Září 2010

Životopis - Oliver Pocher (Oliver Sturm)

16. září 2010 v 14:59 | Danna |  Oliver Pocher
myfavouritekobra11.blog
Oliver se narodil 18. 2. 1978 v německém Hannoveru, ve znamení vodnáře. U nás je známý především díky seriálu Kobra 11, v němž si zahrál roli střeštěného teoretika Sturmiho.
Zato ve své rodné zemi je jeho jméno dosti zvučné, jelikož se v šoubyznysu věnuje hned několika oblastem. Působí zde jako moderátor a komik, mohli jste ho zahlédnout například v německé verzi u nás dobře známého pořadu Chcete být milionářem? Cizí mu není ani pěvecká dráha, vydal již čtyři singly, z nichž poslední s názvem Kennst du die Stars? vyšel v roce 2008. Objevil se také i na filmovém plátně. V roce 2007 získal hlavní roli ve filmu Úplný idiot, kde ztvárnil postavu smolaře Simona Peterse. Jeho zatím nejnovější smímek se jmenuje Hanni & Nanni z roku 2010.

Zdroj: osobnosti.cz, fdb.cz

Oliver Sturm (Oliver Pocher)

16. září 2010 v 14:59 | Danna |  Postavy - Vedlejší
Postava: Oliver Sturm zvaný Sturmi
Hraje: Oliver Pocher
Role: tvůrce konspiračních teorií
Působnost: pilotní film Na konci světa (14. série), pilotní film Atentát (15. série), pilotní film 72 hodin strachu (16. série) - pilotní film Anděl smrti (17. série)
Charakteristika: S tímhle trochu praštěným teoretikem jsme se poprvé setkali v pilotním filmu 14. série Na konci světa, kde mu na jeho webové stránky zaslal jeden z jeho osvícenců, jak pojmenoval skupinu svých přívrženců, video které naráželo na farmaceutický skandál. Po stopách této záhady se společně se Sturmim vydali i Semir s Benem. To odstartovalo sled nebezpečných událostí a všem šlo vzápětí o život.
Svou roli sehrál i v pilotním filmu 15. série, kde pro změnu pomáhal Semirovi dostat ze spárů nebezpečných padouchů školní autobus a parťáka Bena.
Sturmiho lze charakterizovat jako smolaře, který se hrabe ve starých záhadách a doufá, že objeví svého sólokapra. Místo toho však sklízí jen výsměch všech kolem sebe. Když se však kolegové jeho vinou dostanou do nesnází, je odhodlaný jim pomoci. Co na tom, že na co sáhne promění v katastrofu...
Bohužel ani Sturmiho neminul v seriálu smutný konec - byl zabit na počátku 17. série, konkrétně v pilotním filmu s názvem Anděl smrti.

Photoshoot č.1 - Semir & Andre

16. září 2010 v 12:18 | Danna |  Shoty, promo fotky...
Je tady další photoshoot s hlavními hrdiny Kobry 11. Tentokrát je to už poněkud starší dvojka seriálu, a sice Semir Gerkhan a Andre Fux. S těmito parťáky jsme se setkávali po dobu 2. a 3. série společně se šéfovou Katharinou Lamprecht a sekretářkou Reginou Christmann.

myfavouritekobra11.blog

Fotky - pilotní film Město v ohrožení 12. série

15. září 2010 v 16:39 | Danna |  Fotky - Pilotní filmy
Objevila jsem další fotky k pilotnímu filmu 12. série Město v ohrožení. Myslím, že není třeba připomínat děj, jelikož název filmu je všeříkající...

myfavouritekobra11.blog

Hlášky - epizoda Panter 14. série /č.2

15. září 2010 v 16:39 | Danna |  Kobra 11 - Hlášky
Kontext: Z místního muzea byla ukradena jedna soška. Ben přinesl dlouhý seznam možných pachatelů a ten laskavě předal Hottemu s Dieterem, kteří neskrývali své nadšení...:


Ben: Kluci buďte tak hodní a projeďte jména tady v diáři, třeba je mezi nima i ten tajemnej zájemce o koupi.
Dieter: Co??? Všechny???
Ben: Né Dietere, jen za posledních deset let.
Hotte: Ale né Bene...

Erdogan Atalay, Will Herren a dostihy!

12. září 2010 v 13:31 | Danna |  Erdogan Atalay
myfavouritekobra11.blog
Erdogan Atalay nefandí jen rychlým vozům, nýbrž i závodním koním! Přesně 1. května letošního roku jste ho totiž mohli zastihnout na dostihové dráze v německém Gelsenkirchenu. Tady ho potkal i William Herren, zřejmě známý televizní reportér.
Erdy pobýval v jedné restauraci a pozorně sledoval závody na velkých obrazovkách, když v tom na něj narazil právě Will. Ten ho okamžitě poznal a dali se do řeči. Jak můžete vidět na fotkách, oběma nechyběla dobrá nálada ani úsměv na tváři.
Na krátké video z této akce se můžete podívat zde.

