Říjen 2010

Soutěž - Fotka prosinec 2010!

30. října 2010 v 14:30 | Danna |  Foto měsíce
myfavouritekobra11.blog
Vítězná fotka listopadu 2010
Je to neuvěřitelné, ale poslední měsíc v roce, tedy prosinec nám již klepe na dveře. S prosincem také přichází čas Vánoc, které já osobně mám moc a moc ráda a vždy se na ně velmi těším! Dokonce očekávám Vánoce s takovým nadšením, že mě netrápí ani s nimi spojená zima, předvánoční spěch a starosti co komu koupit ani kupování dárečků na poslední chvíli... Zkrátka Vánoce jsou nádherné. Ale dost už, vždyť nám teprve začíná listopad a já už na Vás jdu z vánočním proslovem... Takže fotka listopadu je na světě, tentokrát s přehledem zvítězil Semir a gumový medvídek, a nyní se můžete pustit do hlasování o fotku prosince! Tak jen s chutí do toho...!

Erdogan a Tom hosty Chart show!

29. října 2010 v 17:59 | Danna |  Fotky - Společné akce
myfavouritekobra11.blog

Erdogan Atalay a Tom Beck jsou coby hlavní hvězdy seriálu Alarm für cobra 11 zváni do mnoha pořadů a televizních show. Jednou z dalších televizních relací, kterou oba herci společně navštívili je Chart show.
Naši hrdinové dorazili na scénu opravdu stylově a se vší parádou. Přijeli totiž ve stříbrném bmw. Samozřejmě zde byla řeč o Kobře 11, byly tu k vidění i krátké vstupy ze samotného seriálu. Diváci si tak jejich prostřednictvím mohli vyslechnout například turecký nebo čínský dabing. Moderátorovi neunikla ani Tomova láska k hudbě a přinesl mu kytaru. Na tu poté Tom zahrál a zazpíval jednu ze svých skladeb za velkého aplausu diváků, kteří nadšeně tleskali.
Na video z pořadu se můžete podívat - zde.

Hlášky - pilotní fim Štvanice 6. série /č.1

29. října 2010 v 17:59 | Danna |  Kobra 11 - Hlášky
Kontext: Semir a Tom dostanou tip od svého informátora na  předávku drog. Rozhodnou se nečekat na posily a chtějí nepozorovaně proniknout dovnitř budovy. Otázkou zůstává jak to udělat...:


Tom: Tak a co teď... Ty máš určitě nějakej plán?
Semir: Jo, vletíme tam postřílíme gangstery, pro jistotu tam hodíme pár granátů a zatkneme ty co přežijou...
Tom: To je dobrej plán.

Foto mix č.4 - Tom Beck

28. října 2010 v 7:52 | Danna |  Tom Beck

myfavouritekobra11.blog

myfavouritekobra11.blog

Foto zdroj: fdb.cz

15. série

27. října 2010 v 12:47 | Danna |  Kobra 11 - Série

15x pilotní film: Atentát

15x01 Pro život přítele

15x02 Zkoušející

15x03 Poslední den

15x04 Turbo & Tacho

15x05 Formule budoucnosti

15x06 Napadení/Útok

15x07 Mrtvý bratr

15x08 Ztracená minulost

15x09 A akce

15x10 Za nepřátelskou linií

15x11 Pochybná banka

15x12 Výše, rychleji, dále

Fotky - epizoda Útok 15. série

26. října 2010 v 10:51 | Danna |  Fotky - Epizody
Poslední epizoda 15. série, která byla prozatím na RTL odvysílána nese název Útok (Der angriff), a proto tady ani z ní nesmí chybět fotky.
Trailer k této epizodě - zde.
Ještě musím podotknout, že v této epizodě se kromě zajisté velmi napínavého děje dočkáme něčeho co tady ještě nebylo, a sice Vánoce u Kobry 11! No, to jsem zvědavá co si naši hrdinové nadělí pod stromeček:-))


Anketa č.17

25. října 2010 v 10:56 | Danna |  Ankety
myfavouritekobra11.blog
Rozhodla jsem se, že uspořádám další anketu. Dnes se bude týkat něčeho co bude opravdu, ale opravdu velmi těžké rozhodnout a to sice jednotlivých sérií seriálu Kobra 11! A teď už asi všichni dobře víte co Vás čeká... Ano, máte rozhodnout, která  série Kobry 11 je pro Vás ta nej! Já vím, já sama si také nevím rady, a proto jsem moc zvědavá jak si s touhle otázečkou poradíte... Tak jen do toho, je z čeho vybírat a také co rozmýšlet.

