Cris Ritter (Gedeon Burkhard)

14. července 2009 v 13:57 | Danna |  Postavy - Hlavní

Postava: Cris Ritter
Hraje: Gedeon Burkhard
Role: komisař
Působnost: 11. série - 12. série
Charakteristika: Ještě dřív, než Cris stačil okusit jízdu po dálnici, pracoval už deset let u policie jako tajný agent. Jeho kariéra se mu však nakonec nezdařila a tak vzal místo u dálniční policie.
Cris byl vždy velice tajemnou postavou, kterou zůstal i po svém odchodu ze seriálu. Měli jsme, ale možnost nahlédnout do některých ne zrovna moc přívětivých událostí z dob kdy pracoval jako tajný agent.
Z jeho života jsme se dozvěděli jinak pouze to, že je rozvedený a se svojí bývalou manželkou Beou nemá zrovna dobrý vztah, i když si to moc přál. Měli spolu dvě děti - dceru a syna. S jeho dcerou Katrin jsme se mohli potkat v pilotním filmu k 12. sérii s názvem Město v ohrožení, kde byla společně se Semirova manželkou Andreou a dcerou Aidou unesena. Pak ještě v epizodě Únos z 12. série, tam ze školy byla pro změnu unesena její kamrádka Julie.
No a jak už to u Semirových parťáků bývá zvykem, ani Crisův odchod se neobešel bez jeho smrti. Stalo se tak v poslední epizodě 12. série s názem Mezi nepřáteli. Tam se také opět setkal se svou dávnou kolegyní tajnou agentkou Tanjou, se kterou se posléze dal dohromady. Právě kvůli ní obětoval svůj život... Byl zastřelen zločincem Zanderem Calvusem, jehož potrestání jsme se dočkali až ve 13. sérii, kde se o to postaral jeho parťák Semir Gerkhan už i se svým novým parťákem Benem Jagerem.
Foto zdroj obrázku před mojí úpravou: osobnosti
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Geoll Geoll | E-mail | Web | 7. března 2010 v 12:08 | Reagovat

Chrise žeru uplně nejvíc :D ♥♥♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama