Červen 2010

Video - Gedeon jako páníček Rexe...

30. června 2010 v 15:21 | Danna |  Gedeon Burkhard
myfavouritekobra11.blog
Pátrala jsem po nějakém pěkném videu s Gedeonem v roli vrchního komisaře Crise Rittera což se bohužel nezdařilo... Ale místo toho jsem pro Vás našla opravdu poutavé video, kde Gedeona také najdete. Ne, však jako Crise z K11, nýbrž jako Alexe Brandtnera z dalšího poulárního německého seriálu Komisař Rex. Jak víte, tak tady nedělá Gedeonovi parťáka neohrožený Semir, ale čtyřnohý vlčák Rex.
Myslím, že Gedeona si v této roli oblíbilo spousta příznivců tohoto seriálu a tak doufám, že právě je, ale i ostatní  toto video potěší... Jsou zde opravdu pěkné scény a navíc video doprovází i klidná hudba od skupiny Evanescence.
Tak si dopřejte chvíli letní relaxace a pustťe si to...Foto zdroj: vyfocené z videa na youtube.com

Gedeon - The Bourne ultimatum premiere

30. června 2010 v 14:30 | Danna |  Gedeon Burkhard

myfavouritekobra11.blog

Objevila jsem úžasné fotky Gedeona z berlínské premiéry amerického filmu Bourneovo ultimátum. Na tom by ovšem nebylo až tak nic divného, jelikož se Gedeon zúčastňuje různých premiér po celém světě, a tak jste ho mohli potkat například i na preméře Bondovky Quantum of Solace. Jenže právě na Bourneova  ultimata se Gedeon rozhodl vzít i svou maminku, která mu zde dělala doprovod. A tak všechny okolní herečky měly protentokrát smůlu, protože místo po jeho boku bylo už zaplněné.
 Ale Gedeonovi to nijak obzvlášť nevadilo, jelikož si on i jeho mamka premiéru filmu pořádně užívali a po celou dobu rozdávali fotografům a všem návštěvníkům jen samé úsměvy. Což je vidět na těchto vydařených  fotkách.
Tato premiéra se uskutečnila 21. srpna roku 2007 v berlínském kině Cinestar.
Pokud vím, tak Gedeon sám v tomto filmu nehraje. Ale moli jste zde vidět například Matta Damona nebo Julii Stiles v hlavních rolích.
Film Bourneovo ultimatum je posledním dílem trilogie, jelikož mu předcházeli ještě další dva na sebe navazující filmy, 
a sice Agent bez minulosti (2002) a Bourneův mýtus (2004).
Ještě musím dodat, že Gedeon vypadal neodolatelně, někomu by se asi mohlo zdát, že rifle jsou k této příležitosti neformální... ale myslím, že černé sako dodalo celému outfitu šmrnc a ve spojení s Geodeonovým úsměvem z toho vznikla prostě skvělá kombinace.

Semir & Andrea jak je neznáme...

29. června 2010 v 16:08 | Danna |  Ostatní
Teda tak tohle tu ještě nebylo! Našla jsem na youtube.com naprosto originální videa se Semirem a Andy... tedy spíše s jejich tvářemi. Abych to upřesnila zkrátka jsou to animovaná videa, s tvářemi této zamilované dvojice z Kobry 11. A tak se v tomto podání můžete podívat například na to jak Semir společně s Andy tančí tango nebo na krátký příběh Romea a Julie v tomto případě Semira a Andrey v této slavné tragédii Williama Shakespeara....
Ještě jsem udělala pár fotek na ukázku...

myfavouritekobra11.blogSemir a Andrea...
myfavouritekobra11.blog
...v rytmu Tanga
myfavouritekobra11.blog
Slavná tragédie...
myfavouritekobra11.blog
...v podání Semira a Andrey

Musím říct, že mě tato videa opravdu pobavila... Za tu docela dlouhou dobu co mám tento blog a tudíž hledám různé informace a zajímavosti týkající se seriálu Alarm für cobra 11 jsem se s ničím podobným nesetkala a proto, děkuji autorovi, který se rozhodl do těchto krátkých scének dát právě tváře hrdinů tohoto seriálu... No, já nebudu dále zdržovat a řečnit podívejte se sami: Semir a Andrea - Tango, Semir a Andrea - Romeo a Julie. Určitě si to pusťte stojí to za to!
Jsem zvědavá na Vaše komentáře a reakce:-))


Foto zdroj: vyfocené z videa na youtube.com

Video - Opět sešrotované bmw....

29. června 2010 v 14:39 | Danna |  Videa - Ze seriálu
myfavouritekobra11.blog
myfavouritekobra11.blog

Tak  jsem pátrala na youtube.com po něčem novém okolo K11... a narazila jsem na bezvadnou scénu z jedné z nejnovějších epizod s názvem Chaoten im sondereinsatz, kterou jste zatím mohli vidět pouze na obrazovkách televize RTL. Ale k té scéně, dvě auta jedou zběsile po dálnici... následně dojde k výbuchu... mezi tím si Semir s Benem v klidu vychutnávají ranní kávu... když v tom jedno z aut  narazí přímo... no, podívejte se sami...Foto zdroj: vyfocené z videa na youtube.com

Fotky - Aida Gerkhan (Město v ohrožení)

29. června 2010 v 13:46 | Danna |  Fotky - Pilotní filmy
myfavouritekobra11.blog
Pilotní film Město v ohrožení k 12. sérii patří k mým oblíbeným. Jde tam o velmi napínavý děj, který je možná až příliš katastrofální - zničení celého města. Ale i přesto mám tento film ráda asi také proto, že zde můžeme opět nahlédnout do života Semirovy rodiny a také se tu setkáváme i s dcerou Crise Rittera, Katrin a vůbec celý ten film je podle mě povedený.
No, nicméně tu nemá cenu rozepisovat dál celý příběh tohoto filmu, jelikož ho asi všichni dobře znáte...
Takže jsem pro Vás připravila několik fotek malé Aidy, které pocházejí právě z  tohoto filmu a musím říct, že se mi opravdu povedly.
Můžete tu vidět Aidu jako maličkaté dítě, ale jak víte tak Kobra 11 má už celých 15 sérií, další se již natáčí a tak už nám Aida trochu povyrostla a navíc už má i dalšího sourozence, protože se Semirovi a Andy narodila další dcera v epizodě s názvem Koma, 15. série.
Uvidíme třeba se nám postupem času rodina Gerkhanových rozroste ještě o dalšího potomka a jak by řekl Semir: "Tentokrát to bude určitě kluk".

Tom Beck v seriálu Pobřežní stráž!

28. června 2010 v 15:50 | Danna |  Tom Beck
Myslíte si, že herec Tom Beck může se svou vizáží hrát pouze romantické hrdiny ve filmech typu Rosamunde Pilcher? Tak to je omyl! Objevila jsem totiž na youtube.com útržek z jedné z epizod německého seriálu Pobřežní stráž s názvem In der Höhle des Löwen, volně přeloženo Ve lví jámě. A právě tady si Tom proti  všem očekáváním nezahrál romantického snílka, nýbrž pěkného padoucha!
Zajímavostí je také to, že v tomto seriálu  hraje jednu z hlavních rolí Katja Woywood, kterou vídáme v K11 coby šéfovou Kim Krüger nebo herečka Jasmin Gerat. Ta se v Kobře objevila v menších rolích.

myfavouritekobra11.blog

Tom Beck v obležení krásek...

28. června 2010 v 12:34 | Danna |  Tom Beck
myfavouritekobra11.blog
Tom Beck je zkrátka pro dámy v okolí neodolatelný...
Podařilo se mi najít dost povedené fotky Toma Becka, které zřejmě pocházejí z nějaké párty.
Jak je vidět tak Tom stejně jako seriálový Ben, dostál své role lamače dívčích srdcí, jelikož ani tady neunikla jeho přítomnost pozornosti nejedné krásné herečky. O čemž se můžete sami přesvědčit na těchto fotkách...
A není se čemu divit, protože Tom vypadal opravdu úžasně, dokázal spojit eleganci černého saka a košile s ležérním stylem oblékání, viz. rifle.

