Únor 2011

Je to marné...

25. února 2011 v 14:11 | Danna |  Novinky na blogu
UPDATE 27.2.2011: Mám velkou radost - už mi jdou vkládat obrázky a i opět dělat odstavce pomocí enteru, jediné co mi snad už nefunguje je vložení odkazu. Tak jen doufám, že už mi to půjde pořád a doladí i poslední chybičky. Takže hned jak budu mít čas, můžete se těšit na novinky!!!

HURÁÁÁ!!!


... ano, nejspíše je naprosto marné doufat, že se něco změní... Myslím tím, problémy a komplikace, které nastaly společně s příchodem tzv. "nových vylepšení" na blogu. Jak jsem již několikrát psala díku tomuto "povedenému vynálezu" mi nejdou vkládat obrázky do článku, ale to není ani zdaleka vše co mi tady teď nejde!
Jenom ve zkratce NEJDE: vkládání obrázků do článku, mezery mezi odstavci, vkládání odkazů, články v rozepsaných se sami od sebe vymazávají. A aby toho nebylo málo tak, když jsem klikla na záložku nový článek objevil se mi zde úplně nějaký cizí článek, který jsem nikdy nenapsala a navíc ještě z roku 2008, což je opravdu moc zajímavé zvlášť, když vezmete v úvahu fakt, že můj blog funguje od roku 2009??? Musím říci, že tohle tomu všemu nasadilo korunu a pohár přetekl! Přesněji řečeno mně došla trpělivost!
Navíc jsem byla na blog.cz, abych zjistila co této "novince" říkají ostatní uživatelé a musím konstatovat, že absolutní většina z nich (tedy alespoň podle komentářů co jsem četla), je mírně řečeno s těmito změnami hrubě nespokojena, podle mého se není vůbec čemu divit, mnozí mají totiž podobné či totožné problémy jako já! Také jsem se od některých dozvěděla, že snad v každém prohlížeči je teď s blogem nějaká závada, prostě vždy prý něco nefunguje... Něco v prohlížeči je zřejmě i příčina nevkládání obrázků do článku, ale já se v těchto věcech vůbec nevyznám, a i kdyby ano nebudu něco mazat a instalovat aby mi pak zase nešlo něco jiného!
Zkrátka a dobře z naprosto jednoduchého blogování se tvůrcům podařilo udělat naprosto nepochopitelnou věc, na kterou byste potřebovali přinejmenším jeden tlustý slovník, aby jste jí přišli na kloub!
A konečně co to tedy znamená pro tento blog??? No, ač se mi tomu nechce věřit tak nejspíše konec nebo alespoň prozatimní neaktivitu, pokud to tedy někdy dají do pořádku, v což už asi nedoufám...:-(( Ale jak jsme se právě přesvědčili, tady je možné všechno... Tak uvidíme...
Nicméně v tuto chvíli se s Vámi s mrzutostí loučím, ale nevidím jiné východisko... Téměř dvouletou práci se mi na jiné stránky převádět v žádném případě nechce a tady s tímto bez možnosti vkládání obrázků, odkazů a mnohých dalších věcí se pracovat doopravdy nedá!
Doufám, že mě chápete. Danna.

Design č.33

25. února 2011 v 11:45 | Danna |  Designy
Název: Ben & Kim & Semir
Od: 25. 2. 2011
Do: 11. 6. 2011
Charakteristika: Předchozí design mě rychle omrzel a tak, když jsem měla čas a tvořivou náladu, tak jsem vyrobila nový. Snažila jsem se ho udělat do webového stylu, tak snad se povedlo. Já osobně jsem s ním velmi spokojená, tak jsem moc zvědavá, co mu říkáte Vy?
Barvy jsem vybrala zastřenou modrou a červenou, a potom bílou a odstíny šedé. Tím pádem má dess působit zároveň elegantně a střídmě, ale také energicky, právě díky pestrým barvám.
Menu jsem tentokrát umístila nahoru na stránku a menu sloupec se vrátil vedle stránky To je asi vše, co jsem k němu chtěla říci...
Těším se Vaše komentáře, samozřejmě pište jak kladné ohlasy, tak i kritiku.
Design by: Danna (webmiss)
Požité fotky zdroj: vyfocené z videa na youtube.com, brush - crazy-sims-lowe.blog.cz

Ach ty změny!

24. února 2011 v 21:40 | Danna |  Webmiss
Všichni jistě znáte rčení - změna je život. Někdy, ale změny mohou být spíše na škodu. Bohužel to platí i v případě změn v administraci blogu. Nevím třeba tomu člověk po čase přijde na chuť, ale teď vážně ne! Jak jednoduché to předtím bylo, tato novější verze vše spíše zkomplikovala.
Samotné změny by člověk překousl, postěžoval si, ale po čase si zvykl. No a teď se konečně dostávám k jádru stížnosti a mého rozezlení a vysvětlení proč jsem dnes, když mám relativně čas a náladu přidávat články nemohla =) Obrázky se nevloží do článku, uloží se do galerie, ale dál nic... Nevím jestli to takto taky někomu nefunguje, třeba to za chvíli přejde... uvidíme.
No a co Vy ostatní blogeři říkáte těmto změnám???
Danna

Tom Beck - debutové album

21. února 2011 v 14:46 | Danna |  Tom Beck
Jistě všichni víte, že představitel seriálového dálničního policisty Bena Jägera, herec Tom Beck je také zpěvák, no a to co jsme všichni dlouho očekávali je tady - Tom vydává svou debutovou desku!
Jestli chcete Toma slyšet zpívat, tak můžeže podívat třeba sem, kde najdete nejen videa z jeho koncertu, ale i fotky.

myfavouritekobra11.blog

myfavouritekobra11.blog

Seznam skladeb: 1. Higher, 2. Sit Tight Here With Me, 3. Sexy, 4. Carry On, 5. Drive My Car, 6. Life´s Too Short, 7. Let Us Live, 8. Useless, 9. Going With The Flow, 10. Melt Away, 11. Barenaked Ladies, 12. Spread Your Wings, 13. Look Me In The Eyes, 14. Whiskey And Wine, 15. Alive

Zdroj: amazon.de

Christian ve společnosti...

21. února 2011 v 14:17 | Danna |  Christian Oliver
Našla jsem spoustu fotek Christiana Olivera z různých akcí, problém je v tom, že pokaždé pouze po jedné fotce. A tak se nedá dělat nic jiného, než sem dát tyto kusovky společně:-) Myslím, že tato nálož fotek seriálového "Janíka" Richtera udělá největší radost mému Sb Pavče:-)), ale taky tuším, že nebude určitě sama!
Sama nevím, kde se mi líbí nejvíc, jelikož vypadá všude dokonale, no posuďte sami.

myfavouritekobra11.blog1. Berlinale - Lagerfeld Confidential Party/10.2.2007
myfavouritekobra11.blog
2. Kenneth Cole Celebrates The Awearness Fund/3.4.2008

Grafika od Tiny11 za soutěže 3

21. února 2011 v 14:16 | Danna |  Grafika - Od Vás
Musím se Vám ještě pochlubit s další cenou od Sb Tiny11 a to s tímto avatarem! Děkuji.

myfavouritekobra11.blog
by Tina11 - kobrackarodina.blog.cz

Diplomy za soutěže od Tiny 11

21. února 2011 v 14:14 | Danna |  Moje diplomy
Dostala jsem opět nádherné diplomy od Sb Tiny11, tentokrát za soutěže, které se konaly k 3. narozeninám jejího bločku. Takže samozřejmě děkuji:-).

myfavouritekobra11.blog

Design č.32

16. února 2011 v 14:49 | Danna |  Designy
myfavouritekobra11.blog
Název: Erdogan Atalay & Tom Beck
Od: 16. 2. 2011
Do: 25. 2. 2011
Charakteristika: Bloček má opět nový kabát, tentokrát čokoládově hnědý, mně osobně se tyto hnědé tóny velmi líbí a i s designem jsem celkem spokojená, tak jsem zvědavá, jak se zalíbí Vám. Takže ho jako vždy nezapomeňte okomentovat:-).
Motivem jsou aktuální hlavní hrdinové seriálu, tedy jejich představitelé Erdogan a Tom a toto foto pochází z reklamní kampaně pro Kia Sportage, že jim to sluší?
Design by: Danna (webmiss)

Požité fotky zdroj: gogokobra11.blog.cz

Gerkhanovi vévodí parketu i ledové ploše

12. února 2011 v 23:59 | Danna |  Ostatní

myfavouritekobra11.blog80. léta
myfavouritekobra11.blog
V rytmu Flamenca

Je až neuvěřitelné co někteří fandové dokáží vymyslet nebo v tomto případě vytvořit... Možná si někteří vzpomínáte na článek - zde, zmiňuji se tady o stvořených videích se Semirem a Andy, ve který tančí či ztvárňují Romea a Julii. Dnes jsem našla další taková dosti vydařená videa, v nich tato známá "kobří dvojice"vévodí snad všem typům tance od Flamenca až po krasobruslení! Nevěříte? Přesvědčte se sami: video1, video2, video3, video4.

