Srpen 2011

Foto - epizoda Operace Tygr 14. série

12. srpna 2011 v 14:36 | Danna |  Fotky - Epizody

Toto úterý nás čeká poslední z epizod 14. série, jde o epizodu s názvem Operace Tygr. A oč zde poběží? Při svačince v jednom dálničním motorestu se Ben náhodou seznamuje s půvabnou studentkou Janou. Ta jej zaujme natolik, že neváhá a dá jí svůj telefon. Zatímco Semir se skepticky domnívá, že studentka nikdy nezavolá, Ben věří v opak. A opravdu se tak stane, dívka je totiž před motorestem unesenena a uvězněna. Její záchranou se tedy jeví právě Benovo tefoní číslo. Náš tandem tak musí zachránit nejen unesenou dívku, ale také zjistit úmysl jejích únosců...

Foto zdroj: vyfocené z videa na youtube.com

Hlášky - epizoda Beze stopy 14. série /č.1

12. srpna 2011 v 14:36 | Danna |  Kobra 11 - Hlášky
Kontext: Na dálnici je zastřelen fotograf z jisté detektivní kanceláře. Semir s Benem se proto okamžitě vydávají do jeho bytu. Kromě jiného tam ovšem najdou i bojového psa, jak odpočívá na podlaze...:


Ben: Ale, co je to tady za roztomilou předložku?
Semir: Je mrtvej?
Ben: Né, ještě dýchá... Pomoz mi.
Semir: To nechám na tobě, můžeš zkusit dýchání z úst do úst.
Ben: Díky! Hodnej pejsek, jen hezky dýchej, dýchej... A ovívá psa novinami
Semir se zatím rozhlíží po bytě: Aspoň víme, že tady něco hledali....
Ben si zase hovoří s novým psím kamarádem: Byli to zlí lupiči viď? Ano zlí, zlí...
Semir: Jak je na tom pacient?
Ben: Vypadá dobře, myslim že přežije.
Semir: Aha.
Ben: Jen hezky lež...

Když se chystají k odchodu, pes se náhle zvedne a se štěkotem za nimi běží...

Semir & Ben: Mizíme!!!
Ben: To je ale nevděčnej hafan!
Semir: Jo.

Přehled fotek měsíce za rok 2010/2011

12. srpna 2011 v 14:36 | Danna |  Foto měsíce
Málem bych zapomněla přidat fotky měsíce, které jste Vy postupně zvolili pro tento rok. Některé měsíce tentokrát bohužel své foto nemají, kvůli mé nepřítomnosti zde na blogu. Doufám, že to nevadí a pevně věřím, že ten příští rok bude kompletní.
Na fotky měsíce za minulý rok se můžete podívat zde.

srpen 2010
září 2010
říjen 2010
listopad 2010
prosinec 2010
leden 2011
únor 2011
březen 2011
___________
duben 2011
___________
květen 2011
___________
červen 2011
červenec 2011

VIVA Comet 2011

11. srpna 2011 v 18:09 | Danna |  Oliver Pocher

Oliver se letos v květnu zúčastnil předávání cen VIVA Comet, které se konalo v Koenig-Pilsner areně v Oberhausenu v Německu. Tentokrát ovšem nepřišel pouze jako host ale sám se předávání i účastnil a to konkrétně tím, že přišel vyhlásit cenu pro nejlepší zpěvačku. Vítězku trochu napovídal Oliverův obleček, ve kterém se na podium dostavil... Zvítězila totiž Lena Meyer-Landrut, kterou v takovýchto oblečcích obklopují tanečnice v jejím videoklipu Taken By A Stranger.
Oliver si stačil střihnout před samotným vyhlášením i "stejný" taneček, který tanečnice ve videoklipu předvádí. Lena vše vzala s humorem, nevím jestli byla více v rozpacích ze získaného ocenění nebo z Olivera! Chudák Lena, není to totiž poprvé, co si z ní Oli takto vystřelil - "za Lenu" byl totiž i na VIVA Comet 2010 - ZDE.
Video s Oliverovým výstupem z tohoto předávání ZDE a Lenin oficiální videoklip Taken By A Stranger, který byl Oliverovi inspirací ZDE.