Grafika od Tiny11 za soutěže 2!

12. září 2010 v 13:30 | Danna |  Grafika - Od Vás
Musím sem hned přidat další ikonky od Tiny11 samozřejmě za zúčastnění se soutěže u ní na blogu. Tentokrát jsou s mým nejoblíbenějším hrdinou z Kobry 11, nikým jiným než vrchním komisařem Semirem Gerkhanem.
Mám z nich opravdu radost, děkuji:-)

by Tina11:

myfavouritekobra11.blog

myfavouritekobra11.blog
myfavouritekobra11.blog
kobrackarodina.blog.cz

Trailery k epizodám 15. série /č.1

12. září 2010 v 13:30 | Danna |  Videa - Trailery
Jak víte, televize RTL začala od 2. září vysílat novou, již 15. sérii Kobry 11. Odstartoval ji jak už bývá zvykem pilotní film Der Anschlag (Atentát), k tomu už jsem sem trailer dávala, pokud si pamatujete.
Proto jsem se rozhodla přidat upoutávky i k dalším dvěma epizodám z této série.

Tady je máte:

čtvrtek 8. 9. 2010, epizoda Das leben unes freundes


myfavouritekobra11.blog

čtvrtek 16.9.2010, epizoda Der Prüfer


myfavouritekobra11.blog

V blízké době se můžete těšit na nějaké fotky z těchto epizod.

Video: Semir a Jan

11. září 2010 v 15:28 | Danna |  Videa - Hudební
myfavouritekobra11.blog

Opět vám přináším nějaké hudební video z Kobry 11. Tentokrát v něm uvidíte parťáky Semira Gerkhana a Jana Richtera. Jsou zde povedené úryvky, které pocházejí z pilotních filmů Křest ohněm (7. série) a Na věky věků (8. série).
Video je také obohaceno špičkovou skladbou od kapely Nightwisch, která k ději doslova sedne. Tak se určitě koukněte.
Ještě musím dodat, že video má na svědomí Gogo, jeden z mých spřátelených blogů, který už má s tvorbou videí nějaké zkušenosti. Můžete si tam prohlédnout i další jeho videa. Přeji Vám pěknou podívanou!

Kobra 11 ovládla televizní obrazovky!!!

10. září 2010 v 18:04 | Danna |  Kobra 11 - Novinky
myfavouritekobra11.blog

Ano je to tak! Příběhy našich hrdinů z dálniční policie doslova zasypaly televizní obrazovky. U nás totiž tento seriál můžeme sledovat hned na dvou stanich - na Nově každé všední odpoledne od 15:05 běží 5. série, na kanálu Nova cinema poběží od této neděle zřejmě každý víkend dvě epizody 12. série za sebou a to od 17:35 do 19:30 hodin.
To není ještě zdaleka všechno! I slovenští diváci si mohou konečně vychutnat 13. sérii Kobry 11 ve svém jazyce. Vysílá se každé všední odpoledne  v čase 14:55 až 16:00 na tv Markíza
V neposlední řadě i německá stanice RTL svým divákům podává již 15. pokračování veleúspěné série a sice od 2. září každý čvrtek od 20:15 hodin.

Tak to byl takový "malý" televizní přehled toho, kde všude můžete v současnosti na Kobru 11 narazit. Já myslím, že je toho opravdu hodně a snad každý fanoušek tohoto úžasného seriálu si přijde na své. Co myslíte???

Foto zdroj: osobnosti.cz

Diplomy za soutěže od Tíny 11!

10. září 2010 v 18:04 | Danna |  Moje diplomy
Již před časem jsem od Sb Tiny11 získala za správné odpovědi v soutěžích tyto krásné diplomy. Nyní myslím, že nastal čas je sem dát nebo bych na to zapomněla úplně. Takže tady jsou...

by Tina11:

myfavouritekobra11.blog

Anketa č.16

7. září 2010 v 18:44 | Danna |  Ankety
myfavouritekobra11.blog

Mám tu pro Vás opět anketu. Dnes se bude týkat pouze jedné osoby, dotyčný si zahrál už ve dvou posledních pilotních filmech Kobry 11. Nyní už je vám asi naprosto jasné koho mám na mysli... Ano je to náš známý tvůrce konspiračních teorií, střeštěný Sturmi, kterého si zahrál Oliver Pocher. Jak už jsem tady několikrát psala, v seriálu mě moc zaujal a proto, bych ráda znala i Váš názor na něj. Tak hlasujte, budu samozřejmě ráda i za komentář.


