Září 2010

16. série na jaře roku 2011!!!

30. září 2010 v 8:44 | Danna |  Kobra 11 - Novinky
myfavouritekobra11.blog
Ano je to tak! Začátkem roku 2011 by měla německá televize RTL vysílat v pořadí 16. sérii seriálu Alarm für cobra 11! Podle všeho nebude chybět pilotní film, který jak už bývá zvykem celou sérii odstartuje. V hlavních rolích opět uvidíme ostřílenou dvojku Erdogana Atalaye a Toma Becka. V dalších rolích se představí například Marco Girnth, manžel herečky Katji Woywood.
Já myslím, že je to skvělá zpráva, že se K11 i po takových letech stále natáčí, vždyť letos v březnu oslaví tento
jedinečný seriál již 15 let od svého vzniku.
Nevím jak vy, ale já si troufám říct, že neztrácí své kouzlo ani po takové době a pevně doufám, že nás čeká ještě hodně nových dobrodružství...

Info zdroj: cobra11-fanpage.de, gogokobra11.blog.cz
Foto zdroj: fdb.cz

Trailery k epizodám 15. série /č.2

29. září 2010 v 8:44 | Danna |  Videa - Trailery
Jsou na světě trailery k dalším dvěma epizodám 15. série! Tak jistě pochopíte, že zde nesmí chybět.

čtvrtek 23.9. 2010, epizoda Die letzte tag


myfavouritekobra11.blog

čtvrtek 30.9. 2010, epizoda Turbo & Tacho


myfavouritekobra11.blog

Opět se můžete těšit na fotky z obou epizod.

Soutěž - Fotka listopad 2010!

28. září 2010 v 12:56 | Danna |  Foto měsíce
myfavouritekobra11.blog
Vítězná fotka říjen 2010
Měsíc nám sice ještě neskončil, ale jelikož dnes odjíždím tak tu bude nová soutěž o foto měsíce o pár dní dříve. Doufám, že se zúčastníte. Také jsem trochu přehodnotila své plány a na každý den připravila nějaký ten článek, proto se zde určitě zastavte a pokud budete chtít zanechte i komentář, budu ráda. Co dodat? Podzim už je v plném proudu a tak nám nezbývá nic jiného než opět vytáhnout čepice a šály a vyrazit do ulic. Tak jen doufám, že podzim a nadcházející zimu všichni přečkáme ve zdraví. S přáním pěkných dní, Danna.

Opět je to tady...

27. září 2010 v 19:05 | Danna |  Webmiss

Asi víte co mám na mysli, opět se musím vrhnout do studia a tentokrát to bude opravdu hodně hodně náročné myslím. Tudíž nevím jak to tady budu stíhat a kolik mi zbyde času na blog. Přes týden nebudu doma a na internet se nedostanu tak jediné řešení je, jak tušíte články přednastavovat, což se mi nyní nepovedlo. Z předchozích řádků je vám už jasné, že své spřátelené blogy stihnu navštěvovat pouze ty dny, které budu doma, tedy o víkendu tak snad mi prominou. Netroufám si říci jak to tu dál zvládnu, no uvidíme...
Mějte se krásně a děkuji za pochopení. Danna.
myfavouritekobra11.blog


(avatar by Liden)

Trailer k filmu Maximum speed

24. září 2010 v 14:23 | Danna |  Erdogan Atalay
myfavouritekobra11.blog

Myslím, že asi znáte film Maximum speed (u nás pod názvem Smrt in-line), ve kterém si Erdogan Atalay zahrál poslíčka na kolečkových bruslích Marcuse Schneidera. Mimo něj je zde k vidění i herečka Astrid Ann Marie Pollmann jeho dlouholetá, dnes již bohužel bývalá partnerka.
Proč vám to tady vlastně všechno píši? Objevila jsem totiž poutavý trailer právě k tomuto filmu a určitě doporučuji zhlédnout!
Bližší informace k filmu naleznete zde.

Foto zdroj: vyfocené z videa na youtube.com

Hlášky - epizoda Operace Gemini 14. série/ č.2

24. září 2010 v 14:23 | Danna |  Kobra 11 - Hlášky
Kontext: Semir s Benem spěchají k soudu a tak nepozorný Ben zaparkuje hned na prvním místě, které uvidí, ale má to háček:


Semir: Hele, tohle je parkoviště pro postižený!
Ben: A sakra. a odjíždí z místa
Semir: To nic,  počkej střelím tě do nohy...
Ben: Né díky, radši objedu ještě jedno kolo.

Fotky - epizoda Zkoušející 15. série

23. září 2010 v 16:54 | Danna |  Fotky - Epizody
Jsou tady další fotky z 15. série, tentokrát je na řadě epizoda Zkoušející (Der Prüfer). Tady je máte...
Trailer k epizodě zde.


Fotky - epizoda Pro život přítele 15. série

23. září 2010 v 16:20 | Danna |  Fotky - Epizody
Jak jsem slíbila přináším fotky z epizody 15. série s názvem Pro život přítele (Fur das leben enes freundes). Trailer najdete zde.


