Prosinec 2010

Anketa č.18

31. prosince 2010 v 14:09 | Danna |  Ankety
myfavouritekobra11.blog
S novým rokem přichází i nová anketa! Dnes se bude týkat něčeho co je pro Kobru 11 něčím naprosto typickým a bez čeho by to snad ani nebyla ona. Nyní už asi tušíte o čem je řeč. Ano, jsou to plechoví miláččci našich hrdinů tedy vozy ze seriálu Kobra 11. Já se Vás tedy ptám na Vaše nejoblíbenější seriálové autíčko. Musím se přiznat, že i já mám mezi nimi svého favorita, kterého Vám ale neprozradím, myslím že někteří tuší, ostatně obrázek nahoře je velmi nenápadný... Jsem zvědavá, co si vyberete Vy!

Hlášky - epizoda Hrdinské dny 9. série /č.1

31. prosince 2010 v 13:47 | Danna |  Kobra 11 - Hlášky
Kontext: Hottemu s Dieterem při běžné dopravní kontrole pláchlo auto. Konkrétně jistá černá dodávka, která byla hlášená jako kradená. Teď se však Hotte s Dieterem nemohou shodnout jakou, že měla poznávací značku:


Dieter: Kolín R V
Hotte: Né Dietere to bylo U, Kolín R U
Dieter: V!
Tom: R U V? Tak co???
Hotte a Dieter na stejně vykřiknou: U! V!
Tom: Dobře takže Kolín R něco. No to už je aspoň...
Semir: něco... 

Design č.30

31. prosince 2010 v 13:06 | Danna |  Designy
myfavouritekobra11.blog
Název: AFC 11 / 2011
Od: 31. 12. 2010
Do: 30. 1. 2011
Charakteristika: Tentokrát sice po delší době je tu zase nový design, chtěla jsem, aby ještě trochu vyjadřoval sváteční atmosféru a zároveň i hlavně tu zimní. Tak snad se mi to podařilo:-)). Za zmínku stojí určitě i to, že se jedná o jubilejní 30. design, je to až neuvěřitelné, ale je to tak.
Barvičky jsem tentokrát použila chladnou šedivou vyjadřující mrazivé počasí a k tomu kontrastní hřejivě zlatavě hnědou... Tato kombinace tu myslím, ještě nebyla. A stránku jsem směrovala do levého rohu, aby tady byla zase trochu menší obměna.
Fotky pocházejí z epizody Bratrská láska - 14. série.
Samozřejmě opět doufám, že se Vám nový kabát blogu bude líbit a budete spokojeni.
Jenom připomínám - nezapomeňte hlasovat o fotku ledna 2011, máte na to jen dnešek a také se podívejte na výsledky kontroly SB, oba články viz. níže...
Design by: Danna (webmiss)
Požité fotky zdroj: hlavní foto - kobra11.nova.cz, ostatní fotky - vyfocené z youtube.com, vločka - predskolaci.cz

Ahoj všem!!!

31. prosince 2010 v 1:03 | Danna |  Webmiss

myfavouritekobra11.blog(Avatar by Tina11)
Možná jste, někteří již četli článek, který už tu teď není... měl to být článek poslední..., ale pak se mi to rozleželo v hlavě a řekla, jsem si, že i když teď nemám moc, spíše vůbec čas, tak to ještě nevzdám a bude tedy holt méně článků, ale bloček si zatím ponechám:-)) Velký díl na tom má i Sb Pája a její krásný komentář, co mi tam napsala, takže děkuji.
Ještě jen omluva za tu velkou prodlevu co tu teď byla, ale aspoň jste měli čas se zapsat do kontroly:-)) A dost už omluv, odteď už ani jedna, prostě jak už jsem několikrát psala, jsem teď časově vytížená kvůli škole, zkouškám a závěrečné práci, prostě jsem, stejně jako všichni, také jen člověk.
A teď hurá do práce!!!

Vánoční přáníčka od Sb!

31. prosince 2010 v 1:02 | Danna |  Moje diplomy
Jak asi víte zanedbala jsem v blogovém světě celý prosinec:-( A tak alespoň, abych přiblížila tuto atmosféru, tak přidávám vánoční přání od Sb Tiny11 a Gogo, moc jim za ně děkuji, jsou nádherná...

- Od Gogo:
myfavouritekobra11.blog
- Od Tiny 11:
myfavouritekobra11.blog

Soutěž - Fotka leden 2011!!!

31. prosince 2010 v 0:53 | Danna |  Foto měsíce

myfavouritekobra11.blogVítězné foto prosinec 2010Tak vítěznou fotku prosince známe, sice si tu pobude jen dneska, ale to nevadí. To mě, ale přivádí k tomu, co je důležitější a to sice k tomu, že na to, aby jste zvolili fotku ledna 2011 máte jenom a jenom dnešní den, tak šup šup do práce ať máme vítěze!

Vyhodnocení 2. sčítání SB

31. prosince 2010 v 0:38 | Danna |  Novinky na blogu

V polovině listopadu jsem sem dala v pořadí již 2. kontrolu spřátelených stránek, což zase za rok a půl dlouhé působení bločku není zas až tak moc. Takže myslím, že času na zapsání se bylo až až, vzhledem k tomu, že zítra je Nový rok!!! No a tady jsou výsledky...myfavouritekobra11.blog(Avatar by Tina11)