Foto zdroj: vyfocené z videa na youtube.com


13. SB

6. září 2010 v 20:16 | Danna |  Diplomy za spřátelení

myfavouritekobra11.blog
Jsem moc potěšená, že Vám mohu představit další svou novou úžasnou spřátelenou stránku! Jedná se o blog, který se také věnuje jak jinak než Kobře 11, ale také např. CSI a seriálu Dva a půl chlapa nebo 24 hodin. Můžete tam nahlédnout zde. Jsem ráda, že jsem našla dalšího velkého fandu seriálu Alarm für cobra 11 a vrchního komisaře Semira Gerkhana - on je totiž (jak už mnozí víte:-)) také můj největší favorit z Kobry 11 a navíc majitel blogu dělá úžasná videa s Kobrou 11 na které jsem tu už několikrát dávala odkaz - jsou fakt povedené.
A nakonec něco malého pro mé nové SB - avatar se Semirem Gerkhanem alias Erdoganem Atalayem.

Foto - Erdy, Chris a cobra 11

6. září 2010 v 19:35 | Danna |  Fotky - Společné akce
myfavouritekobra11.blog

Objevila jsem jedno zajímavé foto hrdinů z Kobry 11. Konkretně dvou hlavních protagonistů, Erdogana Atalaye a Christiana Olivera, tedy parťácké dvojky 7. až 8. série. Jak jste si určitě stačili všimnout společnost jim dělá i originální spz s logem seriálu "COBRA11", kterou navíc ještě obohatili svými autogramy. Ostatně jak můžete vidět Erdy s Chrisem měli plné ruce práce a podepsali snad všechno na co se dalo psát:-))
Soudím, že fotka vznikla nejspíše na nějakém z ročníků Fantreffen alias tradičního každoročního setkání fanoušků této slavné série.


Foto zdroj: lindaaa.blog.cz

Photoshoot č.9 - Erdogan Atalay

5. září 2010 v 14:06 | Danna |  Erdogan Atalay
Přináším další photoshoot s Erdoganem, tentokrát ovšem v černobílých barvách...

myfavouritekobra11.blog
myfavouritekobra11.blog

Foto zdroj: vyfocené z videa na youtube.com

Hlášky - epizoda Znepřátelení bratři 5. série /č.1

5. září 2010 v 14:06 | Danna |  Kobra 11 - Hlášky
Kontext: Na jistém staveništi blízko dálnice dojde k výtržnostem. Jeho majitel má věci zcela jasno a podezřívá z rozbití staveniště svého bratra, se kterým už dlouho nekomunikuje, ten má ale na dobu činu alibi:


Semir: Trochu fádní ta procházka v šest ráno...
Tom: Proč? Jeho žena mu to potvrdila, ale určitě bych si vymyslel něco lepšího kdybych něco provedl.
Semir: Ty možná, protože jsi liška mazaná... A jeho žena? Zřejmě ho jenom kreje.
Tom: Já bych to do něj neřek...
Semir: A proč ne, má svýho bráchy až po krk.
Tom: Takový věci se stávaj, příbuzný si nemůžeš vybírat.
Semir: Parťáky taky ne...

Fotky - pilotní film Atentát 15. série

3. září 2010 v 13:01 | Danna |  Fotky - Pilotní filmy
Zřejmě vám nikomu neuniklo, že včera na obrazovkách televize RTL začala zbrusu nová již 15. série Kobry 11. Odstartoval ji pilotní film s názvem Atentát. Takže pokud patříte mezi ty šťastlivce a viděli jste to, tak vám tiše závidím. No, a vás, kdo jste takové štěstí neměli snad potěší upoutávka k filmu a pár fotek z ní...
Upoutávku najdete zde.


Photoshoot č.1 - Semir & Ben

2. září 2010 v 14:49 | Danna |  Shoty, promo fotky...
Jak jste si zajisté všimli, přidala jsem do galerie novou rubriku a sice promo fotky a photoshooty seriálových parťáků. Jako první příspěvek přidávám velmi vydařená fota Semira a Bena v obleku, které určitě všichni dobře znáte...

myfavouritekobra11.blog
myfavouritekobra11.blog

Hlášky - epizoda Zlý sen 5. série /č.1

2. září 2010 v 14:49 | Danna |  Kobra 11 - Hlášky
Kontext: Tom byl obviněn ze zastřelení jednoho muže a je až do vyšetření celého případu odvolán ze služby. A tak společně se Semirem vzpomínají na staré časy...:


Tom: No bejvalej parťáku, byly to krásný časy...
Semir: Jo, byla to krásná doba... Budu muset jezdit s Herzbergerem, sežere mi všechny svačiny a při každým druhým nočním pozorování mi usne...!