 ... Neváhejte, je to skvělá podívaná ...

myfavouritekobra11.blog
mistři ledu
myfavouritekobra11.blog
atmosféra kabaretu

Foto zdroj: vyfocené z videa na youtube.com

Fotky - Láska Semira a Andrey

12. února 2011 v 23:16 | Danna |  Fotky - Ze seriálu
myfavouritekobra11.blog
Ano, Semir a Andrea stále zůstávají nejvýraznějším párem seriálu Kobra 11. Jsou spolu snad od první chvíle co se poprvé uviděli. A řeknu Vám to už je doba... Za tuto dlouhou dobu se jejich vztah hodně vyvíjel, však víte - rozchody, návraty, svatba, děti... No, zkrátka tyto naše seriálové hrdličky toho společně prožily doopravdy spoustu.
Posbírala jsem pár pěkných obrázků této dvojice pomocí nichž si některé okamžiky, epizody a pilotní filmy můžete připomenout.

Takhle to všechno začalo...(3. série)
myfavouritekobra11.blog

Spendenmarathon 2010!

10. února 2011 v 20:21 | Danna |  Fotky - Společné akce
myfavouritekobra11.blog
Naši seriáloví hrdinové Erdogan Atalay a Tom Beck se ostatně jako minulý rok zúčastnili charitativní akce s názvem Spendenmarathon. Tato akce je pravděpodobně zaměřena na pomoc dětem. Zatímco Tom měl plné ruce práce s příjmáním telefonátů od lidí, kteří chtěli pomoci, Erdy věnoval část svého času moderátorovi. Ten jej vyzpovídal v otázkách tohoto projektu.
Nevím, jak Vy ale já myslím, že se společně se slavnými komisaři shledáme při této akci i příští rok.
(Na článek ohledně Spendenmarathon 2009 se můžete podívat - zde).

Krátké video video z této akce najdete - zde

myfavouritekobra11.blog

Videa z koncertu Toma Becka!

10. února 2011 v 19:39 | Danna |  Tom Beck
myfavouritekobra11.blog
Jistě víte, že Tom Beck se kromě herectví věnuje také zpěvu, o jeho pěvěckých kvalitách se mohli přesvědčit i někteří z jeho fanoušků. Konkrétně ti co navštívili jeho nedávný koncert. Ten se konal letos 27. ledna v německém Kolíně. Chtěli by jste se tam také podívat a slyšet Toma naživo? Vědět jaká tam vládla atmosféra? A nebo si prostě jen plnými doušky užít parádní koncert? Nyní máte možnost, tedy alespoň prostřednictvím těchto krátkých videí, které se objevili na youtube.

Přeji pěknou podívanou

- video1 -

- video2 -

- video3 -

myfavouritekobra11.blog

Video - epizoda Operace Gemini 14. série

10. února 2011 v 18:59 | Danna |  Videa - Ze seriálu
myfavouritekobra11.blog

Objevila jsem náhodou na youtube dost vyvedenou scénku z epizody Operace Gemini. V této epizodě 14. série Semir společně s parťákem Benem pronásleduje dva zločince, kteří bez váhání zastřelili jistého advokáta přímo před budovou soudu. Háček je v tom, že pachatele nepronásledují ve svém služebním autě, ale v jedné cisterně vezoucí nebezpečný náklad. Navíc Semir se v tom spěchu zapomene připoutat, což se mu nevyplatí a Ben si neodpustí jízlivé poznámky...

Fotky - Semirova rodina (Na vlastní pěst)

10. února 2011 v 18:16 | Danna |  Fotky - Pilotní filmy
Tyhle vydařené záběry vrchního komisaře Semira Gerkhana společně s jeho manželkou Andreou a první dcerou Aidou jsme mohli zhlédnout na samém počátku 13. série. Přesněji v pilotním filmu, který právě tuto sérii odstartoval. Byl to film, který nesl název Na vlastní pěst. Zde se musely Andrea s Aidou ukrývat před zlotřilým Zanderem Calvusem. Ten se chtěl pomstít Semirovi za to, že ho dostal za mříže. I přes toto stávající nebezpečí sa však Semir jako správný táta nezapomněl za svojí rodinou alespoň na chvíli zastavit.

myfavouritekobra11.blog

Co vlastně víme o Kobře?

6. února 2011 v 17:29 | Danna |  Ostatní
Ano, seriál Alarm für cobra 11 nebo chcete-li Kobra 11 zná asi každý, ale zamysleli jste se někdy nad tím co má tento seriál v názvu? Myslím tedy jaké zvíře? nemusím nijak zdůrazňovat, že se jedná o Kobru. A co o ní vůbec víme?
Rozhodla jsem se udělat o tomto živočichovi a také symbolu slavného seriálu takový malý článek pro zajímavost.

myfavouritekobra11.blogKobra aneb...
myfavouritekobra11.blog
... maskot seriálu Alarm für cobra 11

Kobry představují skupinu jedovatých hadů, patří do čeledi královcovitých

> Nejpočetnějším rodem je rod Naja nebo-li tzv. pravé kobry, do kterého patří například Kobra indická.

