Březen 2010

Fotky - Odchod a návrat Toma Kranicha

30. března 2010 v 8:06 | Danna |  Fotky - Epizody
S postavou vrchního komisaře Toma Kranicha jsme rozloučili na konci 6. série, kdy odešel kvůli smrti své těhotné přítelkyně Eleny. Ale k radosti mnoha fanoušků K11 se postava věčně pozdě příchozího komisaře po dvou letech do seriálu přece jen dostavila nazpět. Ale v pilotním filmu Na život a smrt (11. série), byl Tom zastřelen a tak jsme se s ním rozloučili podruhé a bohužel už definitivně...
Tady vám přináším fotky z doby rozpadu a navrácení, podle mě snad nejlepší parťácké dvojky v historii seriálu - Semira Gerkhana a Toma Kranicha.


myfavouritekobra11.blog

epizoda Rozloučení, 6. série ...
myfavouritekobra11.blog

... odchod Toma Kranicha
myfavouritekobra11.blog

epizoda Návrat, 9. série ...
myfavouritekobra11.blog

... Příchod Toma Kranicha zpět

Foto zdroj: vyfocené z videa na youtube.com

Hlášky - epizoda soukromé očko 7. série /č.1

29. března 2010 v 8:06 | Danna |  Kobra 11 - Hlášky
Kontext: Hotte si přinesl do práce domácí bábovku a právě když se chystal sníst svůj připravený kousek zjistil, že je pryč... Nejdříve se nevěřícně obrací na Dietera, ale později objeví na služebně myš a domnívá se, že je viník odhalen. Ale to zapomněl na svého kolegu Semira Gerkhana...:


Hotte: Kdo to byl?!
Dieter: Kdo byl co...?
Hotte: Bábovka zmizela... Včera jsem si dal extra kousek stranou a teď je pryč!
Dieter: No, já to nebyl...
Hotte: Néé???
Najednou Dieter zpozoruje, jak po podlaze běží myš: Malá myška...Tam...
Hotte: No, to se mi snad jenom zdá...

Zatímco je Hotte zcela přesvědčen, že už svého zloděje bábovek našel, Semir s Janem pozorují v autě Schröderovu detektivní kancelář.  Když v tom náhle Semir vytáhne ubrousek, ve kterém se skrývá Hotteho domácí bábovka...

Kyž to zpozoruje Jan okamžitě se vyptává: Co to máš?
Semir: Bábovku...
Zvědavý Jan: Kdes jí vzal?
Semir: No, obstaral jsem si jí...
Jan: Ale, kde???
Semir chce zamezit zbytečnému vyptávání a tak Janovi okamžitě nabízí: Chceš kousek?
Jan: Hmm... Jo, díky. Je moc dobrá.

Video - V hlavní roli pes Johannes...

28. března 2010 v 16:04 | Danna |  Videa - Ze seriálu
Přináším vám naprosto úžasné video, které jsem náhodou našla na youtube a okamžitě se mi zalíbilo. Proč? No, zkrátka protože zde hraje hlavní roli náš roztomilý a uslintaný všem dobře známý pes Johannes, který už se v seriálu několikrát objevil. A v tomto povedeném videu tedy uvidíte ty nejpovedenější a nejlepší scény s tímto čtyřnohým pomocníkem dálničniční policie. Obzvláště skvělou scénou je například Tomův roztrhaný kabát po setkání s Johannesem a mnoho dalších... Tak neváhejte a podívejte se sami.
A navíc celé video je v češtině.

myfavouritekobra11.blog

Foto zdroj: vyfocené z videa na youtube.com

Christian na premiéře filmu Speed racer!!!

