Listopad 2010

Kontrola Spřátelených blogů!!!

28. listopadu 2010 v 14:35 | Danna |  Novinky na blogu

myfavouritekobra11.blog
Nadpis mluví za vše... Rozhodla jsem se udělat v pořadí druhou kontrolu SB, což za 1,5 roku působení mého bločku není zas tak moc:-). Vedlo mě k tomu hlavně to, jak jsem Vám už nedávno psala, že nemám vůbec čas, i tento článek píšu v nadzvukové rychlosti, než odjedu. A také to, že jsem si všimla, že hodně blogů už není více jak několik měsíců aktivních. Také se omlouvám těm, kteří se v poslední době zapsali do spřátelení, ale prozatím jsem se rozhodla nikoho dalšího nepřibírat, jelikož opravdu nemám čas.
Takže kdo chce zůstat i nadále mojí spřátelenou stránkou i přesto, že teď nemám čas na přidávání článků a obíhání, tak se zapište:-)
Do komentářů napište:
1) název blogu
2) jméno
3) proč chcete zůstat i nadále spřátelení

Moc děkuji za pochopení a omlouvám se, že jsem opět nestihla nic přednastavit, ale nebojte až se vrátím, tak vše doženu a můžete se těšit i na nový design, který bude opravdu stát za to:-)!!!

Mějte se krásně a užívejte předvánoční čas...

Danna

Video: Semir, Jan a hudba

16. listopadu 2010 v 22:07 | Danna |  Videa - Ze seriálu
myfavouritekobra11.blog
Přidávám  sem další přímo ze seriálu, viděla jsem ho již i na jiných blozích a prostě ho sem musím také dát... Na tuhle povedenou scénku, které se odehrála v epizodě s názvem Rock 'n roll (7. série), si určitě všichni vzpomínáte. Tak jen pro připomenutí, tihle dva parťáci se nemohou dohodnout jakou co budou v rádiu poslouchat. Mají totiž úplně odlišný hudební vkus, zatímco Jan je spíše na modernější styl muziky, Semir by rád něco klasičtějšího rázu. A jak to nakonec dopadne? Řešení je prosté... podívejte se sami!


Spousta práce & málo času

15. listopadu 2010 v 23:29 | Danna |  Webmiss

Už je to tak, sice je to otřepané klišé, ale žádné jiné vysvětlení pro moji několikadenní neaktualizaci a neobcházení sb, opravdu nemám... Abych byla trochu konkrétnější - spousta seminárek a esejí, blížící se zkoušky a závěrečná práce a k tomu i osobní starosti, to snad mluví za vše... Bohužel je to tak, ale opravdu nestíhám a v tomto případě, jako asi u každého, je blog na druhém místě. Takže jsem Vás chtěla poprosit o schovívavost a pochopení, ale budeme muset, snad společně, toto období přečkat.
myfavouritekobra11.blog
Samozřejmě se nechci s bločkem loučit, ale články budou přibývat méně, ale jak jsem si všimla u svých spřátelených blogů, nebudu jediná kdo přidává na blog jen několikrát týdně a sb se budu snažit obcházet o víkendu. To je snad vše co jsem měla na srdci a chtěla Vám říct...

Danna

avatar by Liden

Design č.29

15. listopadu 2010 v 23:01 | Danna |  Designy
myfavouritekobra11.blog
Název: Leibwächter
Od: 15. 11. 2010
Do: 31. 12. 2010
Charakteristika: Asi jste nemohli přehlédnout, že blog oblékl nový kabát... Ten minulý už tu byl více jak měsíc, takže už to tu volalo po změně:-). Použila jsem fotky z epizody jejíž název nese i tento design - Leibwächter neboli Osobní strážce.
Design je opět akčního vzezření a barevně už nese náznaky nadcházejícího zimního období - ledově světlá šedá a tmavší šedá symbolizující mlhavé dny...
Takže jako vždy doufám, že se Vám bude dess líbit a vytvoří tu prostředí sice trochu chladnějšího, ale i snad příjemného rázu.
Design by: Danna (webmiss)
Použité fotky zdroj: vyfocené z videa na youtube.com

