Jan Richter (Christian Oliver)

14. července 2009 v 13:41 | Danna |  Postavy - Hlavní

Postava: Jan Richter
Hraje: Christian Oliver
Role: komisař
Působnost: 7. série - 8. série
Charakteristika: Komisař Jan Richter právě dokončil policejní akademii (s červeným diplomem) a pracoval na oddělení proti krádeži, pak byl, ale jeho kamarád, pilot dopravního letadla, Petr zastřelen a vyhozen z letadla (pilotní film 7. série Křest ohněm). Tato událost Jana podnítila, k tomu, aby začal po padouších, kteří měli Petra na svědomí, pátrat sám bez pomoci svých kolegů. A jak už to tak bývá, náklad letadla dopadl kam jinam, než na dálnici, právě tak se Jan poprvé střetl se svými budoucími kolegy z dálniční policie, a tedy i svým budoucím parťákem Semirem Gerkhanem.
Jejich první setkání však nebylo zrovna přátelské, Jan totiž Semirovi přerazil nos. I přes tuto počáteční nevraživost, vytvořili skvělou dvojku, která si se vším poradila (ovše m mimo stanovování výše pokut - jak jsme mohli vidět v epizodě Falešné signály v 7. sérii :-)).
Mimo jiné se Jan účastnil i Semirova svatby s Andreou. A jako jeden z mála Semirových parťáků opustil seriál bez toho, aby zemřel. Jana jsme u nás naposledy mohli vidět v epizodě s názvem Kdo seje vítr, Avšak podle některých informací měla být poslední epizoda Extrem. Jan tak odešel kvůli Indiře, která společně se svým bratrem Ricem byla členkou zločinecké bandy. A do které se právě Jan nešťastně zamiloval. Ona se však i se svým bratrem rozhodla zřítit z útesu, aby unikla vězení.
Foto zdroj obrázku před mojí úpravou: osobnosti
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama