Květen 2010

Historie policejního majáčku K11

31. května 2010 v 8:44 | Danna |  Kobra 11 - Seriál
myfavouritekobra11.blog

Asi nemusím připomínat, že v Kobře 11 vévodí všemu hlavně akce a auta, no a právě k plechovým miláčkům dálniční policie také patří správný policejní majáček. A i ten má v Kobře 11 už svou historii, protože nyní se už má jeho podoba změnit potřetí...:
- první podobou byl klasický majáček, který se když bylo třeba dal na střechu - pro znázornění se můžete podívat na fotku vlevo, která pochází z epizody Falešné signály/7. série
- druhou podobou majáčku bylo světýlko uprostřed palubní desky, k jeho výměně došlo v epizodě Závod s časem/7. série, pro znázornění se můžete podívat na fotku vpravo, která ovšem pochází z epizody Na mušce/8. série
- na novou již tedy třetí podobu majáčku dálniční policie, tedy jak budeme nyní už vídat v nových sériích ve služebních autech Semira a Bena, se můžete podívat hned tady dole...
myfavouritekobra11.blog

Zdroj: cobra11-fanpage.de

Martina alias Heidi!

30. května 2010 v 11:56 | Danna |  Martina Hill
myfavouritekobra11.blog
Jednou mě moje výborné Sb Liden informovala o tom, že herečka Martina Hill (představitelka seriálové sekretářky Petry Schubert) imituje světoznámou topmodelku Heidi Klum, a tak jsem potom začala pátrat a podařilo se mi najít povedené video s Martinou, kde napodobuje Heidi - scénka je udělaná, tak jako když skutečná Heidi byla porotkyní v reality show, kterou vysílaly i u nás, myslím, že se to tu jmenovalo "hledá se topmodelka", kde Heidi dávala adeptkám pořádně zabrat svými nevybíravými komentáři. No a právě v tomto videu Martina paroduje Heidi v této situaci. Nevím jak Vám, ale mě přijde, že Martina vystihla jak look, tak i hlásek pravé Heidi dokonale... K příležitosti tohoto videa jsem samozřejmě musela udělat několik fotek:-)
=) Ještě dodám, že obě dvě krásky se posléze skutečně setkaly - bylo to v tv show o které najdete informace zde a na video z tohoto setkání se můžete podívat tady.
=) Na konec musím říct, že obě videa - jak ta parodie, tak jejich setkání, jsou velice úsměvné, takže doporučuji všem pro dobrou náladu zhlédnout:-)!
(Upozornění: článek i fotky jsou mé výroby, dala jsem si s tím velkou práci, tak prosím nekopírovat, když tak pouze s uvedením zdroje, děkuji).

Hlášky - pilotní film Křest ohněm 7. série/ č.2

30. května 2010 v 11:56 | Danna |  Kobra 11 - Hlášky
Kontext: Zdá se, že Semir společně s Janem Richterem zdárně dořešili případ padělatelů bankovek. A mohou se tak každý vrátit ke své praci - Jan na oddělení krádeží a Semir zpět na dálnici. Ale opak je pravdou náhle došlo totiž k požáru v zemské tiskárně a Semir vyráží na místo a Jan jde ihned za ním ačkoliv vlastně ještě nejsou parťáci:

Jan: Chtějí si tisknout pravý peníze!
Semir: Mají všechno... pravé barvy, pravý papír už jim chybí jen jedno...
Jan: Tiskové folie a ty jsou v zemské tiskárně.
Semir: Počkat kam se to hrnete?!
Jan: Jdu s Váma.
Semir: Prosím Vás to není nic pro začátečníky. Nechci Vás urazit jste dobrej kickboxer, prvotřídní kapsář a kašlete zvysoka na předpisy... Pojďte se mnou!!!


Soutěž - Fotka červenec 2010!

30. května 2010 v 11:55 | Danna |  Foto měsíce
myfavouritekobra11.blogVítězná fotka června
Měsíc utekl jako voda a tak je tady opět soutěž o fotku měsíce, tentokrát tedy července 2010. Fotkou června jste zvolili číslo 2, na průběh soutěže se můžete podívat zde. Já vím, že je dnes teprve třicátého, ale zítra odjíždím do školy, takže ji musím dát prostě už dnes. Takže doufám, že budete jako vždy aktivně hlasovat, aby jsme na konci měsíce měli opět vítěze:-)
Tak snad už se v tomto měsíci dočkáme konečně toho pěkného počasí. A na konec musím ještě všem školou povinným popřát - úspěšné zkoušky a zakončení školního roku/ či semestru.