Fotky - Odchod Anny Engelhardt (Zrada)

10. listopadu 2010 v 10:10 | Danna |  Fotky - Epizody
myfavouritekobra11.blog
Myslím, že k těmto fotkám netřeba komentáře... Pocházejí z epizody 13. série jménem Zrada. A jak víte, je to přesně ta epizoda, ve které šéfová Anna Engelhardt opustila k velké lítosti všech, tým dálniční policie...
Nyní se mi podařilo objevit video ze samého závěru této epizody a rozhodla se udělat nějaké ty fotky.
Video je ve francouzském znění a najdete ho zde.

Video: Anna Engelhardt

8. listopadu 2010 v 8:09 | Danna |  Videa - Hudební
myfavouritekobra11.blog

Narazila jsem na youtube na pěkné video s Annou Engelhardt! Hned jsem si uvědomila, že zde žádné video, které by se věnovalo přímo jí ještě nemám a to byl další z důvodů proč ho sem dát, takže tady je...
Najdete zde útržky například z pilotního filmu Pekelná jízda na dálnici A4 (4. série) nebo epizody Žolík (3. série) a mnoho dalších... Určitě si video pustťe, myslím že tahle šéfová stojí za připomenutí!

Foto zdroj: vyfocené z videa na youtube.com

Upoutávka k 25. výročí RTL!

6. listopadu 2010 v 17:09 | Danna |  Fotky - Společné akce
myfavouritekobra11.blog

Před nějakým časem oslavila německá televize RTL 25 let od svého vzniku. K této příležitosti samozřejmě vznikly upoutávky, na kterých nechybí ani herci Erdogan Atalay a Tom Beck coby představitelé hlavních rolí veleúspěšného seriálu Alarm für cobra 11, jehož stále nová a nová pokračvání právě RTL pravidelně přináší. Jak jste si určtě povšimli nechybí zde ani spousta dortů. A jak je Erdy a Tom připravili? Co tomu předcházelo? A že od šlehačky nezůstaly jenom misky a vařečky, tak o tom se můžete přesvědčit v této již zmíněné dost povedené upoutávce...
myfavouritekobra11.blog

Hlášky - pilotní film Štvanice 6. série /č.2

6. listopadu 2010 v 17:08 | Danna |  Kobra 11 - Hlášky
Kontext: Semir a Tom jsou na stopě překupníkům zbraní, na dálnici vznikne veliká honička na jejímž konci zůstane jen obrovská tuna šrotu. Zpráva o tom se okamžitě objeví v televizi, což samozřejmě neunikne šéfové, která ihned s rozčílením volá Semirovi na mobil:


Semir: Ale šéfová to neni pravda reportéři to trošku přehánějí, znáte je... Služební vůz to trošku zchytal, pochopitelně... Šéfová nemohli jsme vědět, že... No jó přijedeme hned, jó... Tak zatim.
Tom: No doufejme, že měl náš informátor pravdu, jinak nám Engelhardtová utrhne hlavu...

Nové epizody už příští rok!

6. listopadu 2010 v 15:52 | Danna |  Kobra 11 - Novinky

myfavouritekobra11.blog
Ano, nové epizody Kobry 11 se objeví na našich obrazovkách již příští rok! Bylo to řečeno v pořadu Volejte Novu. Já myslím, že je na co se těšit a už teď se nemůžu dočkat... Teda nevím jak vy, ale já nevynechám ani jednu epizodu a doufám, že jste na tom stejně!
Je to o to více skvělá zpráva, když si uvědomíte, že rok 2011 bude ve znamení seriálu Kobra 11. Nemyslíte???

 ...Semir a Ben jsou připraveni zažít nová dobrodružství ...
... společně s Námi ...
 foto zdroj: vyfocené zvidea na youtube.com

Další tv spot pro Kia sportage!