VIVA Comet 2010

11. srpna 2011 v 18:08 | Danna |  Oliver Pocher


Oliver Pocher se stejně jako letos účastnil i minulý rok VIVA Comet award, které se taktéž konalo v Oberhausenu v Koenig-Pilsener Areně. A stejně tak si vystřelil z Leny Meyer-Landrut, když na podium přitančil oblečený, namalovaný a s hřívou jako Lena. V ruce nesl i německou vlajku. Celá tato imitace tak symbolizovala loňské vítězství Leny na Eurovision song contest 2010, které se konalo v Oslu v Norsku. Lena zde zvítězila s písní Satellite, která se stala známá i u nás. Lenino vítězství na Eurovizi tak odstartovalo její kariéru, od té doby získává jedno ocenění za druhým a díky této celoevropské soutěži se proslavila nejen v Německu. Díky jejímu vítězství se letošní finále Eurovize konalo v německém Düsseldorfu, jelikož příští Eurovizi hostí vždy vítězná země.
Já osobně mám Lenu moc ráda a tuto vítěznou písničku zbožňuji... ZDE najdete Oliho alias Lenu na VIVA Comet 2010, ZDE vystoupení Leny na Eurovizi a ZDE videoklip k této úžasné písničce.

Design č.36

11. srpna 2011 v 16:15 | Danna |  Designy
Název: Cyberstorm
Od: 11. 8. 2011
Do: 19. 8. 2012
Charakteristika: Jak vidíte blog opět téměř po měsíci oblékl nový kabát. Je laděn spíše ve studených barvách protože i počasí tomu odpovídá a tak se mi prostě nechtělo tvořit letní design.
Použité fotky pocházejí z epizody 14. série jménem Kybernetická bouře. Barvy jsou tedy tlumená modrá, světle šedá a bílá.
Doufám, že se Vám design, který blog celkem osvěžil, bude líbit. Těším se jako vždy na Vaše komentáře.
Design by: Danna (webmiss)
Požité fotky zdroj: vyfocené z videa na youtube.com

Překvapivé zprávy k 16. sérii

10. srpna 2011 v 14:34 | Danna |  Kobra 11 - Novinky
Tak to je šok! Asi jen těmito slovy lze posat nové informace ohledně 16. série, které jsem se před nedávnem dozvděla... V pilotním filmu této nenojvěší série Kobry 11 se totiž odehrají opravdu nevídané věci. Myslíte si, že tento seriál už po tolika letech natáčení nemá čím překvapit? To je omyl! Nová série odstartuje na RTL již 15. září. Jak je zvykem odstartuje ji pilotní film, který tentokrát ponese název 72 hodin strachu.
Kromě obvyklé dávky napětí a silničních honiček, ale přinese i hořko-sladké novinky. Vy, kteří se chcete nechat překvapit raději nepokračujte ve čtení následujících řádek. Podle všeho totiž do velké rodiny dálniční policie přibyde nový člen, bohužel jiný zase ubyde... Nejdříve tedy ta veselejší zpráva, Semir po letech objeví svou nemanželskou dcerku jménem Dana:-)) A to méně veselé, tým zřejmě přijde o svého dlouholetého člena, a sice o oblíbeného tlouštíka Horsta Herzbergera. Jak a proč ze seriálu odejde to zatím nevím, ale když pomyslím na konce Semirových parťáků tak je to nejspíše více než jasné... Kdo a jestli někdo nahradí Dieterova kolegu netuším. Otázkou je zda se ovšem Hotte vůbec nahradit dá.

Za tyto informace vděčím majitelce jednoho z mých spřátelených blogů, Lucce. Děkuji.

K11 na Voyo.cz!

10. srpna 2011 v 13:31 | Danna |  Kobra 11 - Novinky

Ano, premiérové epizody 14. a 15. série Kobry 11 můžeme nyní sledovat i na internetu! Konkrétně na stránkách Voyo.cz, kde kromě Kobry lze sledovat i další seriály jako například historický seriál Tudorovci či známý komediální sitcom Ženatý se závazky.
Je to určitě dobré pro ty diváky a divačky, kteří K11 z různých důvodů nestíhají sledovat v televizním přenosu. A tak se nemusíme bát, že bychom nějakou tu epizodu z dálniční policie prošvihli...
Portál Voyo.cz naleznete ZDE

Fotky - epizoda Beze stopy 14. série

10. srpna 2011 v 13:08 | Danna |  Fotky - Epizody
Nemusím snad připomínat, že včera v televizi proběhla další premiérová epizoda K11, tentokrát pod názvem Beze stopy. Opět jsme se zde střetli se synkem Dietera Bonratha, Jochenem. Ten se, ostatně jako vždy když se objeví na scéně, ocitl v průšvihu. Jeho společník z detektivní firmy se totiž zapletl do vydírání a poté byl zabit na dálnici. A tak jeho prohřešky odnesl právě Jochen, tedy především Jochenův otec Dieter...


