Červen 2011

Vysílací čas nových epizod je znám!

26. června 2011 v 12:05 | Danna |  Kobra 11 - Novinky

A je to tady! Konečně jsme se dočkali... Jinými slovy už je jasné, kdy se začnou u nás vysílat nové epizody 14. a 15. série. Jestliže jste se včera dívali na reportáž v pořadu Volejte Novu, kterou jsem zde před týdnem avizovala, tak to pro Vás není žádná novinka. Takže tedy pro ty co to ještě nevědí, Nové epizody můžete sledovat OD ÚTERÝ 12. 7. 2011 VE 21:05 HODIN NA NOVĚ
Co dodat? Snad jen, že tohle budou opravdu akční letní měsíce:-))

Foto zdroj: osobnosti.cz

Autogramiáda dálničních hrdinů!

21. června 2011 v 15:05 | Danna |  Fotky - Společné akce


Erdogan Atalay a Tom Beck se díky seriálu Kobra 11 stali opravdovými celebritami. Svědčí o tom i fakt, že kde se tito dva dálniční hrdinové objeví, tam je hned spousta lidí aneb fanoušků seriálu. Každý z nich chce ukořistit nějaké to foto nebo alespoň autogram.
Proto je štěstím, že ani jeden z herců v těchto situacích neztrácí úsměv na tváři a laskavě podepisuje vše co mu přijde pod ruku či ochotně pózuje před fofoaparáty natěšených fanoušků.
Stejně tak tomu bylo i zde (zřejmě se jednalo o natáčení samotného seriálu), jak se můžete přesvědčit ve videu a na fotkách.
Fotky:

Hlášky - pilotní film Pekelná jízda na dálnici A4/ č.2

21. června 2011 v 15:04 | Danna |  Kobra 11 - Hlášky
Kontext: Semir společně Bonrathem a Herzbergerem pronásledují na dálnici auto, které jede jako šílené. Když se jim ho konečně podaří zastavit, zjistí že za volantem seděl malý chlapec. Avšak na záchranu chaosu, který z této dětské nerozvážnosti na dálnici vznikl je již pozdě... Do sebe zde totiž stačilo narazit nepřeberné množství aut. Jakmile se poté vrátí všichni zpět na stanici, žádá šéfová po Hottovi s Dieterem nějaké vysvětlení...:


Šéfová: Bonrathe, teď mi prosím Vás vysvětlete jak jste to dokázali? 400 aut...!!!
Dieter: Proč zrovna já???
Šéfová: Sledovali jste přece ten vůz a při tom došlo zjevně k té havárii,né?
Dieter: Počkat s tím nemám nic společného! Ten náklaďák se postavil napříč...
Hotte: ... a všichni ostatní to do něj napálili.
Šéfová: To je teď ale jedno... Můžete si být jistí, že mnoho lidí bude zvědavých na Vaši zprávu! Takže do práce!
Hotte: Jasně, šéfová.

Fotky - Semir & Andrea (Pes a kočka)

21. června 2011 v 15:04 | Danna |  Fotky - Epizody
Na fotkách jste určitě poznali Semira s manželkou Andy. Takto jsme je mohli vidět v epizodě 8. série s názvem Pes a kočka. V této epizodě Semir s parťákem Janem vyšetřují záhadné krádeže luxusních aut. Do cesty se jim zde připlete také energická Laura, která pracuje v jedné detektivní kanceláři. Avšak později se ukáže, že Semir Lauru zná již z dřívější doby, kdy si oba bývali hodně blízcí, a tak se raději snáží tento fakt před Andreou zatajit. Ale Laura později Andree vše vyzradí a Semir se tedy stejně nevyhne hádce a nepříjemnému vysvětlování na toto téma...


Erdogan moderátorem pořadu Action!