Photoshoot č.6 - Julia Stinshoff

24. října 2010 v 10:29 | Danna |  Julia Stinshoff
Nevěděla jsem co přidat a pak jsem objevila tyto dokonalé fotky Julie a protože už k ní ani k týmu 2 dlouho nic nepřibylo, bylo rozhodnuto. Nevím co ani víc dodat, prostě nádherný účes a střih, líčení i oblečení, sympatická tvář a úsměv + šikovný fotograf = nádherné fotky... Posuďte sami.

myfavouritekobra11.blog
myfavouritekobra11.blog
Foto zdroj: hangenfoto.com, flickr.com

Oliver - Red nose day photocall

23. října 2010 v 9:48 | Danna |  Oliver Pocher
myfavouritekobra11.blog
Všichni dobře víme, že Oliverovou největší parketou je především smích. I to je možná jeden z důvodů proč se tento přední něměcký komik zúčastnil akce, která nese název Red nose day (volně přeloženo Den červených nosů), aby udělal radost těm, kteří to nejvíce potřebují, jelikož se jedná pravděpobně o charitativní akci, tedy alespoň myslím.
Tyto povedené fotky vznikly v Lanxess Aréně letos 10. června v německém Cologne. Oliho zde můžeme vidět společně s Barbarou Meier a Jobstem Benhuesem.

Mark & Aaron Keller

22. října 2010 v 12:40 | Danna |  Mark Keller

myfavouritekobra11.blog
A je tu další foto do rodinného alba, těch není, jak já říkám, nikdy dost! Na fotce jste jistě poznali představitele Andreho Fuxe, tedy herce Marka Kellera. A ten pohledný mladík vedle něj? Ti znalejší již vědí, že je to Markův starší syn Aaron, který tátovi dělá často doprovod na různé akce... Tentokrát se jednalo o událost, která se konala na podzim roku 2008 v Hamburgu v Německu. Konkrétně se jednalo o akci, která nesla název Hamburger Director's Cut .
Několikrát už jsem Vás informovala i o dalších akcích kdy Mark vzal své ratolesti sebou do centra společenského dění, například zde, kde Markovi dělá společnost opět starší Aaron, nebo tady, kde je přítomen jak Aaron, tak i mladší Joschua. Takže snad Vám tato rodinná fotka udělala radost stejně jako mně!
Foto zdroj: zimbio.com

Nový přírůstek Semirovy rodiny má jméno!!!

21. října 2010 v 13:30 | Danna |  Ostatní

myfavouritekobra11.blogKonečně se mi podařilo zjistit, jak byla pojmenována Semirova druhorozená dcera, která se Andree narodí v epizodě Koma ve 14. sérii. Nebudu Vás dlouze napínat a jednoduše Vám to prozradím. Holčička se bude jmenovat Lale.
Což v turečtině znamená tulipán. Jak jistě víte, Semirova první dcera se jmenuje Aida. Takže nezbývá než šťastným rodičům Andree a Semirovi pogratulovat a popřát Lale hodně štěstí do života. No a snad se ještě Semir dočká svého mužského potomka:-).
myfavouritekobra11.blog
Za tuto informaci vděčím paní Boženě, majitelce blogu erdogan-atalay.blog.cz.

Fotky - epizoda Formule budoucnosti 15. série

20. října 2010 v 8:46 | Danna |  Fotky - Epizody
Jsou zde další fotky z 15. série. Je to epizoda s názvem Formule budoucnosti (Formel zukunft).
Trailer k epizodě najdete - zde.


