Leden 2011

Photoshoot č.6 - Gedeon Burkhard

31. ledna 2011 v 0:26 | Danna |  Gedeon Burkhard
Po delší době jsem objevila nádherný shot s Gedeonem, jako příznivci Kobry jistě víte, že se tedy jedná o představitele Crise Rittera, kterého jsme mohli v K11 vidět v 11. a 12. sérii.

myfavouritekobra11.blog
myfavouritekobra11.blog
Foto zdroj: osobnosti.cz

Design č.31

30. ledna 2011 v 20:42 | Danna |  Designy
myfavouritekobra11.blogNázev: Action hero
Od: 30. 1. 2011
Do: 16. 2. 2011
Charakteristika: Nemohli jste si nevšimnout, že blog opět převlékl kabát... Chtěla jsem, aby byl zase trochu jiný, než jeho předchůdci, a to jak barvou tak stylem, takže jsem přesouvala, měnila co se dalo:-)
Takže, nezvykem je to, že se "záhlaví" nachází v menu sloupci - k tomu mě ispirovaly designy mého zlatého Sb Pavči, tak jsem si řekla, proč to jednou taky nezkusit!
Barva je světle šveštková a čistě bílá, která evokuje stále ještě zasněžené počasí.
S výsledkem jsem celkem spokojená, je to zase něco nového, takže snad tento design zaujme i vás a vytvoří na blogu příjemné prostředí:-)
Jako vždy nakonec přidávám důležité sdělení a sice - těším se moc na Vaše názory a komentáře, tak mi je nezapomeňte napsat...
Design by: Danna (webmiss)
Požité fotky zdroj: osobnosti.cz

Video - Scénky z epizody Vymahač 12. série

30. ledna 2011 v 0:36 | Danna |  Videa - Ze seriálu
myfavouritekobra11.blog

Přináším Vám krátké video z epizody Vymahač z 12. série, kde jak je z názvu epizody jasné, řádí mezi dlužníky jistý vymahač, který od nich získává peníze nazpět dost nevybíravými způsoby. Nyní jsem objevila video s pár dobrými hláškami z této epizody. Video vytvořil majitel jednoho z mých spřátelených blogů - Andrej. Video se mu opradu moc povedlo, tak se na něj nezapomeňte podívat.

Soutěž - Fotka březen 2011!!!

29. ledna 2011 v 23:36 | Danna |  Foto měsíce
myfavouritekobra11.blog
Vítězná fotka únor 2011
Je to tak. Ještě jsem si ani pořádně nezvykla, že už tu máme nový rok a první měsíc je už za námi. No, co s tím naděláme, můžeme se jenom těšit z dalšího měsíce, který tu bude co nevidět. Proto již teď přicházím s další soutěží o fotku měsíce. Vaše volba byla tentokrát opravdu jasná, takže doufám že se zapojíte se stejným nasazením i do této soutěže.
Jinak opravdu nestíhám tento měsíc je jen samé učení a zkoušky a k tomu ještě jiné osobní starosti. Možná už Vám to připadá jako otřepaná fráze, ale bohužel je to tak a nic s tím nenadělám. Tak prosím má Sb o trpělivost, určitě se k Vám v nejbližších dnech zaběhnu podívat a zanechám  i nějaký ten komentář.
Pak jsem si také všimla, že mi někteří napsali do komentářů o spřátelení, mrzí mě to ale v této době prozatím s nikým nespřáteluji, jelikož vůbec nestíhám, tak se na mě nezlobte.
Ještě bych chtěla znovu poděkovat Vám všem, kteří sem stále chodíte každý den i když se tady teď nic moc neděje, děkuji.

Hlášky - Géniové mezi sebou 13. série /č.1

29. ledna 2011 v 22:57 | Danna |  Kobra 11 - Hlášky
Kontext: Semir a Ben mají hlídku na dálnici a najednou uslyší v rádiu zprávu o tom, že byl uloupen milion. V tu chvíli začne Semir uvažovat jak by s takovými penězi naložil, což samozřejmě začne probírat i s Benem, který coby syn z bohaté rodiny má poněkud jiný názor...:


Semir: Milion, páni... Co bys dělal kdybys měl najednou milion?
Ben: Utahuješ si ze mě?
Semir: Já zapomněl, tobě zapudrovávali zadek zlatým krémem. Luxusní polda.
Ben: Luxus? Nemáš tušení jaká je to nuda. Všude se povalujou peníze. Támhle leží tisícovka, tamhle další...
Semir: Já se snad rozpláču. Vem si jabko, Andrea je sama trhala.
Ben: Kousky jablek natrhaný od lady... Kdo z nás žije ve větším luxusu?
Semir pokrčí rameny: Hmm.