18. června 2011 v 14:25 | Danna |  Erdogan Atalay


Action-první část:

Action-druhá část:

Mnozí z Vás již možná víte, že Erdogan se nedávno začal angažovat i v jiné oblasti než je herectví. Tento turecký sympaťák totiž přijal moderátorský post v pořadu s příznačným názvem Action (akce). Podle mého názoru si tvůrci tohoto pořadu nemohli vybrat na tuto pozici povolanější osobu než je právě Erdogan Atalay. Protože Erdy má za sebou dloholetou praxi v seriálu Kobra 11, kde coby neohrožený vrchní komisař Semir Gerkhan čelí mnoha nebezpečným nástrahám.
Erdy Vás v tomto nevídaném pořadu provede fantastickou scenérií, ve které se nejen dozvíte, ale také i uvidíte jak se vlastně vytváří všechny ty krkolomné kousky v Kobře 11. Mimo Erdogana zde uslyšíte i komentáře samotného Hermanna Johy a dalších zkušených lidí v tomto oboru.

Fotky:

K11 ve Volejte Novu!

18. června 2011 v 13:12 | Danna |  Kobra 11 - Novinky

Dnes jsem se rozhodla po dlouhé době sledovat pořad Volejte Novu. Hlavním důvodem bylo, abych se konečně dozvěděla, kdy přesně začnou vysílat nové epizody Kobry 11. Bylo řečeno to samé co už víme-v létě.
Avšak to není všechno! Už příští týden se totiž do tohoto pořadu chystá reportáž o Kobře 11, kde budou zřejmě řečeny podrobnější a přesnější informace o vysílacích časech, o tom co nového nás zde čeká i o tom co se nezmění...
Nevím jak Vy, ale já už se moc těším! Ti naši dálniční šrotovači mi už dosti chyběli:-))
Foto zdroj: fdb.cz

Upoutávky k 16. sérii!

17. června 2011 v 14:25 | Danna |  Videa - Trailery

upoutávky zde:


Je to tak! Od prvního září tohoto roku začíná RTL vysílat již 16. sérii Kobry 11 (staffel 30). Z tohoto důvodu už vznikly první upoutávky k této příležitosti. A i když se zatím jedná pouze o několika vteřinové záběry, tak myslím že určitě stojí za vidění.
Doporučuji zhédnout hlavně druhou z upoutávek, kde Ben nedopatřením "rozsype" svého parťáka Semira.

Fotky z upoutávky:

Tom hostem rádia Gong

17. června 2011 v 14:25 | Danna |  Tom Beck
T. B. v rádiu:

T. B. videoklip k písni " Drive my car":

Tom Beck se nedávno objevil v rádiu Gong. Rozpovídal se zde o své roli vrchního komisaře Bena Jägera v kultovním seriálu Kobra 11, kde hraje už od roku 2008. Především byla ale řeč o Tomově druhé vášni, kterou je v jeho životě bezesporu muzika. Zpěvák s nedbalou elegancí totiž před časem vydal své debutové album, ze kterého už stačil nahrát dva videoklipy první k písni "Sexy" a druhý nejnovější k písni "Drive my car"(za upozornění na tento videoklip děkuji Andrejovi). Druhou z jmenovaných písní pak dokonce posluchačům rádia zahrál přímo ve studiu na kytaru.

Kobra 11 už 15 let mezi námi!

17. června 2011 v 14:24 | Danna |  Kobra 11 - Seriál

... Ano, není to přesné, ale jistě chápete že tento článek si zkrátka nemohu odpustit...
Je to neuvěřitelné a dá se tomu možná jenom stěží uvěřit, ale je to tak... 12. 3. 2011 uplynulo přesně 15 let od doby co se v Německu začal vysílat seriál Alarm für cobra 11 (Kobra 11). Seriál odstartoval pilotním filmem s názvem Bomby na 92. kilometru, který v Německu zhlédlo více než 10 milionů diváků.
Takový obrovský úspěch asi jen málokdo tehdy předpokládal, nicméně motivoval jeho tvůrce k natáčení dalších a dalších epizod a Kobra 11 se tak postupně katapultovala mezi nejlepší seriály vůbec.
V samotném seriálu se již vystřídalo mnoho postav, vyřešilo mnoho zapeklitých případů a hlavně sešrotovovalo ohromné množství aut. Právě dobře připravené akční scény a efektivní záběry jsou jedním z důvodů proč je tento seriál tak ceněn. Svůj podíl na tom má také skvělé herecké obsazení seriálu, zejména představitel vrchního komisaře Semira Gerkhana, sympatický Erdogan Atalay, který je zde už od počátku.
Ať chceme či ne čas neúprosně letí, a dnes je tedy na cestě už 16. série tohoto podle mého názoru jedinečného a originálního seriálu, který mě provází již dlouhá léta mého života, vždy mě potěší, rozesměje, překvapí, ale hlavně pořád zůstává svůj! Já pevně věřím, že tomu tak bude i nadále a že se dočkáme i dalšího pěkně kulatého výročí...

Foto zdroj: fdb.cz

Dárek od Andreje

17. června 2011 v 14:23 | Danna |  Moje diplomy

Chtěla bych na tomto místě moc poděkovat Andrejovi (gogokobra11.blog.cz), za tento krásný dáreček, který mi vytvořil za můj návrat na blog. Ten jsem totiž, jak jste si asi mnozí všimli poslední dobou dosti zanedbávala. Nicméně jsem se rozhodla to tady jen tak neopustit, a když se mi nyní naskytlo více času, vrátit se zpět.
Musím ale podotknout, že na tomto mém rozhodnutí má velký podíl Andrej a také Vy všichni, kteří mě svými milými komentáři a postřehy motivujete k další práci zde na blogu a posilujete mé vědomí o tom, že tento blog nevytvářím jen pro sebe, ale především pro Vás všechny, kteří můj blog navštěvujete. Děkuji.

K11 a Slunce, seno...

16. června 2011 v 12:25 | Danna |  OstatníUrčitě jste zaregistrovali povedené upoutávky, které nedávno proběhly na tv Nova. Upoutávky byly vytvořeny ke známé české filmové trilogii Zdeňka Trošky Slunce, seno...
Na tom by nebylo nic zvláštního, každý film má přece svoji upoutávku, avšak zde v těchto upoutávkách byly propojeny záběry z této komedie a slogan seriálu Kobra 11. Opravdu pozoruhodná kombinace co říkáte? Je vidět, že i v Česku máme neohrožené ženy z Hoštic:-))

Foto zdroj: video na youtube.com

Videoklip Toma Becka!

16. června 2011 v 11:58 | Danna |  Tom Beck

Nevím, zda je to pro některé z Vás až tak úplná novinka, ale pro mě ano! Dnes jsem totiž narazila na zřejmě nejnovější videoklip Toma Becka, který jak jistě víte se kromě herectví věnuje také hudbě.
Klip byl vytvořen k jedné z písní z nového Tomova alba, které nedávno vyšlo. Konkrétně se jedná o píseň s názvem Sexy, právě ji můžete na albu zaslechnout jako třetí v pořadí.
Co se týče videoklipu doporučuji určitě zhlédnout jelikož má zajímavý děj. Můžete zde vidět Toma jak vyrazí k holiči pro nový střih vlasů. A jak se tato jeho proměna nakonec vydařila? No myslím, že o tom už dostatečně vypovídá název písně...

Foto zdroj: videoklip na youtube.com

Video: Ochutnávka z 15. série

14. června 2011 v 12:01 | Danna |  Videa - Hudební


Hledala jsem nějaké pěkné video z Kobry 11, které by bylo co nejaktuálnější, s doprovodem dobré muziky a zároveň s pěkně sestříhanými a s efektními záběry... A myslím, že právě tohle je přesně to pravé ořechové, takže doporučuji všem zhlédnout.
Navíc jsou zde k vidění právě útržky 15. série, která byla uvedena zatím pouze na RTL. Ale doslechla jsem se, že by se právě v létě měly dovysílat zbývající epizody 14. série a začít také 15. série! Tak uvidíme, snad Vám tohle video alespoň trochu zkrátí dlouhé čekání...
Poděkování patří Andrejovi (gogokobra11.blog.cz), který právě tohle video vytvořil.