Grafika od Liden za soutěže 3

29. května 2010 v 17:30 | Danna |  Grafika - Od Vás
Dostala jsem opět další avatary od Liden. V pořadí je už třetí  várka, ale pokaždé z nich mám ohromnou radost, jelikož jsou vždy originální a povedené. No, já už to nebudu déle protahovat, tady jsou a Liden opět patří moje velké díky.

 by Liden:
myfavouritekobra11.blog
Avatar 1
- Carina Wiese

myfavouritekobra11.blog
Avatar 2
- Carina Wiese


myfavouritekobra11.blog
Avatar 3
- Carina Wiese

myfavouritekobra11.blog
Avatar
- Kobra 11

myfavouritekobra11.blog
Avatar
- Charlotte Schwab


Fotky - Spendenmarathon 2009

29. května 2010 v 12:55 | Danna |  Fotky - Společné akce
Podařilo se mi najít krátké video, kde jak jinak samozřejmě vystupovali i hrdinové Kobry 11 - Erdogan Atalay a Tom Beck. Video pochází ze Spendenmarathon, což je pravděpodobně nějaká charitativní akce. Podle útržků jsem pochopila, že se vybíralo pro děti. Video vzniklo v roce 2009 a na akci se zřejmě podílela také německá televize RTL.
U této příležitosti natočili krátký spot právě i Erdy s Tomem a svým dílem tak přispěli na podporu dětem.
Video najdete tady, je sice v němčině ale přesto se určitě podívejte.


myfavouritekobra11.blog

Fotky - epizoda Rýn v plamenech 14. série

28. května 2010 v 12:59 | Danna |  Fotky - Epizody
Přináším vám fotky z epizody 14. série Rýn v plamenech. Ta měla následovat po epizodě Kartel, ale jelikož tento týden Kobra nebyla a tudíž Kartel uvidíme až toto pondělí tak epizodu Rýn v plamenech uvidíme příští pondělí... ale přesto se už  teď můžete podívat na několik povedených fotek z této epizody.


myfavouritekobra11.blog
0bsah: jen ve zkratce, Semir s Benem jsou kvůli sešrotování všech jejich služebních aut přeřazeni k říční policii a případ vraždy vojenského historika přebírají Hotte a Dieter.
Naši hrdinové zatím na svém novém pracovišti pomáhají s vyšetřováním série bombových útoků na jisté výletní lodi. Semir tady  moc spokojen není, zato Benovi se zde zalíbí jelikož se zakouká do půvabné kapitánky, komisařky Connie Frederick...

Video - Ben & Connie (Rýn v plamenech)

28. května 2010 v 12:59 | Danna |  Videa - Ze seriálu
Už za týden budeme moci zhlédnout další z epizod 14. série. Měla by to být epizoda Rýn v plamenech.
Ben bude společně se Semirem převelen do služeb říční policie, a právě tady potká svou novou lásku - kapitánku policejní lodi Connie Frederick. A proto přidávám video přímo z epizody, kde se můžete podívat na společné chvíle Bena a Connie, které spojuje mimo jiné i zalíbení v motorkách. Ben ale zřejmě bude muset o Connie bojovat s jejím bývalým manželem Frankem, který o ni nechce přijít...


myfavouritekobra11.blog

Jen dodám, že představitelku Connie, herečku Jasmin Gerat jsme mohli vidět v epizodě 10. série Lauřino rozhodnutí. Tam se objevila v roli ženy, která se společně s dcerou ukrývala před svým zločiným manželem.

Foto zdroj: vyfocené z videa na youtube.com

Hlášky - epizoda Nový parťák 1. série /č.1

27. května 2010 v 21:54 | Danna |  Kobra 11 - Hlášky
Kontext: Semir se právě vydává do svého nového zaměstnání na pracoviště dálniční policie. Při své cestě však narazí na opuštěného psa a tak ho ihned vezme sebou. Když dorazí na stanici chce psa nechat na vrátnici. Ten, ale neposedí a následuje Semira a při této cestě vběhne přímo do kanceláře Franka Stolteho a vrhne se na jeho čerstvý oběd, který leží na stole:


Frank se rozčiluje, co dělá pes na stanici dálniční policie...

Semir má však jasnou odpověď: Jedná se o nalezený předmět, i když je živý.
Frank: Nó a...
Semir: Policie je povinna nalezené předměty přijmout, to vím zcela jistě.
Frank: A co kdybyste ten svůj nález odstranil z mé kanceláře?! Štěká!
Semir: Možná, že má hlad...

Semir se za psem ihned rozeběhne, ale ten už si pochutnává na Frankově obědě...

Semir ho ihned okřikne:... Přestaň! Fuj! Dost!
Frank se nestačí divit: No to snad né!
Semir: Promiňte má hlad... To bylo Vaše?
Frank: Jo.
Semir: Blé, psi sežerou všechno...