27. března 2010 v 14:51 | Danna |  Christian Oliver
Přináším Vám info k filmu Speed racer z roku 2008, kde si zahrál Christian Oliver, nám známý komisař Jan Richter z K11. Fotky pocházejí z premiéry tohoto filmu, která se konala 26. 4. 2008 v Los Angeles. Na snímku můžete Christiana vidět se známou hollywoodskou hvězdou Christinou Ricci, která si v taktéž zahrála. myfavouritekobra11.blog
myfavouritekobra11.blog


Fotky - Semir & Andrea (Rozloučení)

27. března 2010 v 13:57 | Danna |  Fotky - Epizody
Opět vám přináším nějaké ty fotky které jsem vyfotila z videa na youtube. Jedná se o fotky z epizody Rozloučení, která je poslední ze 6. série. Kde jsme mohli vidět Toma Kranicha s jeho přítelkyní Elenou.
A tak Semira napadne, že by se mohli dát s Andreou zase dohromady... Kdo by tenkrát mohl tušit, že o několik sérií později z nich bude šťastná rodina.
(Moje tvorba - kopírování pouze se zdrojem!).0.7 SB

27. března 2010 v 11:54 | Danna |  Diplomy za spřátelení
Mám velkou radost, že vám můžu představit už svou 15. spřátelenou stránku. Tento povedený web patří Nell a najdete tam opravdu rozsáhlé informace, spoustu fotek a další zajímavosti o charismatickém americkém herci Johnnym Deppovi zde, kterého asi nemusím více představovat, jelikož na filmovém plátně září už velmi dlouhou dobu. Snad každý si ho pamatuje jako nezapomenutelného Jacka Sparrowa z Pirátů z Karibiku...

A tady už je diplom za spřátelení pro Nell


myfavouritekobra11.blog

Foto zdroj obrázku před mojí úpravou: osobnosti.cz

Daniela na Berlinale 2008

25. března 2010 v 9:26 | Danna |  Daniela Wutte
myfavouritekobra11.blog


Přináším vám toto povedené foto herečky Daniely Wutte, které vzniklo u přeležitosti festivalu Berlinale 2008. Přesně 15. 2. tohoto roku zde měl totiž premiéru její film Die dinge zwischen uns. Na fotce můžete vidět Danielu s její hereckou kolegyní Iris Janssen.

Hlášky - epizoda Černá Madonna 13. série /č.1

24. března 2010 v 9:19 | Danna |  Kobra 11 - Hlášky
Kontext: Semir a Ben hledají souvislosti v případu sošky černá Madonna, která v sobě ukrývá dávný poklad. A protože nemohou najít nic použitelného vypadá to zřejmě na noční službu. Proto, se Ben rozhodne zajít pro něco dobrého k jídlu, čehož Semir okamžitě využije....:


Ben: Další služba?
Semir: Jo...
Ben: Pizzu nebo burger?
Semir: Platíš ty?
Ben: Jasně.
Semir: Dám si obojí...

Foto - epizoda Soukromé očko 7. série

23. března 2010 v 9:19 | Danna |  Fotky - Epizody
Na této fotce jste jistě poznali našeho starého známého uličníka Schrödera, který se v této epizodě ze 7. série pokouší uplatnit jako soukromý detektiv. Ale bohužel se místo úspěchu dostaví pořádné problémy... A tak se Schröder obrací na svého dřívějšího dobrého kamaráda, vrchního komisaře Semira Gerkhana. A jeho nový parťák Jan, který Schrödera do té doby neznal, se nestačí divit...
myfavouritekobra11.blog
Schröderovi se v roli soukromého detektiva příliš nedařilo...

Foto zdroj: osobnosti.cz

Diplomky od mých Sb...

22. března 2010 v 9:18 | Danna |  Moje diplomy
Tak zase po dlouhé době jsem se rozhodla přidat diplomky, které jsem dostala od svých Sb za různé soutěže, hádanky atd. No, naschromáždila se jich už opravdu, ale opravdu velká spousta. Dokonce se tu ještě najdou některé s novoroční tématikou a to je konec března:-)) Co dodat asi jsem je sem měla dát o něco dřív, ale úplně jsem na to zapomněla. Tak teď svou chybu napravuji, takže tady jsou...
Děkuji, moc se všechny povedly
Od Sb Tiny11
myfavouritekobra11.blog

Fotky - Erdy a Tom v německé Superstar!!!