Foto zdroj: video na stream.cz

Fotky - epizoda Heinrich a Paul 7. série

12. června 2011 v 13:45 | Danna |  Fotky - Epizody
Rozhodla jsem se přidat opět nějaké fotky ze seriálu... Tentokrát moje volba padla na epizodu 7. série s názvem Heinrich a Paul. Jak už název vypovídá jde o dva staré přátele-lupiče, kteří kdysi byli jedničkou ve svém oboru. Od té doby už ale uběhlo hodně času... Když je však vyloupena Paulova oblíbená dostihová dráha, Semir s Janem se za ním okamžitě vydají. Avšak Paul si prý ničeho nevšiml, Janovi tento starý zloděj s galantním vystupováním nepřijde nijak podezřelý, a tak si ani nevšimne že v jeho přítomnosti přišel o peněženku. Semirovi, který má s tímto starým lišákem už nějaké zkušenosti toto "nedopatření" ale neunikne a Jan se poté nestačí divit:-))


Jak to vlastně je...

11. června 2011 v 22:33 | Danna |  Webmiss

Jak začít po tak nezvykle dlouhé době? Pokusím se to vzít zkrátka... Nejdříve dobré zprávy, před pár dny jsem zdárně dokončila studia a mám teď více času. I proto jsem se rozhodla opět vrátit zpět na blog, na který jsem před tím neměla absolutně čas... Nejdříve jsem myslela, že sem občas něco přidám, ale bohužel se to nepovedlo a já se nakonec odmlčela úplně. Avšak nemohl za to jen časový tlak, ale přihodily se i další nedobré události v mém životě, kvůli kterým jsem ztrácela energii a náladu cokoliv dělat a tvořit...
Nyní je snad už vše špatné za mnou, i když vzpomeňme si na Tomova slova, která prohlásil v pilotním filmu Štvanice "Nikdy nemůže být tak špatně, aby nemohlo být ještě hůř" Snad tedy tento nový začátek, tahle druhá šance pro blog bude symbolem pro šťasnější chvilky, doufejme že ano.
Dostala jsem zase chuť do blogování, začalo se mi po Vás všech stýskat, proto doufám že se mnou půjdete zase dál a vše se vrátí alespoň částečně do starých kolejí, byla bych moc ráda.
Ještě bych na tomto místě chtěla opravdu moc poděkovat všem Sb a návštěvníkům, kteří na mě nezapomněli, a i přes mou dlouhodobou nepřítomnost to zde dále navštěvovali. Ohromně si také vážím nabídky Andreje, který mi chtěl na blogu pomáhat. Děkuji a těším se na další zážitky s vámi všemi na blogu.
Danna
(avatar by Tina11)

Soutěž - fotka červenec 2011

11. června 2011 v 21:52 | Danna |  Foto měsíce
Vítězná fotka
Ták na hlasování jste měli o něco více času, konkrétně asi tři měsíce:-)) A vítěze, kterého jste zvolili můžete už vidět v menu.
Na zvolení fotky července už budete mít jako regulérně měsíc, tak nezapomeňte hlasovat! Jsem zvědavá co vyberete.

Design č.34

11. června 2011 v 21:35 | Danna |  Designy
Název: Second chance...
Od: 11. 6. 2011
Do: 14. 7. 2011
Charakteristika: Po nezvykle dlouhé době je tu opět nový design, který je už zdárně vyletněný, protože léto, volno a radovánky u vody už klepou na dveře.
Fotky pocházejí z epizody Osobní strážce ze 13. série a v seriálu zachycovaly usmiřování Semira s Andreou, proto název Second chance - druhá šance, která tu má dvojí smysl - nejen druhá šance pro Semira s Andy, ale i pro další fungování blogu.-)
Barvy jsem vybrala lososovou a tlumenou modrou, které jednak korespondují s barvami obleční Semira s Andy a zároveň jsou i letní.
Takže doufám, že se Vám dess líbí a bude na Vás při návštěvě blogu působit příjemně. Těším se na komentáře.
Design by: Danna (webmiss)
Požité fotky zdroj: vyfocené z videa na youtube.com, obrázek záchranný kruh - shop.jachting.info