Fotky - Hartmut Freund (Na věky věků)

27. května 2010 v 8:59 | Danna |  Fotky - Pilotní filmy
myfavouritekobra11.blog
Hartmut za celé své dosavadní působení v K11 dělá dojem chytráckého, ale špíše nevýrazného a zakřiklého introverta, jediným světlým okamžikem bylo když to rozjel na rozlučkovém večírku pro Semira! To odhodil veškerý svůj stud a ostýchavost a nechal se unášet hudbou a vřavou kolem sebe.
Takto jsme ho mohli vidět v pilotním filmu 8. série Na věky věků.
No uvidíme zda to ještě někdy roztočí jinde, než na pracovně KTU, kde na něj a jeho inteligenční kvocient nikdo nemá! :-)

Foto - Katja & Daniela

26. května 2010 v 9:59 | Danna |  Fotky - Společné akce
Brouzdala jsem jen tak po internetu a hledala něco, co bych sem mohla přidat a z čista jasna na mě vykoukla tato úžasná momentka Katji Woywood a Daniely Wutte - tedy samozřejmě představitelek sériálové šéfové Kim Krüger a sekretářky Susanny König. Pravděpodobně vznikla při natáčení některé z epizod K11, prostě jsem ji sem musela dát:-).

myfavouritekobra11.blog


Fotky - epizoda Rodinná záležitost 11. série

25. května 2010 v 8:59 | Danna |  Fotky - Epizody
Kromě toho, že v této epizodě z 11. série řeší Semir s Crisem případ uprchlého vězně Borcherta, tak je zde také k vidění povedená a moje velmi oblíbená scéna s gumovými medvídky, kdy známý mlsoun Semir, aby se jim s Crisem lépe pracovalo přinese právě plnou misku medvídků...
Jenže Semir, během práce na případu stíhá i bedlivě sledovat Crisovu spotřebu a výběr medvídků a tak se mu po chvíli přestane líbit to, že si Cris ač samozřejmě bezděčně pochutnává stále jen na červených medvídcích. A jak už je pro něj typické začne na to hned poukazovat, hašteřit a dělat tzv. z komára velblouda...
Musím se pochválit fotky se mi fakt povedly a docela dost jsem se u nich pobavila, tak si je nezpomeňte prohlédnout
(Jedná se o mojí tvorbu, proto prosím při kopírování uvádějte zdroj!)

Martina - Felix Burda Award

24. května 2010 v 8:58 | Danna |  Martina Hill

myfavouritekobra11.blog
myfavouritekobra11.blog
Zatímco Martina jako seriálová sekretářka Petra spíše holdovala sportovnímu, ležérnímu a pohodlnému stylu oblékaní, tak ve skutečném životě se při společenské události umí vypravit jako pravá dáma se vším všudy.
Martina zde zvolila nestárnoucí černou barvu šatů z lesklé saténové látky, k tomu černé punčošky do luxusních botiček a černé psaníčko, k tomu už dodala pouze výrazné velké náušnice a více doplňků už nebylo potřeba. Účes - nechala si rozpuštěné a vyžehlené své blonďaté kadeře a poslední výraznou tečkou jsou rudé rty, které dodávají celému looku ten správný šmrnc!
Takto okouzlující Martinu jsme mohli vidět v Berlíně na udílení cen Felix Burda Award, které se konalo 18. dubna v hotelu Adlon, Martina zde takto zajisté zazářila...

Fotky - natáčení Kobry 11 za pomoci hasičů!

23. května 2010 v 12:12 | Danna |  Fotky - Společné akce
myfavouritekobra11.blog
Jak si asi každý dokáže představit při natáčení takového akčního fenoménu jako je seriál Alarm für cobra 11 je potřeba spousta práce a všelijakých příprav. Kromě toho se na natáčecím place střídá mnoho různých odborníků, například kaskadéři střihači, režiséři, komparzisté atd.
Avšak teď při natáčení nové 15. série bylo zapotřebí dokonce i hasičského sboru... Záběry z natáčení i komentáře požárníků můžete zhlédnout v tomto vydařeném videu - zde. Uslyšíte a samozřejmě i uvidíte také hlavní protagonisty Erdogana Atalaye a Toma Becka, které tentokrát místo moderátorů a reportérů zpovídal jeden z hasičů.
Jen dodám, že video je sice v němčině ale přesto určitě stojí za vidění.