4. listopadu 2010 v 8:44 | Danna |  Fotky - Společné akce
myfavouritekobra11.blog
Už jsem Vás několikrát informovala o tom, že Erdogan Atalay a Tom Beck natočili televizní upoutávky na nový vůz Kia sportage. Proto Vás asi moc neudiví, že se mi podařilo objevit další z nich! Musím říct, že ani nevím, která z nich je nejlepší protože všechny jsou úžasné... Na tento tv spot se můžete podívat - zde. A samozřejmě i z této upoutávky jsem udělala pár fotek.
(předchozí články s touto tématikou najdete zde, zde).

Známé znělky ze seriálu Kobra 11!!!

3. listopadu 2010 v 9:43 | Danna |  Kobra 11 - Seriál
myfavouritekobra11.blogAno, přední znělku seriálu Alarm für cobra 11 netřeba připomínat, protože ji za těch dlouhých 15 let všichni známě téměř nazpaměť. Je totiž slyšet na začátku každé epizody, v závěrečných titulcí a také v každé nové upoutávce.
Avšak i přes toto nekonečné opakování té samé melodie jsou vždy slyšet jen určité fragmenty, kterými je provázán celý seriál. Proto mám tak velkou radost, že se mi nyní podařilo vypátrat celou verzi této nezaměnitelné kobrácké melodie, bez které by to snad už ani nešlo.
To není všechno našla jsem totiž i další známou znělku z Kobry 11. Je to právě ta smutná a plačtivá verze známé znělky, kterou slýcháme v nepříliš šťastných chvílích a jiných dosti vyhrocených okamžicích seriálu... Skoro vždy doprovází další a další odchody Semirových parťáků.
Jsem ráda, že jsem si konečně po tolika letech sledování tohoto jedinečného seriálu mohla vyslechnout tyto jeho znělky v celé své parádě a kráse. Tak doufám, že i vy využijete této skvělé příležitosti a poslechnete si je...

Foto zdroj: vyfocené z videa na youtube.com

Film Hanni & Nanni

2. listopadu 2010 v 8:43 | Danna |  Oliver Pocher
Myslím, že je na čase přidat k Olimu nějaký ten filmový kousek. Rozhodla jsem se pro jeho nejnovější snímek, který pochází z tohoto roku...

Hanni & Nanni

Originální název: Hanni & Nanni
Rok výroby: 2010
Žánr: rodinný
Délka: 85 min.
Režie: Christine Hartmann
Hrají: Oliver Pocher, Jana Münster, Sophia Münster, Heino Ferch, Anja King,...
Děj: Příběh se zřejmě bude točit kolem dvou malých sester Marianne a Hannah Sullivanových, kterým nikdo neřekne jinak než Hanni a Nanni. V této klasické rodinné komedii se přesvědčíme, že Hanni a Nanni nejsou jen poslušné děti, ale dokáží také způsobit pěkné patálie a zažít napínavá dobrodružství...
Fotky:
myfavouritekobra11.blog

Kobra 11: Ze zelené na modrou...

1. listopadu 2010 v 9:42 | Danna |  Kobra 11 - Seriál
Myslím, že titulek je vše říkající, naši hrdinové změnili barvu služebních uniforem. Zatímco až doposud jsme byli zvyklí vídat například Dietera a Hotteho v zelené uniformě, od 15. série je všechno jinak! Zelenou totiž vystřídala jiná, jak už asi všichni dobře víte, modrá barva. Ano, veškeré uniformy seriálové dálniční policie jsou nyní v příjemném modrém ladění. Avšak uniformy nejsou jediné, které pocítily tuto změnu, jelikož modré jsou také služební vozy v seriálu.
Budu ráda za Vaše názory a vyjádření v komentářích... Modrá nebo zelená? Zelená nebo modrá? Co říkáte?

myfavouritekobra11.blogZatímco v pilotním filmu 8. série Na věky věků jsme mohli Semira a spol vidět v zelených uniformách,...
myfavouritekobra11.blog
v 15. sérii oblékli Semir a Ben uniformy modré barvy (pilotní film Atentát).


Foto zdroj: fdb.cz, vyfocené z videa na youtube.com