44. narozeníny

23. září 2010 v 15:34 | Danna |  Erdogan Atalay
myfavouritekobra11.blog

Všichni asi víte, že včera uplynulo přesně 44. let od doby co se v Hannoveru narodil Erdogan Atalay. Jelikož právě on patří k mým nejoblíbenějším hercům, tak jistě chápete že stejně jako minulý rok to sem nesmím opomenout napsat. Erdogan je podle mého názoru herec s neuvěřitelným charismatem a smyslem pro humor. Myslím, že jeho osobnost je jednou z hlavních příčin obrovského úspěchu seriálu Alarm für cobra 11. Samozřejmě přeji hodně životních úspěchů a mnoho štěstí do dalších let....

Foto zdroj: osobnosti.cz

Photoshoot č.1 - Semir, Tom & Tým 2

21. září 2010 v 13:18 | Danna |  Shoty, promo fotky...
Je tu další Photoshoot! Tentokrát je tam o něco více protagonistů než byste možná očekávali, jelikož vedle Semira a Toma vidíte ještě Susannu von Landitz a Franka Trabera, tedy hrdiny Týmu 2.

myfavouritekobra11.blog

Tom Beck ve filmu Holky to chtěj taky 2

19. září 2010 v 14:02 | Danna |  Tom Beck
myfavouritekobra11.blog

Všichni asi dobře víte, že Tom Beck se objevuje mimo Kobry 11 především v romantických filmech od Rosamunde Pilcher nebo Ingy Lindström.
Možná vám ale uteklo, že si zahrál také ve druhém pokračování známé teenagerovské komedie s názvem Holky to chtěj taky. Na scénu v níž Tom vystupuje se můžete podívat - zde.
A ještě pár fotek....

Fotky - Semir & Andrea (Bratrská láska)

18. září 2010 v 18:53 | Danna |  Fotky - Epizody

Připravila jsem několik fotek Semira a Andrey z videa. Jsou z epizody jménem Bratrská láska z 14. série. Kdo jste viděli, určitě víte o co zde šlo. Tak tedy jenom ve zkratce, Andrea pracuje jako kurátorka v resocializačním centru pro mládež. Jeden z jejích svěřenců Dennis je na dobré cestě stát se lepším člověkem a čeká ho i pracovní pohovor. Vše se však zvrtne ve chvíli, kdy je jeho bratr Jimmy zastřelen. Dennis je nucen vrátit se do své minulosti a vypátrat ty, kteří mají jeho bratra na svědomí...
Mimo tohoto případu je Semirovou hlavní starostí dostat se na fotbalový zápas. O jeho plánech však jeho manželka Andrea ještě neví a tak jí to musí nějak opatrně sdělit a proto nasadí svůj osvěčený neodolatelný pohled... více už tyto fotky.
(Tyto fotky jem vyfotila z videa na youtube, proto prosím při kopírování uvádějte zdroj, děkuji).


Photoshoot č.9 - Martina Hill

18. září 2010 v 17:20 | Danna |  Martina Hill
Našla jsem opravdu krásný shoot s Martinou pocházející z ledna roku 2009. Musím říci, že jak outfit tak i sestřih je opravdu úžasný!

myfavouritekobra11.blog
myfavouritekobra11.blog

Avatary č.1

18. září 2010 v 17:03 | Danna |  Grafika - Moje
Mám tu pro Vás první sadu avatarů, které jsem vytvořila a už jste je na blogu zajisté viděli umístěné v nějakém tom článku.  Nyní je přidávám i do grafiky, aby byly všechny pěkně pohromadě:-)

myfavouritekobra11.blog
myfavouritekobra11.blog
myfavouritekobra11.blog
myfavouritekobra11.blog
(Jedná se o vlastní tvorbu - proto prosím nekopírovat, děkuji.)

Hlášky - epizoda Bratrská láska 14. série/ č.2

18. září 2010 v 16:35 | Danna |  Kobra 11 - Hlášky
Kontext: Semir s Benem právě řeší zapeklitý případ, který vypadá na válku vyhazovačů. Když je jeden z nich zastřelen, opatří si seznam lidí, kteří by v tom mohli mít prsty. Šéfová chce vědět jak s vyšetřováním pokročili a vidět zmíněný seznam možných pachatelů, ale Ben jí místo něho omylem podá lístek se sázkami na večerní fotbalový zápas...:


Semir k Benovi: Ta jména...
Ben se rozpačitě přehrabuje v kapsách své bundy: Aha, jo ta... moment tady je mám.... Prosím.
Šéfová bere do ruky seznam: Bayern-Kolín, Bonrath 1:1???
Semir: Ale né, to je něco jinýho...
Benovi se podaří najít ten správný seznam: Tady. Susanna prověřila ta jména v počítači.
Šéfová uvidí na stole lístky na zápas: Mohli jste se mě zeptat, jestli nechci jít taky.
Ben: Teda... My jsme si mysleli, že Vy na fotbal moc nejste...
Semir: Fotbal není nic pro holky ne?
Šéfová: My holky, jsme obhajovaly titul mistryně světa ve finále proti Brazílii!

