Červenec 2011

Léto a zase léto...

26. července 2011 v 19:54 | Danna |  Webmiss
Asi si kladete otázku, jak to že se tady nic neděje... Budete to tím časem dovolených, výletů a relaxu... Zkrátka se mi nechce jenom tak pro nic za nic sedět u PC. No určitě mě chápete, myslím že jsou na tom všichni podobně:-)) I když přiznejme si, že to počasí by se mohlo opravdu zlepšit.
Ale nebojte se až si najdu chvilku určitě sem něco zajímavého přidám a navštívím své spřátelené stránky.
Doufám, tedy že mě pro teď omluvíte a užijete si letních radovánek:-))
Abych nezapomněla, dnes večer nás na Nově čeká další premiérová epizoda K11. Šéfová Kim Krüger se ocitne v nesnázích, tak se dívejte. Danna

Fotky - epizoda Kybernetická bouře 14. série

17. července 2011 v 15:21 | Danna |  Fotky - Epizody
V úterý nás čeká další premiérová epizoda 14. série, a sice epizoda s názvem Kybernetická bouře.
Děj bude opravdu napínavý - je přepadena malá počítačová firma, ze všech jejích pracovníků přežije pouze jedna programátorka. Ta později zjišťuje pravděpodobný důvod přepadení, pachatelé se pokoušeli dostat k bezpečnostní síti ve městě. Samozřejmě se těmto lumpúm nepohodlná svědkyně nehodí, a tak se stává jejich terčem. No a kdo jiný by jí mohl pomoci než naši zdatní šrotovači Semir a Ben:-)) V této epizodě dostane více prostoru i Hartmut, který se zřejmě do programátorky zakouká.


Nová Sb dostávají šanci!!!

17. července 2011 v 15:08 | Danna |  Novinky na blogu

Ano, přesně tak! Jak říká titulek tohoto článku, rozhodla jsem se po dlouhé době opět otevřít Spřátelení blogu a dát šanci Vám, kteří by jste měli zájem stát se novým Sb tohoto blogu.
Hlavním důvodem je to, že v posledních měsících některé z mých spřátelených stránek definitivně ukončily svou činnost... Proto mám pocit, že teď je ta správná chvíle získat nové blogové přátele:-))
Pevně doufám, že se nějací zájemci najdou, a já tak narazím na nové zajímavé stránky. Takže kdo má zájem ať neváhá a zapíše budu ráda. Musím ale upozornit, uvidím podle počtu zapsaných, ale kdyby Vás bylo mnoho tak nemohu vzít všechny, jelikož bych Vás z časových důvodů nestíhala navštěvovat. A jistě uznáte, že to by pak celé spřátelení ztrácelo smysl.
Kdo tedy chce ať sem zapíše, stačí si jen přečíst podmínky a vyplnit následující údaje:
(avatar by Tina11)
Líbí se ti můj blog? Chtěl/a by jsi spřátelit bločky? Zapiš se sem...
Ale, nejdříve si prosím přečti těchto pár bodů:
- Předpokládám, že když se chceš spřátelit s mým blogem, který je věnovaný pouze seriálu Kobra 11, tak tě tento seriál alespoň trochu zaujal
- Také doufám, že můj blog budeš alespoň občas navštěvovat a zanecháš smysluplný komentář. Netoleruji komentáře typu "obíhám"!
- Nebudeš sem psát žádné vulgární nebo jinak urážlivé výrazy
- Spřáteluji hlavně s bločky o seriálu Kobra 11 a o jiných seriálech
- Ale, pokud máš blog o nějaké celebritě anebo o čemkoliv jiném tak se také zapiš, když mě tvůj bloček něčím zaujme, vůbec nevadí, že není zrovna o seriálu
- Když se rozhodneš svůj blog zrušit, budu ráda, když mi dáš vědět
- Prosím, nepiš mi sem žádné dlouhé řetězáky, já je stejně dál neposílám
- Pokud mi nebude spřátelení z nějakého důvodu vyhovovat napíši ti na blog, že spřátelení ukončuji
Jestli souhlasíš, zapiš se sem a já se ti přibližně do týdne ozvu. Když se neozvu tak nespřátelím.
=) Do komentářů napiš:
1. přezdívku/jméno
2. adresu tvého blogu
3. o čem tvůj blog je...
4. proč chceš spřátelit...
!K TOMUTO ČLÁNKU PIŠTE POUZE ŽÁDOSTI O SPŘÁTELENÍ!

Video: epizoda Koma 14. série

15. července 2011 v 19:51 | Danna |  Videa - Ze seriálu

No konečně bylo objeveno něco, co má Ben Jäger snad ještě raději než jídlo! Jestli jste se tento týden dívali na epizodu Koma tak jistě víte o čem je řeč... Ano, mám na mysli jeho oblíbené kanady. Z těch mu nyní zůstala pouze jedna a ztrátu té druhé velmi těžce nesl, vždyť také celou epizodu nemluvil o ničem jiném:-))
Jsem moc ráda za video, které vytvořil a sestříhal právě k příhodě s kanadami Andrej (gogokobra11.blog.cz) Určitě se podívejte, tahle příhoda stojí za připomenutí!

Foto zdroj: vyfocené z videa na stream.cz

Hlášky - epizoda Koma 14. série /č.1

15. července 2011 v 19:51 | Danna |  Kobra 11 - Hlášky
Kontext: Semir s Benem jedou jako obvykle po dálnici, když v tom je Susanna upozorňuje vysílačkou ať si dají pozor na padouchy, kteří unesli jistou pacientku z nemocnice a měli by se někde v jejich okruhu pohybovat v ukradeném autě. Netrvá dlouho a oba pod deštěm výstřelů rozpoznají povahu situace...:


Susanna hlásí vysílačkou: Dva neznámí unesli pacientku z univerzitní kliniky, jedou v modré dodávce nějaké úklidové firmy.
Semir: Nejmenuje se Zeifert a spol... a dívá se do zpětného zrcátka
Susanna: Jak tohle víš???
Semir: To víš, instinkt.
Ben: Tak jdeme na to...
Semir: Krej se...!!!
Susanna: Jo abych nezapomněla, pachatelé mají zbraně...
Ben: Dík za informaci!!!

Fotky - epizoda Koma 14. série

14. července 2011 v 18:12 | Danna |  Fotky - Epizody
V této epizodě 14. série, je z kliniky unesena pacientka, která se právě po sedmi letech probrala z kómatu. Tou pacientkou není nikdo jiný než policistka a Semirova dávná přítelkyně Tanja...
Ale proč ten děj vlastně rozepisuji? Vždyť Vy jste se zajisté všichni tento týden dívali, nemám pravdu? Musím se Vás zeptat co říkáte na tuto epizodu říkáte? No, já jsem možná čekala dramatičtější scénu co se týče předávání Andrey s výbušninou kolem pasu, protože ty fotky vypadaly opravdu hodně vážně... Ale jinak jsem spokojená. A jaký je Váš názor? Jsem zvědavá...

Design č.35

14. července 2011 v 17:07 | Danna |  Designy

Název: 2 years online
Od: 14. 7. 2011
Do: 11. 8. 2011
Charakteristika: Asi jste si nemohli nevšimnout, že je zde nový design, pokud samozřejmě patřítte mezi pravidelné návštěvníky tohoto "kobřího" blogu.
Po světlých pastelových barvách, kterými oplýval minulý design, jsem měla chuť vytvořit zase něco více dramatičtějšího, akčního, no prostě ala Kobra 11. Takže na fotkách můžete spatřit vyzbrojeného Semira s Benem. A barvy jsou tudíž - černá, hnědá a tmavě žlutá, která i tak trochu zachovává nádech blogu do letního období...
Já jako vždy doufám, že se Vám dess bude líbit a budete tu spokojení. Nezapomeňte nový design okomentovat:-)
Design by: Danna (webmiss)
Požité fotky zdroj: vyfocené z videa na youtube.com, dadakobra11.blog.cz

Erdogan a Tom ve filmu!

14. července 2011 v 11:45 | Danna |  Fotky - Společné akce
Určitě to pro Vás není překvapivá informace zvlášť pokud jste slyšeli o německém filmu Geister all inclusive (Strašení zahrnuto v ceně). Právě v této bláznivé fantasy komedii se totiž sešli parťáci ze seriálu Kobra 11, Erdogan Atalay a Tom Beck.
Zatímco Tom si zde střihl úlohu uhlazeného tenisty, Erdy se proměnil v šarmantního španělského toreadora Armanda. Avšak oproti seriálovým rolím, kde společně brázdí dálnice a bojují proti zločinu, v tomto filmu si jejich postavy spíše odporují. Film je nutno brát s jistou dávkou nadsázky a humoru, konec konců se jedná fantasy žánr spojený s komedií.
Nyní jsem vypatrála na youtube krátké video z tohoto filmu - zde , kde najdete jak Erdyho tak Toma v nepřátelském "boji"
Doporučuji video určitě zkouknout, jelikož takhle naše hrdiny v seriálu opravdu neuvidíme!

Anketa č.19

14. července 2011 v 11:45 | Danna |  Ankety

Je už to nějaký ten pátek co zde byla naposledy anketa, proto je tu nyní další! Dlouho jsem přemýšlela nad tím co by mělo být jejím tématem, přece jen už je to téměř dvacátá v pořadí... A pak přišel nápad, v poslední době hodně píši články týkající se Toma Becka a jeho muziky, ale vůbec nevím jak Vás samotné jeho tvorba zaujala. Takže otázka zní: máte rádi jeho muziku??? Můžete se vyjádřit i pomocí komentářů...

Foto zdroj: vyfocené z videa na youtube.com

Martina - radio Regenbogen Award 2011

14. července 2011 v 11:44 | Danna |  Martina Hill

Jak už jistě víte herečka Martina Hill pracovala nějakou dobu jako hlasatelka v rádiích. I to je možná jeden z důvodů, proč se zúčastnila akce rádia Regenbogen.
Tato událost proběhla letos 25. března v německém Karlshure.
Martina zvolila nevšední obleček. Zatímco šaty a boty nasadila v typicky černé barvě, další doplňky, jako kabelka, pásek či punčocháče, již oplývaly zcela jinými barevnými tóny. Konkrétně pestrou červenou a žlutou barvou.
Avšak barevná kombinace nebyla to jediné, čím zde Martina na sebe upozornila. Také totiž ochotně pózovala místním fografům.
A lze poznat z vedlejší fotografie, kromě neobyklého ošacení, předvela i neobvylé postojové kreace.
Zdroj: zimbio.com

2 roky trvání blogu!!!

13. července 2011 v 21:52 | Danna |  Novinky na blogu
Připadá Vám to neuvěřitelné? Přijde Vám to jako by to bylo včera? Že nevíte o čem právě mluvím? No, přece o nedávném výročí, kterého se tento blog nedávno "dožil"... Přesně 10. července 2011 uplynuly totiž 2 roky co se ocitl v tomto blogovém světě!
Zatímco minulý rok proběhl v poklidu, tento byl tedy jemně řečeno perný. Tudíž se objevily "mezery", kdy blog nebyl plně aktivní a musím přiznat, že dokonce byly i chvíle a časové vytížení, které mě dováděly k myšlence, že se už dalšího roku nedočká... Ale nebojte se, naštěstí opak je pravdou a můj "kobří" bloček a s ním i já jsem stále s Vámi. Proto mi dělá nemalou radost pohled na ukazatele návštěvnosti (v posledních dnech ukazuje dech beroucí čísla), na němž je vidět, že ani Vy drází čtenáři a návštěvnici jste na tento blog nezapomněli a i přes neaktuaktualizace, které tu letos proběhli jste jej navštěvovali.
Děkuji Vám a pevně doufám, že společně vykročíme dále...
Danna

Video: Reportáž z pořadu Volejte Novu

4. července 2011 v 12:47 | Danna |  Videa - Ze seriálu


Jak víte, od 12. 7. začíná na Nově éra nových epizod Kobry 11. K této příležitosti byla v pořadu Volejte Novu odvysílána reportáž. Jde o jakýsi sestřih z epizod 14. a 15. série, které jsme u nás zatím jěště neviděli.
Jedná se o povedenou reportáž, a tak když jsem ji našla na youtube, rozhodla jsem se že zde nesmí chybět. Takže kdo jste ji náhodou prošvihl, určitě se podívejte...

Foto zdroj: vyfocené z videa na youtube.com

Soutěž - fotka srpen 2011

4. července 2011 v 12:05 | Danna |  Foto měsíce

vítězné foto červenec 2011
Už je to tak, další měsíc je za námi a to znamená, že je opět čas na soutěž o fotku měsíce. Tentokrát jste rozhodli opravdu jednoznačně, proto doufám že se zase zapojíte a vyberete fotku i pro ten měsíc příští!
No, nezbývá než popřát slunné dny plné letních radovánek...