21. března 2010 v 16:10 | Danna |  Fotky - Společné akce
myfavouritekobra11.blog
Ano, přesně tak hlavní protagonisté veleúspěšného německého seriálu Alarm für cobra 11 - Erdogan Atalay a Tom Beck byli hosty soutěže německá Superstar, jejiíž českou obdobu velmi dobře známe.
Erdogan i Tom dorazili naprosto ve stejné podobě v jaké je známe z televizních obrazovek, tedy se spousty šrámů na obličeji, rozcuchanými vlasy a zaprášeným oblečením. Pro Toma Becka není pěvecká soutěž žádným překvapením, sám se totiž intenzivně věnuje muzice, o tom jsme se ostatně mohli přesvědčit i v samotném seriálu, kde už několikrát krátce zpíval. Zato Erdy si s hudbou příliš nerozumí a raději se věnuje například jízdě na in-linech.
A tak zatímco finalisté naší Československé superstar si mohli potřást rukou s legendou české populární hudby Karlem Gottem, ti němečtí se společně s Erdoganem a Tomem mohli projet ve slavném stříbrném bmw nebo si na vlastní kůži vyzkoušet šrotování aut ve stylu našich seriálových hrdinů.
No, podívejte se sami zde.

Fotky - Semir opět tátou (Koma 14. série)

20. března 2010 v 15:59 | Danna |  Fotky - Epizody
... Myslím, že tyhle fotky nepotřebují komentář ...

Proč opustila Charlotte Schwab Kobru 11???

18. března 2010 v 8:48 | Danna |  Charlotte Schwab
Tak myslím, že na tuhle otázku by ráda znala odpověď celá řada fanoušků seriálu Kobra 11. Jelikož Charlotte byla v roli šéfky dálniční policie, Anny Engelhardt velmi oblíbená a pro velkou spoustu lidí téměř nepostradatelná. I přesto však seriál na konci 13. série (epizoda Zrada), opustila a v roli ji vystřídala Katja Woywood coby Kim Krüger.
Ale někteří pořád nemohou pochopit, proč vlastně tahle skvělá šéfová odešla... Musím přiznat, že i mě její odchod ze seriálu dost překvapil a přesto, že už si na novou šéfku začínám pomalu zvykat tak Anna Engelhardt byla podle mého nejlepší šéfová za celou dobu působení seriálu.
Podle staršího článku z časopisu Blesk tv magazín si herečka stojí za tím, že ochod ze seriálu byl pouze její vlastní rozhodnutí, protože si chtěla po tolika letech natáčení odpočinout a volný čas trávit hlavně se svou rodinou. Ale někteří zlý jazykové přesto tvrdí, že za jejím odchodem je jiný důvod... Objevily se totiž i takové spekulace, podle kterých byla prý už její postava příliš okoukaná a na roli se vzhledem ke svému věku už až tak nehodila... Nevím, sice co je na tom pravdy, ale podle mého názoru je úplný nesmysl myslet si, že by postava její velikosti byla pro fanoušky Kobry 11 staromódní nebo dokonce okoukaná. No, bohužel už je to tak a naši hrdinové tedy v současné době šrotují auta pod jiným velením a vypadá to, že Charlottin konec v seriálu je opravdu definitivní. Ale takový byl zpočátku i odchod vrchního komisaře Toma Kranicha v podání Reného Steinkeho na konci 6. série,který se ale nakonec ke své postavě na nějakou dobu přece jen vrátil...

Charlotte Schwab

Foto zdroj: osobnosti.cz
Info zdroj: Blesk tv magazín

Prodloužený trailer ke 14. sérii!!!

