Září 2011

Kobru 11 střídá Víkend

6. září 2011 v 14:05 | Danna |  Kobra 11 - Novinky

Ano, pokud jste se už dnes dívali do programu tak Vás tato zpráva jistě nepřekvapila... Premiérové epizody seriálu Kobra 11 jsou totiž opět přerušeny, střídá je pořad Víkend, a sice už od dnešního večera. Kdy se na obrazovky tv Nova Kobra 11 vrátí není nejspíše jasné, ale v dohledné době to určitě nebude.
Co dodat není to poprvé a zřejmě ani naposledy, co byly epizody Kobry 11 takto nečekaně přeloženy na později, a tak si na zbytek 15. série budeme muset ještě nějakou dobu počkat... Jedno je ale jisté, pokračování se určitě dočkáme.

Foto zdroj: osobnosti.cz

Trailer k 16. sérii!

2. září 2011 v 14:01 | Danna |  Videa - Trailery

Jistě nemusím připomínat, že přesně 15. 9. 2011 startuje v Německu zbrusu nová, v pořadí již 16. série akčního seriálu Kobra 11! Proto nesmí chybět ani trailer s ochutnávkou toho, co zde diváci uvidí. Bude to jako vždy naprostá pecka a navíc k mé velké radosti, zde opět nechybí Oliver Pocher aneb střeštěný Sturmi. Bezesporu je na co se těšit, o čemž ostatně svědčí i tento vynikající trailer.
Další trailery najdete zde.

Hlášky - epizoda Zhrzená láska 8. série /č.1

2. září 2011 v 14:01 | Danna |  Kobra 11 - Hlášky
Kontext: Semir s Janem jedou po dálnici, avšak k jejich smůle v nepříliš pohodlném starém voze. Jejich služební auta jsou buď v opravně nebo na odpis. To se nelíbí hlavně Semirovi a tak si začne Janovi stěžovat:


Semir: Už tejden křižujem krajinu v týhle hrozný popelnici, proč musíš každý auto sešrotovat?
Jan: Nevím nad čím ohrnuješ nos, to je elegantní vůz střední třídy.
Semir: Jak si tu mam teď dobít mobil, když tu ani neni zapalovač na cigarety... Težko ho zastrčím do alternátoru.

Erdogan & Katja pro Kia Rio

2. září 2011 v 14:01 | Danna |  Fotky - Společné akce

Určitě si vzpomínáte na povedené upoutávky na vůz Kia Sportage, které před časem natočili Erdogan Atalay a Tom Beck coby vrchní komisaři dálniční policie.
Spot pro další model značky Kia se nesl opět v duchu seriálu Kobra 11, tentokrát ale Semir změnil parťáka. Po jeho boku se zde totiž ukázala šéfová Kim Krüger v podání půvabné Katji Woywood. Tahle netradiční seriálová dvojice ve spotu předvedla nový model Kia Rio.
A jak se upoutávky vyvedly? O tom už více vypoví tyto trailery - spot1, spot2, spot3.

Fotky:

Soutěž - fotka říjen 2011

2. září 2011 v 12:35 | Danna |  Foto měsíce
Ať chceme či nechceme září je tady... Nicméně si už nemusíme stěžovat na nepovedené letní počasí, jelikož už nastal podzim pro který je chmurné počasí jenž provázelo celé léto něčím naprosto typickým. Nutno však dodat, že v posledním srpnovém týdnu bylo počasí opravdu letní, no sice pozdě ale přece. je tedy chvíle pro soutěž o fotku měsíce října, tak se určitě zapojte!