sérii našel svou doposud nepoznanou dceru Danu. No, to se nám ta Gerkhanovic rodinka ale pěkně rozrůstá, tak uvidíme jestli přibude ještě někdo další...
A protože už je Semirova rodina dosti obsáhlá, přináším takový malý přehled, aby se v tom lépe orientovalo. Také si můžete prohlédnout, jak Semirovy dcerušky postupem času vyrostly.

Manželé Semir a Andrea Gerkhanovi:


Potomci:
Aida

10. série 11. série 13. série 14. série 16. série

Aida přišla na svět v epizodě jménem Záblesk, 10. série.

Lale

14. série 16. série

Sestřička Lale se narodila o pár let později, konkrétně v epizodě s názvem Koma v 14. sérii.

Dana

16. série

Desetiletá Dana je dcerou Semira Gerkhana a Nazan Wegner, se kterou měl před lety, v době kdy se rozešel s Andreou krátký vztah, a právě z něho se zrodila Dana.

Foto zdroj: youtube.com, lindaaa.blog.cz, dvd

diplom za spřatelení od Peti!

23. srpna 2012 v 22:16 | Danna |  Moje diplomy

Tento moc povedený diplomek jsem získala za spřátelení od Peti! Co k němu dodat? Je opravdu úžasný, mám z něj velkou radost a Peťe moc děkuji:)

Sb 9

21. srpna 2012 v 19:49 | Danna |  Diplomy za spřátelení

Ano vím, v současné době sice nespřáteluji, ale v tomto případě jsem zkrátka musela udělat malou vyjímku. Narazila jsem totiž na opravdu moc zajímavý blog majitelky Peti, který se věnuje také K11, zejména dvojce Semir - Ben a novým sériím. Na tomto vydařeném blogu oceňuji především jeho originalitu a jedinečnost s jakou se majitelka ujala tohoto tématu. Petin blog tedy samozřejmě přidávám do seznamu svých spřátelených blogů, na její blog se můžete podívat - zde. A ještě přidávám avatar s Tomem Beckem pro Peťu za spřátelení.

Fotky - epizoda Útok 15. série /č.2

21. srpna 2012 v 19:49 | Danna |  Fotky - Epizody
Přidávám pár fotek z epizody s názvem Útok, 15. série. Právě tato epizoda byla tou poslední ze zmíňené série, kterou jsme u nás zatím zhlédli.
Jak víte, v této epizodě slavili naši hrdinové Vánoce, ale také přepadli nebezpeční gangsteři služebnu dálniční policie... Byl to děj plný napětí, zvratů a překvapení. Nicméně musím říci, že mě trochu mrzí, že těch Vánoc jsme si zde příliš neužili...
Na další fotky z této epizody se můžete podívat - zde.


Anketa č.20

19. srpna 2012 v 21:24 | Danna |  Ankety
Máme zde jubilejní, v pořadí již 20. anketu. Tentokrát se bude týkat nové tváře Kobry 11. Nyní už asi tušíte koho mám na mysli... Ano, jedná se o policistku Jenny Dorn, kterou v seriálu ztvárňuje herečka Katrin Hess.
Vím, epizody s ní se u nás bohužel ještě nevysílaly, ale mohli jste je už zhlédnout například na německé televizi RTL nebo na slovenské televizi Markíza.
Takže pokud jste si už stihli udělat na tuto novou postavu v týmu dálniční policie názor, ptám se: Co říkáte na Jenny Dorn??? Budu samozřejmě velmi ráda, když vyjádříte svůj názor, mino samotnou anketu, také v komentářích:)Design č.37

19. srpna 2012 v 21:20 | Danna |  Designy

Název: Rhein in Flammen
Od: 19. 8. 2012
Do: ?
Charakteristika: Ano, je to tak! Tento blog po více jak roce oblékl nový design! Jsem tomu sama ráda, už to opravdu chtělo změnu. Snažila jsem se alespoň trochu dohnat nějaké novinky a články, které jsem zameškala, jediné co zde snad už scházelo byl právě nový kabátek blogu v podobě designu, takže konečně je tady!
Jak jste určitě mnozí poznali, fotky použité na designu pocházejí z epizody 14. série - Rýn v plamenech (Rhein in Flammen). Zde Semir s Benem museli kvůli šrotování služeních vozů ve velkém, na chvíli vypomáhat říční policii. Já vím, léto nám sice pomalu končí, ale myslím, že vydat se na plavbu kolem světa s našimi hrdiny, prostřednictvím tohoto designu, není nikdy pozdě, co říkáte?
Chtěla jsem po té tlumené modré, která dominovala minulému designu, použít nějaké pestřejší barvy, které by to tady trochu oživily. Tentokrát jsem tedy použila námořnickou tmavě modrou barvu a doplnila pestrou červeno - oranžovou barvou. Myslím, že je to po těch světlých barvách příjemná změna.
Co dodat? Doufám, že jste s novým designem alespoň trochu spokojeni a těším se na Vaše komentáře.
A ještě jedna malá novinka! Pokud jste si všimli v menu pod záhlavím obrázku, tentokrát v podobě kotvy, není tam jen tak náhodou! Kliknutím na něj se totiž dostanete zpět na úvodní stránku, takže se nemusíte složitě vracet na zpátek přes všechny možné rubriky, které jste si předtím prolistovali. Budu ráda, když toto vylepšení uvítáte, jelikož od teď se stává součástí každého designu.
Design by: Danna (webmiss)
Požité fotky Zdroj/Source

Čas na aktualizace!

19. srpna 2012 v 15:54 | Danna |  Novinky na blogu

(avatar by Tina11)
Jak asi víte, tento blog nebyl nějaký čas aktualizovaný a tak jsem si řekla, že je čas to tady trochu zaktualizovat. Jelikož se stále natáčejí další a další série K11, je jasné že i osudy našich hrdinů se mění - některé postavy nám odcházejí, jiné zase přicházejí... A právě tomu bylo nutné přizpůsobit i tento blog.
Takže jsem tedy doplnila dva nové herce a postavy - Katrin Hess alias Jenny Dorn, která je nejnovější součástí dálničního týmu a herce Tillberta Strahl-Schäfera alias Jochena Bonratha, který od 9. série nahradil v této roli Jonu Muese.
Dále jsem musela také doplnit informace do rubriky Postavy o osudech dalších postav, konkrétně - H. Herzberger, O. Sturm, S. Gerkhan a A. Schäfer-Gerkhan, u kterých se udály nové a zásadní skutečnosti.
Tak to je součet těch nejdůležitějších změn co se na blogu udály, snad jsem na nic nezapomněla:) Danna.

Životopis - Tillbert Strahl-Schäfer (Jochen Bonrath)

19. srpna 2012 v 15:19 | Danna |  Tillbert Strahl-Schäfer

Tillbert Strahl-Schäfer je německý herec narozený roku 1977. Vystudoval divadelní akademii, z toho důvodu ho také můžeme vídat spíše na divadelních prknech než v televizi. Co se té týče upozornil na sebe v seriálu Alarm fur cobra 11, kde ztvárnil syna policisty Dietera Bonratha, Jochena. Právě na tomto místě vystřídal od 9. série seriálu herce Jonu Muese.

Zdroj: wikipedia.org, hansenmanagement.de

Jenny Dorn (Katrin Heß)

19. srpna 2012 v 13:06 | Danna |  Postavy - Vedlejší

Postava: Jenny Dorn
Hraje: Katrin Heß / Hess
Role: policistka u dálniční policie
Působnost: 15. série (téměř) - doposud
Charakteristika: S mladičkou policistkou Jenny Dorn jsme se poprvé střetli v epizodě 15. série s názvem Výše, rychleji, dále. Zde vypomáhala ostřílenému Horstu Herzbergerovi v době kdy měl jeho stálý kolega Dieter Bonrath dovolenou.
Nejprve byla spolupráce těchto dvou odlišných generací trochu obtížná, Hottemu se zvláště nelíbilo, když si jej coby zkušenějšího kolegu, Jenny zvykla oslovovat jako Horstík. Když šlo ale do tuhého a narazilo se na skandál kolem týmu cyklistických závodníků, mezi které patřil i Jennin bratr Patrick, spojili své síly a přišli zapeklitému případu na kloub.
Od té doby se rozverná Jenny v seriálu pravidelně objevuje již na pozici policistky u dálniční policie. Na počátku 16. série pak dokonce vystřídala právě oblíbeného tlouštíka Hotteho Herzbergera, a stala se novou parťačkou jeho kolegy - Dlouhána Bonratha, kterému neřekne jinak než Bonny.
Jenny lze charakterizovat jako svéráznou dosti paličatou osůbku s velkým temperamentem a spontánním vystupováním.
Tak uvidíme co tahle nová posila dálniční policie v dámském podání ještě dokáže!

Foto zdroj: youtube.com

Životopis - Katrin Heß (Jenny Dorn)

19. srpna 2012 v 12:44 | Danna |  Katrin Heß

Německá herečka a příležitostná dabérka Katrin Heß / Hess se narodila 26. června roku 1985 v Cáchách. Vystudovala herectví a v televizi se objevuje již od roku 2008 od té doby si zahrála v mnoha německých seriálech, jako například Verbotene liebe či 112 - Sie retten dein leben. Svůj herecký um už nějakou dobu předvádí také ve veleúspěšném seriálu Alarm fur cobra 11 v roli policistky Jenny Dorn. Mimo televizní kariéry Katrin působí také v divadle v Kolíně nad Rýnem, kde bezpochyby využívá také své dovednosti ve zpěvu a hraní na trubku, k tomu přidá ještě zkušenosti z šermu a baletu. Jak vidno, Katrin je opravdu všestranný talent, kromě umělecké činnosti se věnuje i řadě sportů, zejména atletice, plavání nebo basketbalu. Včetně své rodné němčiny ovládá ještě další dva světové jazyky.