Tom Beck live in Köln!

6. srpna 2011 v 11:19 | Danna |  Tom Beck
Je to už nějaká ta chvíle co jsem na youtube narazila na tyhle živá vystoupení Toma Becka, nicméně teprve teď jsem se konečně dostala k tomu je přidat na blog. Tady jsou! A Vy jejich prostřednictvím můžete nahlédnout do Kolína nad Rýnem, kde se tahle povedená show v Tomově podání uskutečnila...Videí z tohoto koncertu je tam celá řada, ale vybrala jsem jenom nějaké. Určitě je zhlédněte, protože stojí za to! Tom byl ve skvělé formě a dokázal, že se na jevišti umí pohybovat stejně dobře jako na plátně.

Foto zdroj: youtube.com

Sb 10

6. srpna 2011 v 10:42 | Danna |  Diplomy za spřátelení
Mám radost, že Vám mohu představit svůj další spřátelený blog! Majitelka Lucka se věnuje také seriálu Kobra 11, zejména nynější ústřední parťácké dvojce - Erdoganu Atalayovi a Tomu Beckovi. Blog už nějakou dobu úspěšně funguje a jsem si jistá, že se Vám na něm zalíbí... Proto neváhejte a navštivte jej zde. A ještě avatar s Tomem pro majitelku za spřátelení...

Fotky - epizoda Den temna 14. série

2. srpna 2011 v 16:39 | Danna |  Fotky - Epizody
Nevím jak Vy, ale já jsem si v poslední době dosti oblíbila úterky...Čím to asi bude? Hádáte správně můžou za to premiérové epizody Kobry 11. A právě dnes nás čeká další z nich s názvem Den temna nebo chcete-li Zatmění.
Semir zde změní na chvíli parťáka tedy vlastně parťačku, šéfku Kim Krüger, jelikož Ben má volno a nachází se na srazu spolužáků. Avšak nevydrží tam dlouho, je totiž unesen a zabit obchodní parnetr, jednoho jeho spolužáka. Ten ale netuší proč se tak stalo, vzápětí je i on unesen...


Hlášky - epizoda Peníze za hlavu Kim Krüger 14. série /č.1

2. srpna 2011 v 15:40 | Danna |  Kobra 11 - Hlášky
Kontext: Šéfka Kim je neprávem obviněna ze zabití, navíc se ještě musí skrývat před nebezpečnými lumpy, kteří by se jí rádi zbavili. Proto je na služebně vše vzhůru nohama, naštěstí to dobře dopadne a Kim je očištěna. Jen co se vrátí do kanceláře vrací se všechno do starých kolejí a Semir s Benem se nestačí divit...:


Hotte: Ať žije šéfová. ať žije šéfová!
Semir k Hottovi: Neřvi mi tak do ucha jo...
Ben: Tak vítejte zpátky na palubě.
Semir: Vrátili Vám zase funkci?
Šéfová: Maurer se přiznal, ale bez vás dvou bych tady teď nebyla. Děkuji Vám.
Semir: Není zač.
Šéfová: Tak a všichni zase do práce... Susanno, do mé kanceláře... Hlášení čeká!
Semir: Rychle se nám oklepala paní Krügerová.
Ben: To bych řek... Pane Gerkhane, do mé kanceláře snídaně čeká!
Semir: Jistě!
Ben: Odchod! Pokračujte!

Soutěž - fotka září 2011

2. srpna 2011 v 15:10 | Danna |  Foto měsíce

To nám to, ale uteklo uteklo... Ani jsme se nenadáli a už je půlka léta za námi! Ale jakého vlastně léta vždyť mě přijde, že to letošní léto není vlastně vůbec léto... Zajisté víte co mám na mysli... Pořád leje a když zrovna ne tak je zataženo, no co s tím naděláme nejspíše nic, že....
Abych se konečně dostala k jádru věci, je na čase vyhlásit novou soutěž o fotku měsíce! Minule jste rozhodli naprosto jasně pro foto č. 1, takže doufám ve Vaši účast i tentokrát.