Hlášky - epizoda Vina a trest 11. série /č.2

19. října 2010 v 11:01 | Danna |  Kobra 11 - Hlášky
Kontext: Semir koupil své dceři Aidě k narozeninám autíčko formule 1, a aby byl dárek plně kompletní shání k němu ještě baterie. Vybrat ty správné bude, ale trochu problém ... Ještě, že má svého parťáka Crise:

Semir: Zinkový, alkalický nebo alkalickomanganový???
Cris: Co potřebuješ?
Semir: Baterky do auta...
Cris: Tužkový jsou pro naše auto trochu slabý...
Semir: Ty chytráku to je dárek pro Aidu k narozeninám!
Cris: Tak vem alkalický... Co jí dáváš?
Semir s nadšením: Formuli 1!
nechápající Cris: Tvojí dcerce je teprve rok...?!
uražený Semir: No a? pohraju si sám! ...Můžeš mi půjčit dvacet euro?

Moje tvorba - wallpaper: Ende der welt

18. října 2010 v 12:24 | Danna |  Grafika - Moje
Tak jsem zase po dlouhé době kutila a vytvořila další přírůstek do rubriky Moje grafika:-). Tentokrát jsem si pro wall vybrala téma pilotního filmu Na konci světa, 14. série. Na fotkách můžete vidět jak Semira s Benem a Kim, tak i Sturmiho. Tak co dodat... snad se povedl a líbí se Vám.

myfavouritekobra11.blog
(Jedná se o moji vlastní tvorbu - prosím nekopírovat, děkuji)

Nebudu k zastižení...

17. října 2010 v 13:43 | Danna |  Webmiss

Jen Vás chci upozornit, ostatně už jste si toho mohli všimnout i nahoře na stránce pod menu, že tady od 18.-29.10. nebudu přítomna. Abych to upřesnila, spíše než nebudu, nevím jestli se dostanu na internet a tedy na blog, protože a jelikož nebudu mít u sebe svůj laptop a nevím jestli se dostanu na druhé pc, takže proto dělám toto takříkajíc opatření:-). Možná, že se na net dostanu, ale jen tak na chvilku, takže budu mít čas spíše se na bloček jen podívat, než něco přidávát... Ale nebojte se! Na každý den jsem tu pro Vás přichystala nějaký ten zajímavý článek:-). myfavouritekobra11.blog
A že jsou hodně různorodé - můžete se těšit například na fotky z nových epizod, hlášku, anketu, mojí tvorbu atd., takže sem určitě zavítejte! Tímto se omlouvám nejen Vám návštěvníkům mého blogu, ale i svým spřáteleným blogům, které nevím jestli stihnu oběhnout, ale o víkendu možná ano. Jak říkám není to žádná velká změna, protože tady vlastně přes týden stejně oficiálně nebývám, ale raději Vám to dávám na vědomí:-)
Takže se tu mějte krásně...

Danna 
Avatar by Tina11

Kobru 11 střídá nový seriál!

17. října 2010 v 10:45 | Danna |  Kobra 11 - Novinky
myfavouritekobra11.blog
Kobru 11 vystřídá
myfavouritekobra11.blog
na televizních obrazovkách LASKO

Je to tak, Kobra 11 na čas opouští německé obrazovky! Další nové příběhy dálniční policie totiž budeme moci sledovat až na jaře příštího roku, kdy shlédneme další z epizod 15. série. Do té doby je však ještě daleko a tak se RTL rozhodla nasadit nový seriál jménem LASKO. Ten pochází ze stejné dílny jako Kobra 11. Zřejmě půjde o seriál plný napětí a bojového umění, no uvidíme co zase tito zkušení seriáloví autoři vymysleli. Nicméně fakt, že Semir a Ben na chvíli zmizí z obrazovek se tím nikterak nemění.
A o tom, že naši hrdinové ohlásili svůj prozatimní ústup opravdu stylově se můžete přesvědčit v povedené upoutávce, kterou pro nás RTL nachystala, můžete ji najít na německé fanstránce www.cobra11-fanpage.de
Další fotky z této upoutávky najdete v celém článku...