Zdroj: wikipedia.org, google.cz

Tv spot Kobra 11 - jaro 2012

17. srpna 2012 v 15:07 | Danna |  Fotky - Společné akce


Podařilo se mi objevit další z povedených tv spotů ke Kobře 11. Tento je zřejmě k epizodám, které RTL vysílala na jaře tohoto roku, tedy staffel 31. Co k němu dodat? Já vážně nevím, kam ta televize chodí na ty úžasné náměty pro upoutávky! Jelikož každý tv spot je tak originální, zábavný a neztrácí šmrnc! No jen si vzpomeňte na ty minulé spoty, se supermarketem nebo myčkou aut:) A kde, že se spot odehrává tentokrát? Příznačně na šrotišti... Myslím, že to mluví za vše:) Tak se nezapomeňte kouknout!


Fotky - pilotní film 72 hodin strachu 16. série/ č.1

16. srpna 2012 v 14:20 | Danna |  Fotky - Pilotní filmy
Přináším Vám (i když trochu opožděně) několik fotek k pilotnímu filmu 72 hodin strachu, 16. série. Jak asi tušíte v tomto filmu nalezne vrchní komisař Semir Gerkhan ke svému překvapení vlastní dceru Danu, o niž neměl nejmenší potuchy... Také se zde opět střetneme se střeštěným Sturmim, ale bohužel se rozloučíme s Hottem...


Hlášky - epizoda Smrt novináře 6. série /č.1

16. srpna 2012 v 14:20 | Danna |  Kobra 11 - Hlášky
Kontext: Dieter má jen několik dní před výkonovými testy a proto se společně s Hottem v roli trenéra vrhli na přísný stravovací režim a náročné tréninky. A že ta dřina a všechny ty nízkotučné koktejly k něčemu byly se Dieter přesvědčil, když sám po dlouhé honičce doběhl jednoho nebezpečného padoucha. Avšak chybyčka se vloudila...:

Semir: Gratuluju Bonrathe!
Tom: Vidim, že jsi fakt ve formě...
Hotte: Jó, chce to jen přádnýho trenéra!
Dieter: Doufám, že to zejtra doktor uvidí stejně.
Semir: Jó člověče Bonrathe, s tim doktorem... to jsme ti zapomněli říct...
Dieter: A co???
Tom: Nó, ty výkonnostní testy odložili...
Dieter: Cože?!
Semir: O šest neděl.
Dieter: Nééé! Nééé! Dalších šest neděl dřiny s tímhle trenérem...
Hotte: ...a denně energetický drinky s jahodovou příchutí?!
Tom: Hotte určitě maj i jiný příchutě, třeba vepřový koleno...
Semir: ...nebo mořský plody!

Dřívější trailery K11

16. srpna 2012 v 14:19 | Danna |  Videa - Trailery
Ano vím, epizody a série s dvojkou Semir a Ben, k nimž jsou tyto upoutávky určeny, už proběhly obrazovkami před nějakou dobou (u nás zatím nikoliv), nicméně zde na blogu prozatím chyběly, což byla škoda. Proto jsem se nyní rozhodla to napravit, takže tady je máte... Navíc si myslím, že opakování Kobry 11 nikdy neuškodí:)

(Staffel 30)


(Staffel 31)


Vynikající upoutávky, nemyslíte?

Kobra 11 na RTL

15. srpna 2012 v 17:36 | Danna |  Kobra 11 - Novinky

Jistě už pro mnohé z Vás není žádnou novinkou, že již od počátku tohoto září začíná na německé televizi RTL zbrusu nová série, dnes kultovního seriálového trháku Alarm fur cobra 11. Mělo by se jednat o 17. sérii (staffel 32) v pořadí. Jak je zvykem i tuto sérii zahájí pilotní film s názvem Anděl smrti. Kromě stálých součástí dálničního týmu se zde opět střetneme i s mistrem všech záhad, Sturmim v podání Olivera Pochera. Naneštěstí to bude naposledy co si vychutnáme bláznivé kousky v jeho podání, jelikož Sturmi má být v tomto pilotním filmu zabit. To není ale zřejmě zdaleka vše, co se v tomto piloťáku a vůbec celé sérii odehraje... Zkrátka nechme se překvapit.

Foto zdroj: youtube.com