Erdogan - Hindenburg premiere

29. ledna 2011 v 22:23 | Danna |  Erdogan Atalay
Erdy opravdu nezahálí, v polovině ledna nového roku jste ho totiž mohli zastihnout v Berlíně. Konkrétně v divadle Kosmos theatre, kde se zúčastnil akce s názvem Hindenburg premiere. A vypadal jako opravdový švihák a elegán, což prozrazuje tohle povedené foto.

myfavouritekobra11.blog

Fotky - epizoda Kdo s koho 8. série

25. ledna 2011 v 16:52 | Danna |  Fotky - Epizody
Určitě si vzpomínáte na epizodu Kdo s koho z 8. série, ve které se Semir a Jan pokoušejí pomoci Schröderovi v jeho problému. Nakonec vše dobře dopadne a Schröder může otevřít svoji diskotéku. Jan se k této příležitosti rozhodne udělat pár fotek...
Na krátké video z této epizody se můžete podívati zde.

Jan: Sýýýr!

myfavouritekobra11.blog

Erdogan Atalay & Tom Beck

22. ledna 2011 v 18:27 | Danna |  Fotky - Společné akce
myfavouritekobra11.blog

Objevila jsem náhodou tohle parádní foto našich hrdinů, tak jsem si řekla že se o něj s Vámi musím ihned podělit - tady je! Sice přesně netuším k jaké příležitosti bylo nafoceno, ale vzhledem k tomu, že i seriálový Ben zvolil poněkud sváteční šat, tipla bych to na nějakou význačnou událost kolem Kobry 11, například premiéru, udílení cen nebo něco takového. Jinak si všimněte, že se Erdy zase ukázal v brýlích.

Foto zdroj: osobnosti.cz

Photoshoot č.12 - Christian Oliver

22. ledna 2011 v 18:14 | Danna |  Christian Oliver
Po delší době se opět ozývám a přináším opravdu úžasný photoshoot s Chrisem! Co dodat? Jemu sluší zkrátka i černobílá barva:-))

myfavouritekobra11.blog
myfavouritekobra11.blog

Foto zdroj: osobnosti.cz

Designové ikonky 3

2. ledna 2011 v 13:58 | Danna |  Grafika - Moje
Je až k neuvěření, ale je to tak. Na bločku už se vystřídalo na 30 designů a jak víte vždy, když designy završí další desítku, tak přidávám do grafiky tzv. designové ikonky, které vytvářím ke každému designu zvlášť a kterou najdete vždy v menu a aby když se design vymění nepřišly vniveč, tak je sem pokaždé po deseti přidávám. Aspoň si můžete připomenout minulé designy a napsat třeba, který se Vám líbil nejvíce, nebo nejméně...
- ZDE najdete všechny dosavadní designy...
- ZDE najdete první sadu designových ikonek...
- a ZDE najdete druhou sadu designových ikonek.


myfavouritekobra11.blog21.
myfavouritekobra11.blog
22.
myfavouritekobra11.blog
23.
myfavouritekobra11.blog
24.
myfavouritekobra11.blog
25.
myfavouritekobra11.blog
26.
myfavouritekobra11.blog
27.
myfavouritekobra11.blog
28.
myfavouritekobra11.blog
29.
myfavouritekobra11.blog
30.

Další rok za námi...

1. ledna 2011 v 13:32 | Danna |  Webmiss
myfavouritekobra11.blog
Je to tak ani jsme se nenadáli a už je tu další rok, rok 2011. Ty Vánoce utekli tak rychle... Myslela jsem, že letos už ani novoroční článek psát nebudu, ale nakonec jdu s bločkem a doufám, že i s Vámi všemi dál... Co se týče bločku tak myslím, že tento rok se mu dařilo velmi dobře, návštěvnost dosáhla velkých rozměrů až jsem se někdy nestačila divit a pevně doufám, že tomu tak bude i nadále:-) Také si blog získal i nové blogové přátele, za které jsem moc vděčná, bohužel někteří jiní se rozhodli skončit a proto jsem moc ráda za ty přátele a stálé návštěvníky, kteří jste vydrželi až doteď, děkuji.
Tento rok bude pro mě opravdu náročný a perný, takže to bude mít dopad i na blog, jak už zřejmě tušíte...
A co Vy? Máte už nějaké plány do tohoto roku? Dali jste si nějaké předsevzetí?
Ale dost už otázek a rozmýšlení, zkrátka a dobře doufám, že ten nadcházející rok všichni ve zdraví přežijeme, ať se Vám splní vše co si přejete.

Danna

Soutěž - Fotka únor 2011!!!

1. ledna 2011 v 13:08 | Danna |  Foto měsíce
myfavouritekobra11.blog
Vítězná fotka ledna 2011
Ten čas ale letí! Včera jste svými hlasy rozhodli o fotce měsíce ledna 2011 a dnes už je tu hlasování nové a sice o fotku února 2011, na které už budete mít jako vždy celý měsíc, tak jen do toho!!!