> Zvláštní podskupinu tvoří tzv. plivající kobry. Ty dokáží vystříknout svůj jed i na velkou vzdálenost, patří k nim jak druhy rodu Naja tak i Kobry obojkovité.

> V podobě Kobry byla uctívána staroegypská bohyně Vadžet.

Zdroj: wikipedia.cz


Hlášky - Géniové mezi sebou 13. série /č.2

6. února 2011 v 16:45 | Danna |  Kobra 11 - Hlášky
Kontext: Semir s Benem dostanou naléhavé hlášení, že si uprostřed dálnice hraje dítě. A skutečně když na místo dorazí najdou zde chlapce, který si jakoby nic maluje křídami na dálnici. Naštěstí chlapce stihnou včas odvléci. O chvíli později přijíždí na místo také Hartmut, který se nestačí divit a hned se ptá, kdo má ten výtvor namalovaný na dálnici na svědomí:


Semir: Hartmute co tady děláš?
Hartmut: Zastupuju kolegu, to mi tak ještě chybělo dokumentovat ten Váš chaos... Nejsem žádnej... Chybí tam Saturn... a zadívá se na obrázek na dálnici
Semir: Co?
Hartmut: Modrá vrána zobe malé jahody s užasle nevěřícím pohledem.
Semir: No moc pěkný Hartmute, už si zase zpátky na zemi?
Hartmut: Astronomická mnemotechnická pomůcka. Vy ji neznáte?
Semir: Ne.
Hartmut: M modrá jako Merkur, V jako vrána Venuše, Z zobe Země a tak dále až k P jako Pluto.
Ben: Hartmute, nesprchoval ses dnes ráno moc horkou vodou??? O čem to mluvíš?
Hartmut: O oběžných drahách, po kterých obíhají planety kolem Slunce. Tohle je věrné vyobrazení naší sluneční soustavy. Kdo to tady mohl tak přesně namalovat...
Ben: Náš malý kolega... a koukne na Semira Myslim on... a ukáže na chlapce
Semir rozčíleně: Přirozeně, že on!!!

Photoshoot č.2 - Semir & Tom

5. února 2011 v 21:44 | Danna |  Shoty, promo fotky...
Našla jsem naprosto úžasné promo fotky s týmem, který vydržel pohromadě zatím nejdéle, asi víte o kom je řeč... Ano je to Semir Gerkhan a Tom Kranich.
Sice tyto fotky zřejmě nebyly nafoceny pro stejnou sérii, ale i tak si myslím, že by byla škoda je sem nedat.

myfavouritekobra11.blog
myfavouritekobra11.blog
Foto zdroj: osobnosti.cz, fdb.cz

Mark - Lambertz Monday Night 2011

2. února 2011 v 23:38 | Danna |  Mark Keller
myfavouritekobra11.blog
Mark Keller opět vyrazil do společnosti se svými syny mladším Joschuou (uprostřed) a starším Aaronem (vpravo), skoro to už vypadá, že bez nich ani nikam nevyráží:-)).
Předmětem jejich účasti se stala akce Lambertz Monday Night 2011, která se konala toto pondělí 31.1.2011 a na které jste kromě nich, mohli spatřit další velkou hvězdu seriálu Kobra 11 a to sice Toma Becka - článek zde.


Zdroj: zimbio.com

Tom - Lambertz Monday Night 2011

2. února 2011 v 23:21 | Danna |  Tom Beck
myfavouritekobra11.blog
Mám tu pro Vás další novinku týkající se fanoušky zbožňovaného seriálového Bena Jägera alias Toma Becka!
Tato novinka je opravdu super čerstvá, jelikož pochází z tohoto pondělí, kdy se Tom jako proslulý milovník a zdařilý návštěvník večírků, zúčastnil akce s názvem Lambertz Monday Night 2011, kde nechyběla ani módní přehlídka a Tom, aby nezahálel a nezůstával pozadu, tak také ochotně pózoval před fotoaparáty fotachtivých reportérů... No přesvědčte se sami:-)
myfavouritekobra11.blog

Nové epizody Kobry 11 na RTL!!!

2. února 2011 v 19:34 | Danna |  Kobra 11 - Novinky
myfavouritekobra11.blog
Mám pro Vás jednu nečekanou novinku ze světa Kobry 11! Jak už titulek napovídá RTL začne zanedlouho vysílat nové epizody Kobry 11. Přesněji od 10. března 2011. Jedná se asi o šest epizod. Ty z Vás, kteří mají tento program tato zpráva určitě potěší a my ostatní si zkrátka budeme muset počkat na ty slíbené premiérové epizody, které ještě u nás nebyly odvysílány. Snad přijdou na naše obrazovky již brzy.

Info zdroj: cobra11-fanpage.de
Foto zdroj: osobnosti.cz