Semire, Bene na jaře 2011 ahoj! Těšíme se!

Katja - Volle kanne

15. října 2010 v 20:27 | Danna |  Katja Woywood

myfavouritekobra11.blogKdysi dávno jsem Vás informovala o návštěvě Julii Stinshoff v pořadu Volle kanne (zde). No a nyní jsem ráda, že v tomto ranním pořadu (jakési obdobě naší české snídaně s novou) byla na návštěvě i další hvězda seriálu Alarm für cobra 11 a to herečka Katja Woywood, tedy naše dosavadní šéfová Kim Krüger. Jak už jsem psala i v minulém článku s Julií, pořad Volle kanne vysílá německá televize ZDF a název ve volném překladu znamená něco jako plný hrnek.
Katja při snídani stihla pohovořit jak o svém soukromí tak samozřejmě i o seriálu Kobra 11.Na celý díl tohoto pořadu s Katjou se můžete podívat zde a možná jakožto někteří určitě němčináři porozumíte více, než já...
myfavouritekobra11.blog
Více úžasných fotek Katji najdete v celém článku =)

Seriál Kobra 11: v čem tkví jeho úspěch?

15. října 2010 v 20:27 | Danna |  Kobra 11 - Seriál
myfavouritekobra11.blog
Jejich revírem je dálnice! Jejich tempo je vražedné! Jejich protivníky jsou překupníci kradených aut, vrahové a vyděrači! Muži z Kobry 11 pracují ve dne v noci. Chrání vaši bezpečnost!

Těmito slovy začíná populární německý seriál Kobra 11, který svou sledovaností může konkurovat leckterému hollywoodskému trháku... 
Napětí, divoké honičky, hořící auta, ale také notná dávka humoru - tím Kobra 11 fascinuje. Natáčení, které probíhá v okolí Kolína nad Rýnem, Düsseldorfu a Hürthu, zajišťuje německá kaskadérská firma Action Concept. Ta svými výkony může směle konkurovat hollywoodským akčním filmům. Často musí, ale štáb použít i výkonnou počítačovou techniku, aby dosáhl požadovaného výsledku. "Používáme stejnou počítačovou technologii, s jakou pracovali autoři snímků Den nezávislosti nebo Godzilla," říká režisér a specialista na akční scény Hermann Joha, který vymýšlí ty nejnebezpečnější kousky. 

Info zdroj: Toto je úryvek z článku ze staršího čísla magazínu Aha!, který jsem doma našla, bohužel nevím přesné datum vydání ani číslo.
Foto zdroj: fdb.cz

Hlášky - pilotní film Na vlastní pěst 13. série/č.3

15. října 2010 v 20:27 | Danna |  Kobra 11 - Hlášky
Kontext: Semir s Benem se pokouší dostat důležitého svědka Haralda Flentzmanna k soudu do Berlína. Cestou jsou však napadeni a tak musejí rozbité vozidlo vyměnit za jiný dopravní prostředek. Proto si z nedaleké farmy vypůjčí dva koně a zatímco Semir s Flentzmannem jedou na takřka závodním koni, Ben se musí spokojit s malým poníkem:


Ben se hned ptá: Proč zrovna já musím dostat poníka???
Semir to okomentuje trefnými slovy: Máte stejnej účes...

myfavouritekobra11.blog
Pro lepší porovnání Benova účesu a hřívy jeho poníka přidávám tuto povedenou fotku:-))

Hektický týden...

15. října 2010 v 18:40 | Danna |  Webmiss
myfavouritekobra11.blog
Myslím, že nadpis je vše říkající... chtěla bych se Vám moc omluvit, že jsem na tento týden nestihla nic přednastavit, ale se začátkem školy mám, asi jako každý školou povinný, napilno. Moc mě to mrzí, takže to jdu nyní napravit a doufám, že na tento následující týden už budu mít články opět předpřipravené.
Děkuji za pochopení.

Danna