Říjen 2009

Hlášky - epizoda Horečka 9. série/ č.1

12. října 2009 v 12:05 | Danna |  Kobra 11 - Hlášky
Kontext: Dieter je v tomto díle poněkud ochromen chřipkou. Když mu jde Hotte vyzvednout léky, zpozoruje Dieter jak v dodávce na parkovišti někdo zastřelí jistého muže. A v horečce se ho vydá zběsile pronásledovat na dálnici. Dieterovi se naštěstí nic nestane, ale Hotteho milované auto je na odpis. Avšak Dieterovi se podaří sehnat úplně stejné auto jako měl Hotte, až na jednu maličkost...:


Dieter: Hotte podívej se, je úplně stejný, s láskou opečovávaný jako bylo to tvoje.
Hotte: Ale, je růžový...
Semir, který stojí s Tomem opodál: Hotte, růžová je teď v módě... a propukne v smích


Styl - Kim Kruger / fashion

11. října 2009 v 13:41 | Danna |  Kobra 11 - Styl

Styl:

Kdo: Kim Kruger
Co: fashion
=) Tentokrát jsem si vzala na paškál celkový vzhled a styl oblékání nejnovější šéfové Kim Kruger. Vybrala jsem několik různorodých outfitů, ze kterých je dobře vidět, že naše šéfová se obléká, tak jak se na svoji funkci patří - elegantně, střídmě..., ale jelikož je naše nová šéfka také mladá žena - nezapomíná do svých modelů svou mladistvost a krásu promítnout - obléká se svěže, energicky, sebevědomě a podle módy! A právě to jak dokáže zkombinovat "předepsanou" módu své profese se stylem a mládím, je podle mě dokonalé - protože tak dokazuje, že i žena ve vysoké funkci se nemusí oblékat jako šedá myš, za kterou se nikdo neohlédne, ale může může být zároveň krásnou i elegantní a za to dostává jedničku!!!
Foto důkaz:Pilot F1 Adrian Sutil v Kobře 11!

10. října 2009 v 15:22 | Danna |  Fotky - Společné akce

Už je to tak! Německý rodák a pilot formule 1 Adrian Sutil se zúčastnil jednoho natáčecího dne akčního seriálu Kobra 11. A mohl si tak na vlastní kůži vyzkoušet jaké je to pracovat jako kaskadér. Přítomni samozřejmě byli i naši seriáloví hrdinové Erdogan Atalay a Tom Beck.


Vysněný Semir...

10. října 2009 v 14:31 | Danna |  Erdogan Atalay
Ano, Erdogan Atalay působí v roli dálničního policisty Semira Gerkhana už velmi dlouhou dobu. A tak se jeho postava stala idolem mnoha fanoušků seriálu Kobra 11 po celém světě. Mezi ně dozajista patří i malý Slavo ze Slovenska, který je velkým Semirovým obdivovatelem. A právě Slavkovi se podařilo díky pořadu Modré z neba, který vysílá tv Markíza se se svým vysněným idolem osobně setkat. Společně se svými rodiči se totiž prostřednictvím tohoto pořadu dostal přímo na natáčení seriálu, konkrétně pilotního filmu s názvem Na konci světa. Mimo jiné se také se svým hrdinou osobně seznámil a dostal podpisy od obou hlavních představitelů, a mohl si tak potřást rukou nejen se samotným Semirem, ale i s Tomem Beckem, představitelem Semirova parťáka Bena Jagera. A tak se splnil tomuto malému chlapci jeho velký sen.

Zde se můžete podívat na tento díl televizního pořadu Modré z neba - tady.
Christian na premiéře filmu Berlínské spiknutí!

9. října 2009 v 13:19 | Danna |  Christian Oliver
Tak vám přináším fotky z premiéry a informace k filmu Berlínské spiknutí, ve kterém si zahrál i Christian Oliver.

Na premiéře jste společně s Christianem mohli spatřit hlavní hrdinku Cate Blanchett, nebo George Clooneyho...


Fotky - Andrea Schafer (Svátek matek)

9. října 2009 v 12:22 | Danna |  Fotky - Epizody
V této epizodě z 8. série Semir s Janem náhodou narazí na jistou zlodějku, jejíž identitu vlastně nikdo pořádně nezná. Jediné co mají naši hrdinové v ruce, je její paruka, kterou ztratila na dálnici. A tak zůstává na Andy, aby zjistila komu vlastně patří...Foto mix č.3 - Tom Beck

8. října 2009 v 12:34 | Danna |  Tom Beck
Přináším vám pár fotek Toma, tentokrát v černobílém ladění. Myslím, že nejsem jediná, kdo si myslí, že jsou doopravdy moc povedené. Jelikož Tom Beck si získal pozornost mnoha fanoušků a především fanynek seriálu Kobra 11, nejen svým bravurním hereckým výkonem, ale také svým fešáckým vzhledem:-)Video - Nachlazený Semir (Infarkt)

8. října 2009 v 12:03 | Danna |  Videa - Ze seriálu
Toto povedené video pochází z epizody Infarkt z 12. série, kde bude náš neohrožený vrchní komisař Semir Gerkhan svádět neúprosný boj. Skolí ho totiž "obyčejná" chřipka. Což nebude pro Semira, který je zvyklý se celé dny řítit po dálnici nemalou rychlostí a pronásledovat nebezpečné zločince, vůbec žádná legrace. A tak bude mít chudák Andrea kromě malé Aidy na starosti také svého manžela Semira:-)
(Video je sice v němčině, ale vše se dá z děje snadno pochopit).
Tady je odkaz:

Foto zdroj: youtube

Fotka - Erdogan a Tom na Fantreffen 2009!