17. března 2010 v 8:45 | Danna |  Videa - Trailery
Také si zoufáte, že bylo vysílání 14. série u nás prozatím přerušeno? Jestli ano tak vám přináším, alespoň jako malou útěchu super proudložený trailer právě k této sérii. Najdete zde mnoho záběrů z epizod, které jsme již viděli, ale hlavně i z těch, které ještě ne. Proto, se určitě nezapomeňte podívat a napsat komentář, protože je to opravdu parádní video a podívaná...Tak co říkáte, na tento trailer?
Foto zdroj: vyfocené z videa na youtube.com

Fotky - Andrea Schäfer aneb pravá ruka dálniční policie

16. března 2010 v 8:44 | Danna |  Fotky - Ze seriálu

Jak říká název článku, Andy byla opravdu doslova pravou rukou celého dálničního oddělení. Nejen,že na počítači našla vše, co bylo možné najít o různých padouších nebo místech jejich úkrytů a dalších důležitých faktů, které naše hrdiny vždy dovedly tam, kam zrovna potřebovali,ale Andrea také nepostrádala důvtip, rozhodnost a inteligenci. Proto, i dnes kdy už ji jako sekretářku v seriálu nevídáme patří k nejoblíbenějším hrdinkám seriálu. V současnosti totiž vyměnila svůj počítač a pracovní povinnosti za domácí práci a starost o rodinu. Protože, jak víme její srdce získal vrchní komisař Semir Gerkhan, se kterým vychovává dceru Aidu. A vypadá to, že Andy se z mateřské dovolené hned tak nevrátí, protože na začátku nové 15. série porodila svému manželovi Semirovi už druhou holčičku.
A tak dnes můžeme v seriálu za Andreiným stolem vídat její kamarádku, sekretářku Susannu König. Ale, myslím že i když už se v této funkci vystřídalo několik postav, Andrea zůstává pořád nejlepší sekretářkou seriálu. Proto vám přináším pár fotek, ve kterých si můžete připomenout dobu jejího působení u dálniční policie...

Hlášky - epizoda Pes a kočka 8. série /č.1

15. března 2010 v 8:43 | Danna |  Kobra 11 - Hlášky
Kontext: Jan má narozeniny a tak se mu jeho kolegové od dálniční policie rozhodli na jeden den vypůjčit auto, které by chtěl řídit každý z nich. Jan má obrovskou radost a vůz si ihned oblíbí...:


Jan: Jedu na šestku a ještě zrychluje. Neuvěřitelný...
Semir: Má 380 koní a dělá 295. Zrychlení na stovku za pět sekund...
Jan: Páni Semire, to je teda dárek k narozeninám to byl učitě tvůj nápad.
Semir: Nó...
Jan nadšeně: Áááá... Nejradši bych si to fáro nechal...
Semir: V půjčovně by proti tomu asi nic neměli, ale musel bys kamaráde vysolit nejmíň dva roční platy...

Gedeon na basketballu

14. března 2010 v 15:42 | Danna |  Gedeon Burkhard

Kromě rychlých aut Gedeon zřejmě holduje také basketballu, jelikož jsme ho mohli 21. září 2008 vidět na basketballovém zápase, který se konal v nové berlínské O2 areně. Mezi sebou se utkali Alba Berlin - Artland Dragons. A Gedeon se jako správný fanoušek nezapomněl vyfotit s maskotem Alba Berlin.
Já osobně si myslím, že se foto vážně povedlo, Gedymu to tu vážně sluší:-).Design č.18