Design č.21

22. května 2010 v 23:51 | Danna |  Designy
myfavouritekobra11.blog
Název: Die Partner
Od: 22. 5. 2010
Do: 20. 6. 2010
Charakteristika: Možná jste překvapeni, že je tu opět nový design, jelikož jsem psala, že ten co tu byl, tu bude až skoro do konce června. No, co na to říct... dnes večer, když jsem se doučila, jsem neměla co dělat a dostala jsem chuť vytvořit nový:-)
A výsledek můžete vidět sami. Možná se Vám zdá poněkud jednodušší oproti předchozím, ale to byl právě můj záměr. Po všech těch pestrých designech, které hrály barvami a byly na nich různé brushe, nadpisy a kudrlinky, jsem chtěla vytvořit něco střídmějšího, jednoduššího, lehčího a jemnějšího... a to se mi myslím celkem zdařilo.
Takže i když je tento dess střídmý musím říct, že jsem s ním opravdu spokojená. Na konec jen dodám ohrané, ale chytré věty typu: V jednoduchosti je krása, nebo Méně je někdy více...
Fotky pocházejí, jak ostatně název designu napovídá z epizody Parťáci z 11. série.
Těším se na Vaše komentáře!
Design by: Danna (webmiss)
Použité fotky zdroj: vyfocené z dvd Parťáci 11. série

Grafika od Liden za soutěže 2

22. května 2010 v 11:56 | Danna |  Grafika - Od Vás
Mám opravdu velkou radost, že jsem dostala další várku grafických dárečků za soutěže od Liden. Moc se mi všechny líbí, musím uznat, že tvoje grafika je opravdu bezchybná, Ještě jednou děkuji, udělalo mi to velkou radost:-).

By Liden:
myfavouritekobra11.blog

Avatar
- Katja Woywood
myfavouritekobra11.blog

Avatar
- Andrea & Aida
myfavouritekobra11.blog

Avatar
- Cosma Shiva Hagen
myfavouritekobra11.blog

Avatar
- Hartmut Freund

Fotky - epizoda Kartel 14. série

22. května 2010 v 11:56 | Danna |  Fotky - Epizody
Konečně jsem se dočkali a už toto pondělí budeme moci shlédnout, snad všemi očekávanou epizodu 14. série - Kartel!!!
Tady Vám přináším několik povedených fotek, které se mi k této epizodě podařilo najít...

myfavouritekobra11.blog
Obsah: V této epizodě se Semir s Benem dostávají do utajení jako obchodníci s drogami, takže se můžeme těšit i na jejich módní přeměnu - vymění svůj již typický civilní oblek za stylové obleky a samozřejmě dostanou i parádní autíčko, které si vyhlédnou po těžkém výběru a které podle fotek, jak už to u naší dálniční dvojky bývá, nedopadne dobře... 

0.9 SB

22. května 2010 v 11:20 | Danna |  Diplomy za spřátelení
myfavouritekobra11.blog
Jsem ráda, že Vám mohu představit své nové SB Týnu, jejíž blog je také věnovaný seriálu Alarm für cobra 11. Mám radost také proto, že dnes vznikají blogy převážně o různých celebritách a tak když vznikne další blog o Kobře, tak to je prostě super:-)
Nutno dodat, že tento nový kobří blog vypadá opravdu velmi dobře i když je teprve v začátcích svého života:-) Takže se tam nezapomeňte mrknout - zde.
Opět už místo diplomku za spřátelení vytvářím avatar, protože je lépe využitelný na blogu třeba k různým zprávám autora, novinkám, atd.

Tak snad se bude líbit:-)

Fotky - natáčení epizody Kartel 14. série

21. května 2010 v 11:45 | Danna |  Fotky - Společné akce
Když se řekne 14. série a vzpomeme si, které epizody nás ještě čekají, každého hned napadne epizoda Kartel... Naši hrdinové tady totiž půjdou po stopách těžkých zločinců a aby se je podařilo dopadnout je však zapotřebí se mezi ně dostat v přestrojení. K této epizodě jsem vám už přinesla spoustu fotek, které najdete v rubrice - Moje fotky K11 z tv. Teď vám, ale přináším dvě fotky našich seriálových hrdinů přímo z natčení Kartelu. Jak můžete vidět zatímco Erdogan se na place  pilně přpravuje, Tom Beck opět jí:-)
Epizoda Kartel by měla být odvysílána v jednom z příštích pondělních večerů na Nově.
myfavouritekobra11.blogErdogan Atalay
myfavouritekobra11.blog
Tom Beck


Foto zdroj: fdb.cz, osobnosti.cz

Katja na červeném koberci...

20. května 2010 v 11:45 | Danna |  Katja Woywood
myfavouritekobra11.blog
myfavouritekobra11.blog
Našla jsem tyto úžasné fotky Katji, kdy se prochází po slavnostním červeném koberci v krátké bílé róbě a samozřejmě jí to moc sluší. A tak jak je vidno, naše nová šéfka dálniční policie Kim nezapře stylovou eleganci a cit pro módu jak v seriálu tak v reálném životě...


Foto zdroj: wunderweib.de, gq-magazin.de