Na tomto snímku můžete Toma vidět - zleva s herečkami: Muriel Baumeister, Amirou Saleh a Katalin von Wrede...

Fotky - Kim Krüger (Okno)

27. června 2010 v 15:38 | Danna |  Fotky - Epizody
myfavouritekobra11.blog
Tyto fotky pocházejí z epizody Okno ze 13. série, je to vůbec první epizoda kdy se v seriálu objevuje nová šarmantní šéfová Kim Krüger a hned má plné ruce práce a to nejen s případem, ale i se svými nekonvenčními podřízenými Semirem a Benem...

Hlášky - pilotní film Na konci světa 14. série/ č.2

27. června 2010 v 15:38 | Danna |  Kobra 11 - Hlášky
Kontext: Naši parťáci - Semir s Benem se o dovolené rozhodli jít si zašplhat na skály. Když už jsou téměř nahoře, rozhodne se Semir prozradit Benovi jednu novinku:

Ben: To je výhled co? Občas to chce vypadnout do přírody...
Semir: Mně je na dálnici docela dobře...
V tom Semira něco štípne: Štípou bestie...!
Semir pokračuje: Tohle bude na delší dobu náš poslední pánský víkend...
Ben: Ale jdi, jen protože tě štípnul komár???
Semir: Co ti teď řeknu zůstane jen mezi náma, to mi musíš slíbit... ne, to mi musíš odpřísáhnout...
Ben: Tak jo... Zkusím hádat, chceš shodit vousy?
Semir: Ne, Andrea je těhotná... Budu zase táta!
Ben: To je super, blahopřeju...!

A plácne Semira po zádech a ten málem ztratí rovnováhu...

Semir: Hele, nech si to až budeme dole, jsme 40 metrů vysoko!
Zvědavý Ben: Co to bude???
Semir: No kluk né...
Ben: No jasně, jako minule có... A aby bylo jasno kmotr budu já!

Nové uspořádání rubriky Sb...

27. června 2010 v 13:58 | Danna |  Novinky na blogu

myfavouritekobra11.blog
Dnešní novinkou na blogu je, jak je z názvu článku zřejmé, nové uspořádání rubriky spřátelených blogů. Od jejího založení to tam vypadalo pořád stejně a tak bylo třeba ji také zrenovovat:-) zdálo se mi to moc roztažené atd., takže jsem vlastně odkazy dala pod sebe ke straně a trochu si pohrála s formátováním písma, ale žádná velká změna bijící do očí, to není... prostě jen menší úprava:-) Můžete se na to podívat zde.
Jinak jsem také ještě udělala aktualizaci Sb, ale nebojte týkalo se to jen zrušených, ukončených a nečinných blogů...
Konkrétně jsem ze seznamu spřátelení vymazala: Týna/ cobra11action.blog.cz =) zrušen, Monyszek/ moniq5566.blog.cz =) ukončen, Ventilka/ kobrickaventilka.blog.cz =) od minulého léta pozastaven a aktualizován jen minimálně... Doufám, že mě chápete, ale je jasné, že skončený blog nebo zrušený si v seznamu Sb nechávat nemá smysl.
Takže mi v seznamu zbylo 10 výborných spřátelených stránek za které jsem moc ráda a kdyby měl někdo další zájem o spřátelení tak se zapište - sem.
Doufám, že se Vám nový vzhled rubriky líbí a těším se na Vaše komentáře.

Danna

Další diplomy od mých Sb...

26. června 2010 v 22:35 | Danna |  Moje diplomy
Po dlouhé době opět přidávám další várku diplomků, které jsem dostala od svých Sb. Konkrétně Tiny11 a Katriny, oběma moc děkuji, diplomky jsou opravdu krásné...

Od Sb Tiny11:

myfavouritekobra11.blog

Fotky - epizoda Cyberstorm 14. série

25. června 2010 v 14:57 | Danna |  Fotky - Epizody
Jak jste si asi stačili všimnout, před týdnem nám skončila 14. série takže teď jsem se rozhodla vyfotit nějaké fotky z epizod 14. série, které jsme u nás ještě nemohli shlédnout. A jelikož k epizodě Koma, se tady už objevilo docela dost fotek, rozhodla jsem se tedy pro další z epizod a sice epizodu Cyberstorm.
Přesně ještě nevím o co v této epizodě poběží, ale vše se bude zřejmě točit kolem počítačů a Hartmut se nejspíše zakouká do dívky, která bude mít s tímto případem něco společného a tak budou společně prchat před nebezpečnými zločinci...
Tato epizoda, stejně jako několik dalších ze 14. série, byla k vidění pouze na RTL a my si na ni tak budeme muset ještě nějakou tu chvíli počkat. Tak snad Tyto fotky alespoň trochu ukrátí to čekání... Myslím, že se máme na co těšit.
(Tyto fotky jsem vyfotila z videa na youtube, tak prosím kopírujte se zdrojem).

Fotky - natáčení epizody Cyberstorm 14. série

25. června 2010 v 14:57 | Danna |  Fotky - Společné akce
myfavouritekobra11.blog
Přesně 11. října minulého roku ovládla německý Düsseldorf rychlá auta, honičky, přestřelky a další nebezpečné kousky...Ptáte se, co tak najednou? Asi je to všem úplně jasné v tento den zde totiž proběhlo natáčení německého akčního seriálového trháku - Alarm für cobra 11.
Natáčela se tady už 14. série seriálu, konkrétně epizoda s názvem Cyberstorm nebo-li Kybernetická bouře
A zatímco kameramani a další členové natáčecího týmu měli plné ruce práce, herci si v tomto shonu stačili na place i dobře popovídat. .
Naši seriáloví hrdinové E. Atalay a T. Beck neztráceli po celou dobu úsměv z tváře, jak je vidět na těchto povedených fotkách.

René - Fotky z interview

23. června 2010 v 7:31 | Danna |  René Steinke

myfavouritekobra11.blog
myfavouritekobra11.blog
Podařilo se mi najit na youtube.com záznam z nějakého televizního rozhovoru s Reném. Bohužel je to v němčině takže jsem tomu příliš nerozuměla, jelikož německy neumím (snad jenom pár slovíček a to ještě díky blogu - někdy se snažím něco pomocí slovníku přeložit:-)). Ale protože se tam objevovalo jméno Alarm für cobra 11 a René jak víme ztvárnil v K11 vrchního komisaře Toma Kranicha, pro mě doposud nejlepšího Semirova parťáka, tak se nám René zřejmě rozpovídal  právě o této seriálové roli. Přesto Vám nechávám zde na toto video odkaz, snad tomu někdo třeba porozumíte lépe, než já.
Zkrátka musela jsem z tohoto rozhovoru vyfotit nějaké fotky, protože to tady Renému prostě sekne, jak se můžete přesvědčit v celém článku, kde najdete více fotek.

Julia - Volle Kanne

22. června 2010 v 7:24 | Danna |  Julia Stinshoff

myfavouritekobra11.blog
Německá herečka Julia Stinshoff (pro zapomětlivce v K11 známá jako polovina Týmu 2 vrchní komisařka Susanna von Landitz) byla hostem v ranní show televize ZDF s názvem Volle Kanne, což v hodně volném překladu znamená něco jako plný hrnek.
Julia zde vedla veselou diskusi s moderátorem pořadu za popíjení ranního hrnku kávy či čaje a na stole přitom nechyběly nejrůznější "snídaňové" dobroty.
Musím uznat, že Julii toto ostříhané mikádo jak teď nosí velmi sluší...
Co dodat škoda, že už se nenatáčejí další nové epizody k Týmu 2. Dřívě jsem na Tým 2 nějak tak zanevírala, ale od té doby co mám blog a zajímám se tedy o celou Kobru, tak mám tento tým čím dál radši.
Na video kde je možno shlédnout scénu Juliiny návštěvy v tomto pořadu se můžete podívat - zde.
myfavouritekobra11.blog
Více fotek najdete v celém článku...