14. března 2010 v 14:13 | Danna |  Designy
Název: Koma
Od: 14. 3. 2010
Do: 10. 4. 2010
Charakteristika: Já vím, že to říkám skoro pořád, ale tentokrát už to opravdu chtělo změnu! Ten minulý design jsem tu ani tak dlouho nechávat nechtěla, ale znáte to, nebyl čas.
Takže abych uvedla můj záměr tohoto designu - chtěla jsem aby vypadal webově a aby už dýchal jarní atmosférou (i když to tedy venku na jaro zatím zrovna dvakrát nevypadá), tak doufám, že se mi tento záměr aspoň trochu povedl.
Tyto úchvatné fotky, které můžete na designu vidět, jsou z nejnovější 14. série K11 a tedy i z nejnovější epizody Koma, kterou tento týden odvysílalo RTL. Fotky jsou opravdu nádherné, hlavně se mi líbí ty s Andy a Semirem, především jejich výrazná emotivnost...
Jinak barvičky jsem použila lila-švestkově fialovou a tlumenou hráškově zelenou, jsou už tedy veselejší jak by jaro mělo být, ale zároveň nejsou ještě tak moc pestré, protože přece jen venku je zatím ošklivě a pestré barvičky si schovávám na léto.
No co dodat, doufám, že se Vám dess líbí stejně tak moc jako mně, protože ho tu plánuju nechat nějakou tu dobu:-). Těším se na Vaše názory a komentáře.
Design by: Danna (webmiss)
Použité fotky zdroj: fotky-koma - vyfocené z videa na youtube.com, brushes - pajasekacka.blog.cz, tapeta

!!! 5000 NÁVŠTĚV !!!

13. března 2010 v 16:08 | Danna |  Novinky na blogu
Já nevěřím vlastním očím právě dnes 13.3. 2010, tedy něco málo přes devět měsíců od založení blogu, ho navštívil přesně 5000. návštěvník!!! V něco takového jsem ani nedoufala, když jsem svůj bloček zakládala...Vlastně jsem si ani nemyslela, že mě bude blog tak dlouhou dobu bavit...A dnes má 14. spřátelených blogů a ještě snad také nějaké ty pravidelné návštěvníky.
Já nevím, co mám ještě dodat...Snad jen...

DÍKY VŠEM A PŘIJĎTE ZAS.


webmiss Danna
Foto zdroj obrázku před mojí úpravou: pajasekacka.blog

Velká hádací soutěž č.3 - Vyhlášení!!!

12. března 2010 v 22:08 | Danna |  Diplomy


Ano, je to tak Velká hádací soutěž č.3 dospěla ke svému konci. Vy, kdo jste už viděli první epizodu 15. série s názvem Koma jistě chápete... Semirovi se totiž přesně v této epizodě narodila v pořadí již druhá dcerka. Já jsem tuto epizodu bohužel zatím ještě neviděla, protože byla k vidění pouze na RTL, ale tuhle báječnou novinu jsem se dozvěděla na ostatních blozích věnovaných K11, kde to psali. No, a tak mi nezbývá než tuto soutěž ukončit, jelikož tahle velká neznámá hádanka je už nyní vyzrazena.
No řeknu Vám, že jsem tento výsledek očekávala... Protože jak už jsem dříve psala - známe Semira. Ten když tvrdí, že tentokrát bude mít syna tak to bude naopak:-)) A opravdu je to tak - Semir a Andy mají tedy už dvě dcery.
No, ale už dost mluvení. Je čas na výsledky a samozřejmě na odměny pro ty, co uhádli správnou odpověď, která zní - zase dcera:

Soutěže se zúčasnilo celkem 6 lidí
(Na průběh soutěže se můžete podívat tady.)

Správně uhádli a odpověděli pouze 2 osoby - Lucy a Jane, kterým tímto moc gratuluji

A tady jsou už pro ně zasloužené odměny na přání

Pro Sb Jane:
Pro Lucy:
(Tyto banners jsou pouze pro ty, kterým jsou určeny, proto je prosím nikdo jiný nekopírujte!)

Tak doufám, že budou holky spokojeny...
Všem ostatním děkuji za účast a snad budete mít příště více štěstí:-).
Foto zdroj: Semir a rodina - erdogan-atalay.blog.cz, banners-fotky jsou vyfocené z videa na youtube.com