Design č.27

18. září 2010 v 15:25 | Danna |  Designy
myfavouritekobra11.blog
Název: Oliver Pocher
Od: 18. 9. 2010
Do: 9. 10. 2010
Charakteristika: Tááák jelikož aktuální dess tu už byl dlouho a blog už bažil po změně a tento týden jsem sem přidala nového herce/postavu - Olivera Pochera tedy seriálového ztřeštěnce Olivera Sturma, tak nový dess nemůže být s nikým jiným. Minulé designy byly hodně akční, takže to chtělo nyní zase trochu odlehčit a to myslím s fotkou Oliho jde dost dobře:-) Jinak barvy jsou už chladnějšího rázu, poněvadž tomu už i počasí odpovídá, konkrétně jsem tedy zvolila studenou světlou a tmavší modrou, doplněnou klasikou - černou. Tak snad se Vám design líbí, já jsem s ním moc spokojená, omlouvám se těm návštěvníkům, kteří Olivera nemají zrovna moc v lásce, ale prostě nový design musel být s ním:-)
Design by: Danna (webmiss)
Použité fotky zdroj: sodahead.com, poplexikon.com, brush - pajasekacka.blog.cz

Video - Tom & Elena

17. září 2010 v 20:33 | Danna |  Videa - Hudební
myfavouritekobra11.blog

Ano, videí se Semirem a Andy tu bylo už poměrně hodně. Nyní mám, ale pro vás něco trochu jiného v tomto romanticky laděném videu, které jsem náhodou objevila vystupuje jiný  pár z Kobry 11, a sice Tom Kranich a jeho láska Elena kvůli jejíž smrti se rozhodl opustit dálniční policii.
Uvidíte zde úryvky z obou epizod seriálu, ve kterých se Elena objevila, tedy Stíny minulosti a Rozloučení. Ve videu zní i krásná skladba Ti vorrei rivivere, kterou nazpíval Eros Ramazzotti, tak se nezapomeňte podívat! 

Foto zdroj: fdb.cz

Oliver Pocher a jeho píseň pro MS ve fotbale 2010!

17. září 2010 v 19:54 | Danna |  Oliver Pocher
myfavouritekobra11.blog

O Oliverovi už asi víte, že jeho parketou není pouze humor a herectví, ale také zpěv. V Německu si díky svému osobitému vystupování vysloužil i vlastní pořad s názvem "Oliver Pocher Show" a právě v jedné z jeho částí předvedl i svůj song zřejmě k příležitosti letošního fotbalového mistrovství. Oli už v minulosti vydal několik svých singlů, takže to pro něj nebyla žádná novinka a vrhl se do toho opravdu s nasazením. A jak mu to šlo? Na to se podívejte v tomto povedeném videu - zde. Těším se jak jinak než na Vaše komentáře.

myfavouritekobra11.blog

Oliver - Film ball 2008

17. září 2010 v 18:50 | Danna |  Oliver Pocher
Přesně 19. ledna roku 2008 se konal v německém Mnichově filmový bál aneb The German film ball. Na místo konání do luxusního hotelu Bayerischer dorazil i komik Oliver Pocher. A nebyl sám, doprovodila ho totiž jeho přítelkyně Monica Ivancan. Musím říct, že Oli tentokrát vypadal jako pravý gentleman, nevynechal klasický černý oblek ani motýlka!

myfavouritekobra11.blog
Oliver Pocher...
myfavouritekobra11.blog
...a jeho láska Monica Ivancan

Zdroj: zimbio.com

Nový přírůstek na blogu!

16. září 2010 v 15:00 | Danna |  Novinky na blogu

myfavouritekobra11.blog
Mám pro Vás novinku a doufám, že z ní budete nadšeni stejně jako já:-). Už o tom uvažuji delší dobu a rozhodla jsem se tedy, že do rozcestníku Herci přidám Olivera Pochera neboli seriálového Olivera Sturma! Nedávno jsem sem dala anketu (zde), která se týkala právě jeho, chtěla jsem zjistit jaký máte na něj názor a když odpověď byla buď, že ho máte rádi, nebo že Vám nevadí, nebylo co řešit. Mám z toho velkou radost, protože jsem si ho v seriálu coby bláznivého Sturmiho opravdu oblíbila (mohli jsme ho vidět v pilotním filmu 14. série Na konci světa a nyní i v nejnovějším pilotním filmu 15. série Atentát).
Takže přibývá jak už jsem říkala jeho ikonka do rozcestníku herci - zde, a postava do rozcestníku vedlejších postav - zde, tím pádem očekávajte novinky, fotky a články o tomto novém obyvateli blogu:-)
Ještě jen dodám, že když už jsem přidávala Olivera do rozcestníku Herci, tak jsem trochu pozměnila jeho vzhled a seřadila herce podle toho jak seriálem prošli, nikoliv už tedy podle abecedního pořadí křestních jmen, tak si je stejně všichni nejlépe pamatujeme.
Těším se na Vaše ať kladné či záporné ohlasy.
Danna
(Avatar by Liden)