Video - Ben Jäger 3

21. června 2010 v 20:17 | Danna |  Videa - Hudební
myfavouritekobra11.blog
Jen tak jsem bloumala na youtube.com a podařilo se mi najít naprosto úžasné video s Benem. To by ovšem nebylo nic neobvyklého, ale zde jsou pouze sestříhané záběry z 14. série, která u nás ještě nebyla celá odvysílaná a mohli jste ji vidět tedy zatím jen na RTL. Jak už bylo řečeno jsou to záběry především a jenom s Benem a některé opravdu stojí za to!
A tak je jasné, že se o tento můj nález musím s Vámi hnedka podělit:-).


Hlášky - pilotní film Na vlastní pěst 13. série/ č.2

21. června 2010 v 20:02 | Danna |  Kobra 11 - Hlášky
Kontext: Semir se svým novým parťákem Benem, kteří se prozatím nemají moc v oblibě, musejí dát dohromady společné síly, jelikož převáží důležitého svědka k soudu, ale samozřejmě je na dálnici čeká přepadení od těch, kteří by rádi kdyby pro ně tento nepohodlný svědek navždy utichl... při přestřelce, ale dojdou Semirovi náboje...:

Semir: Potřebuju munici!
Ben hází náboje Semirovi: Gerkhaneéé...
Ty ale prolétnou Semirovi nad hlavou: Co blázníte...?!!
Ben: To neumíte chytat???
Rozčílený Semir ironicky: Mám jen metr devadesát!!!

Design č.22

20. června 2010 v 23:30 | Danna |  Designy
myfavouritekobra11.blog
Název: Die Schwarze Madonna
Od: 20. 6. 2010
Do: 9. 7. 2010
Charakteristika: Skoro už tradičně je tu po měsíci zase nový dess. Tentokrát jsem si vzala na paškál epizodu 13. série Die Swarze Madonna neboli Černá Madonna a z ní moji oblíbenou scénku, která je na samém konci epizody. No co dodat, Semir v osušce je prostě neodolatelný:-)
Barvy jsem použila - zastřenou indigově modrou, popelavou a černou, které tu myslím, ještě nebyly. Zatím se mi ještě nechtělo volit nijak zvlášť pestré barvy, protože ani venku to zatím na léto nevypadá.
Novinkou je, že je hlavní záhlaví směrováno do strany - do okrajů a nahoře už je jen takové mini záhlaví. Tak snad se líbí, těším se na Vaše komentáře...
Design by: Danna (webmiss)
Použité fotky zdroj: vyfocené z videa na youtube.com

Mark - Berlin International Film Festival 2010

20. června 2010 v 19:45 | Danna |  Mark Keller


myfavouritekobra11.blogNa začátku letošního roku konkrétně v únoru, jsme mohli vidět dnes již bývalého představitele vrchního komisaře Andreho Fuxe - herce Marka Kellera na 60. ročníku berlínského mezinárodního filmového festivalu. Mark dorazil v dobrém rozpoložení v slušivém černém obleku, který mu padnul jako ulitý...myfavouritekobra11.blog

Anketa č.14

20. června 2010 v 19:29 | Danna |  Ankety
myfavouritekobra11.blog

Myslím, že už je čas na další anketu, takže tady je... Tentokrát se stane předmětem mého zjišťování sám seriál Alarm für cobra 11. Tedy konkrétně to, co se Vám na K11 nejvíce líbí... Už nebudu řečnit vše potřebné najdete v samotné anketě:-)
Jsem jako vždy zvědavá, tak nezapomeňte hlasovat:-)