7. října 2009 v 12:55 | Danna |  Fotky - Společné akce
Jak už název napovídá, toto povedené foto našich seriálových hrdinů vzniklo u příležitosti akce nazvané Fantreffen. Jedná se o každoroční setkání fanoušků seriálu Kobra 11 z celého světa. Letos se konalo poslední víkend v srpnu. A co by to bylo za seriálové setkání, kdyby zde chyběli Hlavní protagonisté - Erdogan Atalay (Semir Gerkhan) a Tom Beck (Ben Jager).
( Na fotky Cariny Wiese z tohoto ročníku se můžete podívat zde).Foto zdroj obrázku před mojí úpravou: osobnosti

Fotky - epizoda Není cesty zpátky 10. série

7. října 2009 v 12:45 | Danna |  Fotky - Epizody
V této epizodě vyšetřují Semir s Tomem přepadení transportu s penězi. Jako první se tedy vrhnou na prověření všech zaměstnaců firmy, která měla tento transport na starosti. Jedním z nich je i manžel Andreiny kamarádky, který má společně se svým kolegou toto přepadení na svědomí.Hlášky - epizoda Pod takem 13. série/ č.1

6. října 2009 v 12:55 | Danna |  Kobra 11 - Hlášky
Kontext: Semir společně s Benem za volantem pronásleduje nebezpečné padouchy. A to v Semirově bmw, to však Bena na rozdíl od Semira příliš nezatěžuje a řítí se po dálnici ne zrovna vybíravým stylem jízdy:


Nervózní Semir: Hele, co děláš? Tam se nevejdeme!
O chvíli později Ben s klidem: Vešli jsme se...
Rozčílený Semir: Ale, moje zrcátko se nevešlo... A podívej se na to kafe!
Ben: Ty seš maloměšťák!

Kontext pokračování: Později, po této divoké honičce je Semir nucen sledovat jak dopadlo jeho milované auto:

Semir: Nemůžu se na to dívat...
Ben: Na co?
Semir: Na moje auto... A můžeš za to ty!
Ben: Vždyť je to jen plech na čtyřech kolech.
Semir: Né, tohle né...

Foto mix č.1 - Nina Weniger

6. října 2009 v 12:45 | Danna |  Nina Weniger
Přináším dálších pár různorodých fotek s Ninou alias sekretářkou Reginou...
Fotky - Semir a Andre

5. října 2009 v 13:56 | Danna |  Fotky - Ze seriálu
Přidávám pár fotek Semira s jeho parťákem Andre Fuxem, který spolu s ním brázdil dálnici ve 2. a 3. sérii.Video - Semir a jeho parťáci...

5. října 2009 v 13:10 | Danna |  Videa - Hudební
Tak vám přináším zcela jedinečné video - jedná se totiž o jakousi historii Semirových parťáků. Ale spíše než na různé povedené scény ze seriálu se zde můžete podívat jakým způsobem a proč ze seriálu kdo odešel... Tady je odkaz:


Foto zdroj: youtube

Soutěž - Fotka listopad 2009!

2. října 2009 v 14:19 | Danna |  Foto měsíce
Říjen už je tady, a proto je na čase jako každý měsíc vyhlásit soutěž pro listopad a prozradit vítěznou fotku října, o které jste rozhodli svými hlasy. Ta bude také viset pod záhlavím a vystřídá tu předešlou. Soutěž trvá vždy od začátku měsíce do konce měsíce, tak nezapoměňte hlasovat.

=) Hlasování skončeno (=

Vítězná fotka měsíce října 2009:


Hlášky - epizoda Drsná podmínka 10. série/ č. 2

2. října 2009 v 14:19 | Danna |  Kobra 11 - Hlášky
Kontext: Semir s Tomem vyšetřují přepadení klenotnictví, práci jim ulehčí, že lupiči unikli opačným východem než měli původně v plánu a také v taxíku, který stál náhodně na parkovišti před vchodem. Stačí tedy najít jejich auto, se kterým chtěli původně uprchnout a pokusit se zjistit nějaké stopy vedoucí k jejich dopadení. Ale najít to správné auto se zpočátku zdá být pořádný problém:

Semir: Podívej se na to, tohle je dámský parkoviště samý kočárky, dětský sedačky... Jestli tady stojí vůz gangsterů tak jsem Horst Dieter...
Tom se rozhlíží a o chvíli později volá na Semira: Pane Horste Dietere, a co tenhle? Žádný dětský sedačky a je připravenej k rychlýmu odjezdu.
Semir musí uznat Tomův postřeh: No, pokud by tady byl jen tenhle je to on.

Fotky - epizoda Slepá láska 4. série

2. října 2009 v 14:19 | Danna |  Fotky - Epizody
V této epizodě při jedné nehodě na dálnici nácházejí Semir s Tomem zraněnou ženu, která si na nic nepamatuje. Posléze zjistí, že jejich neznámá byla předešlý večer v jedné italské restauraci. Semir se domnívá, že žena svou ztrátu paměti jenom předstírá a také, že má něco společného s nedávným únosem syna z vlivné rodiny. Tom je však zaslepen láskou k ní...